• +21 66484075 - 09120627051
  • تا رضایتت ، خدا خواهیم کوشید

کسب و کار شما امروز بسته به دنیای اینترنت دارد

توانایی شما در دنیای نرم افزار و اینترنت بلاشک اعتبار و میزان درآمد شما را مشخص می کند

چرا طراحی سایت

چرا طراحی سایت

چرا طراحی سایت ؟

why design a website

چرا طراحی سایت

وقتی کسی نیاز به کالایی پیدا می کند در دنیای امروزی که دنیای ارتباطات و اینترنت میباشد اولین جایی که به ذهنش می رسد اینترنت می باشد. هر کسی میتواند به راحتی سایت مورد نظر خود را داشته باشد و محصولات خود را معرفی کند. اطلاعات مورد نیازشان را در اختیارشان قرار دهید و آنها را از آخرین تغییرات سایت با خبر سازید. داشتن یک فروشگاه اینترنتی کمک بسزایی در رونق کسب و کار شما می کند وبه مشتریان این اجازه را می دهد که بتوانند به راحتی کالاهای مد نظر خود و برندهای مختلف را مورد بررسی قرار دهند و قیمت های آن ها را مقایسه کنند.

هر شرکت و یا اداره ای با داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای می‌تواند تاثیر خود را برمشتریان بیشتر کند و در مقابل مشتریان به شرکت اطمینان بیشتری خواهند کرد.بیشتر کسب‌وکارها تنها می‌توانند با محدوده جغرافیایی کوچکی در اطرافشان داد و ستد داشته باشند. ولی یک شرکت می تواند با داشتن یک وب‌سایت، محصولات خود را به تمام کشورو حتی کشور های دیگر ارائه دهد .

در عصر امروز رفته رفته به تعداد افرادی که از اینترنت استفاده می کنند بیشتر می شود امروزه به بیش از 1 میلیارد نفر رسیده است که این آمار چشمگیری می باشد و حضور رقبا در دنیای اینترنت و عدم حضور شما در واقع گوی رقابت را به دست رقبا داده است و شما به راحتی مشتریان خود را ازدست داده اید بنابراین داشتن یک وب سایت امری کاملا ضروری می باشد.

همان طور که می دانید حفظ مشتری یکی از مهمترین و سخت ترین امور دربازار است از همین رو صاحبان کسب و کارها از روش وب سایت می توانند با مشتریان خود در تعامل و گفت و گو باشند. صاحبان کسب و کار از طریق تبلیغات ،نظر سنجی، چت روم و ... می توانند با مشتریان و مخاطبان در تماس باشند و نظرات و پیشنهادات آن ها را ببینند. این امر نشان دهنده یکی از بهترین راه ها برای نگه داشتن مشتریان و مشوق بازگشت آنها می باشد.

بازدیدکنندگان وب سایتها معمولا بر اساس وب سایت شرکتها درباره آنها قضاوت میکنند. شرکتی که وب سایت فعال تر، زیباتر و قوی تری داشته باشد مسلما شرکت معتبرتر و بزرگتری خواهد بود

 طراحی سایت یکی از بهترین راه ها در میان بازاریابی های موجود در دنیای امروزی می باشد.شما می توانید با طراحی سایت به مشتریان و مخاطبان در مورد خدمات کسب و کار اطلاعاتی را ارائه دهید.
 حتی می توان با ایجاد یک انجمن گفتگو در سایت به سایرین اجازه داد نظرات خود را اعلام کنند و به نظرات دیگران پاسخ دهند.

 چرا سایت بهتر از بروشور تبلیغاتی است؟

یک سایت نقشی بیش از یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی می‌کند.

هزینه طراحی سایت یک بار برای همیشه می باشد اما تبلیغات چاپی را بارها باید برایش هزینه پرداخت کنید.

وب سایت برای مشتریان 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات می باشد.

اگربا وجود این شرایط تصمیم گرفتید که یک وب سایت داشته باشید باید به این نکته توجه نمایید که باید با اصول و قواعد وبسایت که مستلزم بروز  بودن خود و کارمندان ان شرکت است آشنا شوید.

 

نظرات خود را ارسال کنید