• +21 66953514 - 09122933708
  • تا رضایتت ، خدا خواهیم کوشید

کسب و کار شما امروز بسته به دنیای اینترنت دارد

توانایی شما در دنیای نرم افزار و اینترنت بلاشک اعتبار و میزان درآمد شما را مشخص می کند

نمایش ۱ تا ۱۰ مورد از کل ۶۰ مورد.

چرا طراحی سایت

چرا طراحی سایت

چرا طراحی سایت ؟

why design a website

چرا طراحی سایت

وقتی کسی نیاز به کالایی پیدا می کند در دنیای امروزی که دنیای ارتباطات و اینترنت میباشد اولین جایی که به ذهنش می رسد اینترنت می باشد. هر کسی میتواند به راحتی سایت مورد نظر خود را داشته باشد و محصولات خود را معرفی کند. اطلاعات مورد نیازشان را در اختیارشان قرار دهید و آنها را از آخرین تغییرات سایت با خبر سازید. داشتن یک فروشگاه اینترنتی کمک بسزایی در رونق کسب و کار شما می کند وبه مشتریان این اجازه را می دهد که بتوانند به راحتی کالاهای مد نظر خود و برندهای مختلف را مورد بررسی قرار دهند و قیمت های آن ها را مقایسه کنند.

هر شرکت و یا اداره ای با داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای می‌تواند تاثیر خود را برمشتریان بیشتر کند و در مقابل مشتریان به شرکت اطمینان بیشتری خواهند کرد.بیشتر کسب‌وکارها تنها می‌توانند با محدوده جغرافیایی کوچکی در اطرافشان داد و ستد داشته باشند. ولی یک شرکت می تواند با داشتن یک وب‌سایت، محصولات خود را به تمام کشورو حتی کشور های دیگر ارائه دهد .

در عصر امروز رفته رفته به تعداد افرادی که از اینترنت استفاده می کنند بیشتر می شود امروزه به بیش از 1 میلیارد نفر رسیده است که این آمار چشمگیری می باشد و حضور رقبا در دنیای اینترنت و عدم حضور شما در واقع گوی رقابت را به دست رقبا داده است و شما به راحتی مشتریان خود را ازدست داده اید بنابراین داشتن یک وب سایت امری کاملا ضروری می باشد.

همان طور که می دانید حفظ مشتری یکی از مهمترین و سخت ترین امور دربازار است از همین رو صاحبان کسب و کارها از روش وب سایت می توانند با مشتریان خود در تعامل و گفت و گو باشند. صاحبان کسب و کار از طریق تبلیغات ،نظر سنجی، چت روم و ... می توانند با مشتریان و مخاطبان در تماس باشند و نظرات و پیشنهادات آن ها را ببینند. این امر نشان دهنده یکی از بهترین راه ها برای نگه داشتن مشتریان و مشوق بازگشت آنها می باشد.

بازدیدکنندگان وب سایتها معمولا بر اساس وب سایت شرکتها درباره آنها قضاوت میکنند. شرکتی که وب سایت فعال تر، زیباتر و قوی تری داشته باشد مسلما شرکت معتبرتر و بزرگتری خواهد بود

 طراحی سایت یکی از بهترین راه ها در میان بازاریابی های موجود در دنیای امروزی می باشد.شما می توانید با طراحی سایت به مشتریان و مخاطبان در مورد خدمات کسب و کار اطلاعاتی را ارائه دهید.
 حتی می توان با ایجاد یک انجمن گفتگو در سایت به سایرین اجازه داد نظرات خود را اعلام کنند و به نظرات دیگران پاسخ دهند.

 چرا سایت بهتر از بروشور تبلیغاتی است؟

یک سایت نقشی بیش از یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی می‌کند.

هزینه طراحی سایت یک بار برای همیشه می باشد اما تبلیغات چاپی را بارها باید برایش هزینه پرداخت کنید.

وب سایت برای مشتریان 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات می باشد.

اگربا وجود این شرایط تصمیم گرفتید که یک وب سایت داشته باشید باید به این نکته توجه نمایید که باید با اصول و قواعد وبسایت که مستلزم بروز  بودن خود و کارمندان ان شرکت است آشنا شوید.

 

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت چیست

طراحی سایت چیست؟(What is Website Design?)

طراحی عبارت است از فرآیند جمع آوری ایده ها، مرتب کردن و اجرای آنها، که توسط اصول خاصی برای یک هدف خاص هدایت میشوند. طراحی سایت یک روند مشابه از ایجاد(creation) است، با هدف ارائه محتوا در صفحات وب الکترونیکی، که کاربران نهایی می توانند از طریق اینترنت و با کمک یک مرورگر وب به آن دسترسی داشته باشند.

عناصر طراحی سایت

طراحی سایت با استفاده از بسیاری از عناصر بصری کلیدی به عنوان انواع طراحی مانند:

Layout

این روشی است که گرافیک، تبلیغات و متن مرتب شده است. در دنیای وب، هدف کلیدی کمک به یافتن اطلاعاتی است که کاربران به دنبال آن هستند. این شامل حفظ تعادل، ثبات و یکپارچگی طراحی می شود. 

