• +21 66484075 - 09120627051
  • تا رضایتت ، خدا خواهیم کوشید

کسب و کار شما امروز بسته به دنیای اینترنت دارد

توانایی شما در دنیای نرم افزار و اینترنت بلاشک اعتبار و میزان درآمد شما را مشخص می کند

اصول طراحی سایت مسطح

سایت مسطح

اصول طراحی سایت مسطح

Principles of Flat Design

اصول طراحی سایت مسطح می تواند در سایر مقوله های طراحی نیز اعمال شود، اما طرح بندی های مبتنی بر شبکه و گرافیک ساده به ویژه برای طراحی وب و تلفن همراه مناسب هستند، زیرا به راحتی می توان در آنها تغییر اندازه یا تنظیم مجددی برای نمایش در دستگاه های مختلف و اندازه صفحه نمایش را اعمال نمود.

طراحی سایت مسطح می تواند به صورت دینامیک به اندازه مناسب برای محتوا تبدیل شود که بسیار ساده تر از طراحی یک پیکسل کامل است.

    چارچوب انعطاف پذیر در طراحی سایت مسطح

بسیاری از طرح های در حال ظهور مسطح به نظر می رسند که از ترکیبیاتی با اشکال هندسی یکسانی استفاده کنند. این نوع طرح، در جایی که هر جزء طراحی جایگاه مشخصی دارد، به راحتی قابل اسکن شدن و حرکت در صفحه وب سایت توسط کاربران است. همچنین نیازی به فشرده سازی محتوا براساس یک طرح از پیش تعیین شده وجود ندارد.

    رنگ در طراحی سایت مسطح

بدیهی است که رنگ همیشه به عنوان یک جزء کلیدی طراحی شناخته می شود. با استفاده کاربران از سیستم های کوچکتر در طراحی سایت مسطح کاربرد این جزء بسیار مهم تر به نظر می رسد. استفاده از رنگ های پالت را محدود کنید. در این صورت کاربران را با طراحی سایتی حرفه ای روبرو می سازید. در صورتی که اجزاء سایت خیلی محدود باشند آزادی عمل بیشتری خواهید داشت و از گستره رنگ های بیشتری می توانید استفاده کنید. هنگام تنظیم پالت در طراحی سایت مسطح ، رنگ انتخاب شده خود را در طیفی وسیع تست کنید تا مطمئن شوید که در نسخه های عریض تر و روشنایی کمتر به خوبی نشان داده می شود.برای نمایش مناسب محتوا در طراحی سایت مسطح باید رنگ های متفاوت پالت را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که به اندازه کافی برای عناصر ظریف و کنتراست بالا از طیف درستی استفاده کرده اید.

نظرات خود را ارسال کنید