• +21 66484075- 09120627051
  • تا رضایتت ، خدا خواهیم کوشید

کسب و کار شما امروز بسته به دنیای اینترنت دارد

توانایی شما در دنیای نرم افزار و اینترنت بلاشک اعتبار و میزان درآمد شما را مشخص می کند

کاربرد اتوماسیون اداری

طراحی اتوماسیون اداری

کاربرد اتوماسیون اداری

Office automation design

 

طراحی اتوماسیون های اداری جهت مکانیزه کردن فعالیت های شرکت ها به منظور افزایش راندمان و کاهش هزینه ها ، طراحی اتوماسیون اداری و پیاده سازی می شوند بطور معمول اتوماسیون اداری را با سیستم ارسال و دریافت نامه ( دبیرخانه ) می شناسند در حالی که این سیستم فراتر از این عمل کرده و سیستم های دیگری نظیر فروش ، سیستم های کنترل تردد و .. را نیز شامل می شوند .طراحی اتوماسیون اداری شما را از کاغذ بازی های روزانه خلاص میکند ، در وقت و هزینه های شما صرفه جویی ( هزینه های نیروی انسانی  ، ملزومات اداری ، فضای فیزیکی و ... ) و روند کارهای اداری را ساده و سریعتر می کنند .

طراحی اتوماسیون اداری قابلیت گزارشگیری از داده های موجود را دارد ، می تواند گزارش دلخواه شما را تولید کنید و با نمایش گزارش به صورت تصویری ( نمودار ) باعث می شود در کوتاه ترین زمان از روند امور در کسب کار خود مطلع شوید .

 

مزایای یک اتوماسیون اداری زمانی خود را بهتر نشان می دهد که کسب کار شما بزرگ و غیر متمرکز باشد . امور اداری بین شعب و مراکز توسط یک سیستم مجتمع کارآمد بسیار ساده و روان انجام می شود .

ترکیب شدن اتوماسیون های اداری و پورتال های سازمانی محدودیت مکان و زمان را در کسب و کار شما از بین می برد و باعث می شود در هرکجا و هر زمان به تمامی اطلاعات مورد نیازتان دسترسی داشته باشید و کسب و کار خود را از راه دور مدیریت کنید .

 

چرا اتوماسیون اداری طرح ریزان حامی

اگر به دنبال یک اتوماسیون اداری میگردید حتما در اینترنت نیز جستجو کرده اید و با اتوماسیون های مختلفی بر خورد داشته اید ، با تماس با شرکت های سازنده با قیمت های بسیار بالا مواجه خواهید شد. از انجایی که اتوماسیون های اداری معمولا برای سازمان های بزرگ طراحی می شوند قیمت بسیار بالایی دارند هر چند شما نیازی به امکانات خیلی زیاد آنها نداشته باشید در این راستا شرکت توسعه گروپ اقدام به طراحی اتوماسیون اداری با قابلیت مقیاس پذیری بسیار بالا نموده به طوری که شما می توانید از این اتوماسیون در ادارات کوچک نیز با هزینه ای به مراتب کمتر استفاده کنید . و به دلیل قابلیت توسعه هیچگاه نگران عدم کارایی آن در صورت رشد کسب و کار خود نباشید.

  • قابلیت مقیاس پذیری بالا
  • قابلیت شخصی سازی متناسب با بودجه شما
  • امکان استفاده از هر کدام از ماژول ها به صورت مستقل
  • قیمت بسیار مناسب

برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کنید:

سایت طرح ریزان حامی

نظرات خود را ارسال کنید