Colour

انتخاب رنگ ها به هدف و مشتری بستگی دارد؛ این می تواند طراحی ساده سیاه و سفید تا چند رنگی باشد که شخصیت یا نام تجاری یک سازمان را با استفاده از رنگ های ایمن وب انتقال می دهد.

Graphics

گرافیک می تواند شامل لوگو ها، عکس ها، کلیپ های تصویری و یا آیکون ها باشد که همه آنها طراحی سایت را بهبود می بخشند.کاربر دوستانه بودن وبسایت نیازمند قرارگیری مناسب اجزا، کار کردن با رنگ ها و محتوای صفحات وب، در حالی که آن را بیش از حد شلوغ نکنند یا سرعت بارگیری را کاهش ندهند.

Fonts

استفاده از فونت های مختلف می تواند طراحی سایت را بهبود بخشد. اکثر مرورگرهای وب فقط می توانند تعدادی از فونت هایی را که به عنوان "فونت های ایمن وب" شناخته می شوند، بخوانند، بنابراین طراح شما عموما با این گروه از فونت های پذیرش شده کار خواهد کرد.

Content

محتوا و طراحی می توانند با یکدیگر همکاری کنند تا پیام سایت را از طریق تصاویر و متن بهتر منتقل کنند. متن نوشته شده همیشه باید مرتبط و مفید باشد تا خواننده را گیج نکند و آنچه که میخواهند به آنان بدهد تا آنها در سایت باقی بمانند. محتوا باید برای موتورهای جستجو بهینه شود و دارای طول مناسب باشد و کلمات کلیدی مرتبط را در آن قرار گرفته باشند.

طراحی سایت چیست

ایجاد طراحی کاربر پسند

علاوه بر عناصر اساسی طراحی سایت که باعث می شود سایت زیبا و از لحاظ بصری راضی کننده باشد، یک وب سایت همیشه باید کاربر نهایی را در نظر بگیرد. با توجه به عوامل زیر می توان کاربر پسند بودن را بدست آورد:

Navigation

معماری سایت، منوها و دیگر ابزارهای ناوبری در طراحی سایت باید با توجه به نحوه مرور و جستجوی کاربران ایجاد شود. هدف این است که به کاربر کمک کنیم تا به راحتی در اطراف سایت حرکت کند و اطلاعات لازم را پیدا کند.

Multimedia

محرک های ویدئویی و صوتی مرتبط در طراحی می توانند به کاربران کمک کنند تا اطلاعات را درک کنند، و درک درستی از طریق آن انجام دهند. این می تواند بازدیدکنندگان را تشویق کند که زمان بیشتری را در صفحه وب صرف کنند.

Compatibility

صفحه وب را طراحی کنید تا به اندازه کافی در مرورگرها و سیستم عامل های مختلف به خوبی عمل کند تا مشاهده آن را افزایش دهید.

Technology

پیشرفت های تکنولوژی به طراحان اجازه می دهد تا جنبش و نوآوری را به وب سایت های خود اضافه کنند و اجازه میدهد طراحی وب همیشه تازه، دینامیک و حرفه ای باشد.

Interactive

افزایش فعالیت وهمکاری کاربران و مشارکت دادن آنها با اضافه کردن کامنت باکس ها و نظرسنجی ها در طراحی. کاربران را از بازدیدکنندگان به مشتریان با ثبت نام فرم های ایمیل و ثبت نام خبرنامه تبدیل کنید.

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

professional web site

طراحی سایت به صورت های انجام می پذیرد اما اینکه یک سایت تا چه اندازه حرفه ای باشد و پاسخگوی نیاز مشتریان باشد قالب های بسیار زیاد و آماده ای که چندان متناسب یک سایت حرفه ایی نمی باشند و طراحی حرفه ای و اختصاصی سایت شما میتواند تفاوت اساسی سایت شما و سایت های دیگر را مجزا سازد ضمن اینکه شما قدرت مانور بیشتری دارید و می توانید سایت خود و باتوجه به کسب و کار خود پیاده سازی کنید  از مزایای دیگر طراحی سایت اختصاصی انحصاری بودن آن است.خاص بودن و این موضوع که این قالب سایت جز برای شما برای کسی طراحی نشده است می تواند کسب و کار شما را نیز منحصر به فرد سازد. چیزی است که در طراحی سایت حرفه ای مد نظر ما می باشد .

