• +21 66484075- 09120627051
  • تا رضایتت ، خدا خواهیم کوشید

کسب و کار شما امروز بسته به دنیای اینترنت دارد

توانایی شما در دنیای نرم افزار و اینترنت بلاشک اعتبار و میزان درآمد شما را مشخص می کند

نرم افزار اتوماسیون اداری سایت طرح ریزان حامی

نرم افزار اتوماسیون اداری سایت طرح ریزان حامی

نرم افزار اتوماسیون اداری سایت طرح ریزان حامی

tarhrizan hami site office automation software

ممکن است شما تا به حال به اهمیت و نقش اتوماسیون اداری در زندگی خود نیاندیشیده باشید.ولی همه  ما در طول زندگی روزمره خود بارها و بارها از این سیستم ها استفاده کرده ایم. مثلا زمانی که برای حرکت بین طبقات از آسانسور استفاده می شود و یا اینکه زمانی که ساعت خود را کوک می کنیم و خیلی کارهای روزمره دیگر،  در واقع این اتوماسیون است که انجام کارهای ما را سهولت می بخشد. سیستم اتوماسیون اداری نیز در واقع اتوماتیک کردن کارها به منظور سهولت بخشیدن به امور اداری و سرعت بخشیدن به امور اداری است.

باتوجه به تعریف Webopedia ” اتوماسیون اداری ، استفاده از سیستم های کامپیوتری برای اجرای کارهای اداری نظیر : پردازش متن ، حسابداری ، ایمیل و … می باشد . ” ساده سازی و بهینه سازی روند کاری در محیط کار ، میتواند کارایی کارکنان را به طور موثری افزایش دهد.

طراحی اتوماسیون اداری طرح ریزان حامی

با گسترده شدن سازمان ها و شرکت ها و افزایش ارتباطات این شرکت ها نیاز به اتوماسیون های اداری بیشتر می شود. با بزرگ شدن سازمان ها، به دلایل افزایش  حجم درخواست ها، از دست دادن اطلاعات مهم به دلیل اشتباهات کاربران و اشخاص، نیاز به نیروی انسانی زیاد و تمام وقت، عدم هماهنگی مناسب و هزینه های سربار نگهداری و تحلیل و مدیریت اطلاعات ممکن است مشکلاتی را به دنبال داشته باشند  .

اینترنت، که به سرعت توانست در تمام زمینه های زندگی شخصی و کاری انسان نفوذ کند، برای حل این مشکل هم راه حلی جامع به ارمغان آورد. اتوماسیون اداری سیستمی جامع برای هماهنگی و یکپارچه سازی سازمان است. در نرم افزارهای اتوماسیون اداری، بخش های مختلف یک سازمان مانند مدیریت، بایگانی، امور مالی، بخش فروش، خدمات دهی، تبلیغات، روابط عمومی، منایع انسانی و سایر بخش ها با مجوزهای مستقل و مجزایی  با سطح دسترسی های مشخص به سیستم دسترسی خواهند داشت. هر بخشی، واحد مربوط به خود را مدیریت کرده و برای ارتباط با سایر بخش ها از سیستم طراحی شده استفاده می کند.  مثلا  واحد مالی تمام کارهای حسابداری و و ورود و خروج اموال یک شرکت را مدیریت می کند.  تمام این امکانات به صورت یکپارچه و بدون اختلال و یا از دست دادن اطلاعات در حال انجام است.

 چهار زمینه اساسی برای استفاده از خودکار سازی سیتم های اداری در مقاله “اهمیت سیستم اتوماسیون اداری برای شرکت های تجاری” تعریف شده است:

  • خروجی گرفتن از اسناد (با استفاده از پردازنده های متن)
  • ذخیره و بازیابی مستندات
  • انتقال پیام (ارتباط داخل شرکتی)
  • برنامه ریزی و مدیریت جلسات (با استفاده از سیستم های ارتباطی پیام)

 

نظرات خود را ارسال کنید