• +21 66484075 - 09120627051
  • تا رضایتت ، خدا خواهیم کوشید

کسب و کار شما امروز بسته به دنیای اینترنت دارد

توانایی شما در دنیای نرم افزار و اینترنت بلاشک اعتبار و میزان درآمد شما را مشخص می کند

طراحی سایت مذهبی

طراحی سایت مذهبی

طراحی سایت مذهبی:

Religious site design

همانطور که در کشور عزیزمان ایران و مردمانش دارای مذهب و دین هستند و کشورمان یک کشور اسلامی است بنابراین نیازبه داشتن یک طراحی سایت مذهبی برای پاسخ دادن به تمام سوالات افراد در زمینه های مختلف احکام مذهب و دین می باشد اما اینکه

1) طراحی سایت مذهبی باید  دارای چه ویژگی هایی باشد؟

2) در طراحی سایت مذهبی باید به چه نکاتی توجه شود؟

3)چه سازمان ها یا چه افرادی از طراحی سایت مذهبی استفاده میکنند؟

طراحی سایت مذهبی با توجه به این موضوع که با چه هدفی طراحی شده است و باتوجه به نیاز های جامعه یعنی اینکه کاربران با سرکشی به این سایت ها چه اطلاعاتی نیاز دارند طراحی و ساخته میشوند.

همچنین باید دارای بخشی باشد که کاربران بتوانند به راحتی سوالات خود را مطرح سازند و با مدیریت ادمین نظرات سوالات و پاسخ های خود را در اختیار یکدیگرقرار دهند.

و همچنین یک قسمت باید ساخته شود که در آن قسمت تمامی فایل های صوتی و تصویری عکس فیلم هایی که در سخنرانی یا اینکه یک قسمتی باشد که به طور کامل دارای فایل های صوتی یا تصویری کل قرآن کریم و نهج البلاغه و دعاها باشد.

حتما داری این بخش مربوط به عکس ها باشد یعنی گالری مربوط به تصاویر و ویدئو ها به صورت مرتب و جدا باشد.

و نکته ای که در این جا بسیار بسیار حائر اهمیت میباشد قسمت مربوط به مدیریت طراحی سایت مذهبی میباشد که شرکت طرح ریزان حامی با در نظر گرفتن این نکته که باید به گونه ای طراحی شود که هرکسی با هر سطح علمی بتواند آن را به راحتی مدیریت کند.

و باید دارای قسمتی باشد که به صورت جداگانه کتابخانه داشته باشد که کاربربتواند با یک جستجوی کوچک بتواند کتاب مورد نظر خود را بیابد.

دارای بخشی باشد که کاربران ایمیل خود را وارد کنند و ادمین بتواند اطلاعات مربوط به سایت را از طریق ایمیل به آنها ارسال کند.

نظرات خود را ارسال کنید