قبل از داشتن وبسایت برای کسب و کارتان باید موارد زیر را در نظر داشته باشید وگرنه انتظار خاصی از سایت خود نباید داشته باشید :

ارزیابی بازار و رقبا

مدیریت آسان و کاربردی در طراحی سایت حرفه ای

بخش نظرات و نظرسنجی

برنامه ریزی، هدف گذاری و استراتژی کلی کار

لود شدن سریع صفحات

سیستم اعطای نمایندگی

پیدا کردن نقاط ضعف و قوت در محصولات و خدمات خود

داشتن استراتژی بازاریابی، تبلیغات  فروش و ارائه محصولات

تفاوت وب سایت های حرفه ای و وبسایت های معمولی:

طراحی وبسایت های معمولی از یک قالب اولیه و آماده استفاده میکنند و که هزینه کمتری برای طراحی نیاز دارند. در مقابل این وب سایت ها، وب سایت های حرفه ای هستند که برای طراحی آن ها باید هزینه بیشتری را نسبت به وب سایت های معمولی کرد. طراحی وب سایت حرفه ای بر مبنای اهداف بازار موردنظر و نیاز های مخاطبین آن طراحی خواهد شد. و با در نظر گرفتن تمام  ویژگی هایی یاد شده  نهایتا منجر به رسیدن هدف که همان افزایش آمار بازدید کاربران از وب سایت و خرید محصولات است می شود

در ادامه به بررسی دیگرخصوصیت های یک سایت حرفه ای میپردازیم :

1)اینکه طراحی سایت با استفاده از کد زنی و استفاده نکردن از ابزارهای سایت سازهمانند جوملا ,ورد پرس ,opencart,و ....

2)از کنترل پنلی متناسب که بتوانند به طور منظم بتواند با تکنولوژی های روز و تغییرات جدید بروز رسانی شود.

3)بهینه سازی موتورهای جستجو به طور عالی و ایده آل بدون دریافت هزینه اضافی از همان ابتدا همراه با طراحی سایت انجام میگردد.

4)بهره گیری از سرورهای اختصاصی با مشخصات کاملا به روز جهت میزبانی وب سایت .

 

 

 

طراحی وب سایت

وب سایت

طراحی وب سایت:

Website design

شاید شما هم شنیده باشید که میتوان طراحی یک وب سایت را ارزانتر و شاید خیلی ارزان تر از قیمت یک طراحی وب سایت پیاده سازی کرد و به مشتری تحویل داد و به راحتی با زدن طراحی وب سایت رایگان چندین وب سایت بالا بیایند اما واقعا تفاوت این وب سایت های رایگان با بقیه وب سایت ها چیست؟ از قدیم الایام گفته اند که هیچ گرانی بی حکمت و هیچ ارزانی بی دلیل نیست بنابراین باید باید دلیل بسیار مستحکمی برای این همه تفاوت قیمت باشد شاید خیلی از ما دلیل این تفاوت را هم ندانند کسانی که از این وب سایت های رایگان استفاده میکنند مشتری آنها به شدت کاهش پیدا میکنند و مشتریان آنها دیگر اعتمادی ندارند. حال اگر بک آپ از وب سایت خود نداشته باشید چی پیش میاید؟

طراحی وب سایت

اما در بحث امنیت نمیتوان گفت که میتوان امنیت 100% را ایجاد کرد و اگر کسی یا شرکتی اعلام کرد که امنیت 100% شما را تامین میکند قطعا دورغ گفته است اما راهکار هایی وجود دارد که شرکت توسعه گروپ در حد عالی تضمین میکند مثلا ما از هاست های رایگان استفاده نمیکنیم ثبت دامنه باید از شرکتی  مطمئن و قابل اطمینان تهیه شود و نباید از وب سایت ساز و طراحان وب سایت که طراحی وب سایت رایگان انجام میدهند تهیه کرد وب سایت باید از پایه ریخته شود و یک هاست خوب با امنیت بالا و بک آپ گیری مناسب،رمز گذاری بر روی پوشه ادمین وب سایت،استفاده از سرور خوب در طراحی وب سایت رمزهای سخت ، کنترل فایل ها لاگ وب سایت،استفاده از پروتکل ssl،محدود کردن کاربران با استفاده SUPHp، استفاده از فایروال مناسب و خوب برای طراحی وب سایت و سرویس میزبانی وب سایت،به روز نگه داری نرم افزارهای وب سایت،استفاده از کدهای ضد اسپم در فرم های وب سایت، محدود کردن permission های فایل ها را باید دارا باشد.

 

طراحی سایت رایگان

طراحی رایگان سایت

طراحی سایت رایگان

 Free website design

طراحی وب سایت به صورت رایگان مزایا و معایبی دارد که در زیر برخی از آنها را برای شما بیان می کنیم. سایت سازهای ایرانی جهت ایجاد وب سایت به صورت رایگان در دنیای اینترنت به وفور وجود دارد. سازنده سایت رایگان مورد بسیار مناسبی برای کسانی می باشد که می خواهند سایت خود را به صورت رایگان طراحی کنند و بودجه کافی جهت راه اندازی وب سایت را ندارند. این سازنده سایت های رایگان معمولا از طرح های آماده سایت استفاده می نمایند که قابلیت اضافه نمودن آیتم هایی به آن را خواهید داشت. دانشی جهت راه اندازی وب سایت نیاز نیست و با اجرای دستورالعمل به راحتی می توانید سایت خود را طراحی نمایید.

مزایای استفاده از سایت سازهای رایگان

وب سایت در مدت زمان کمتری راه اندازی می شود. معمولا ابزارهای جدید توسط سایت ساز جهت استفاده تعبیه شده اند که به راحتی می توانید این ابزارها را در وب سایت طراحی شده خود اضافه نمایید. سایت سازها معمولا قواعد مربوط به سئو را رعایت می نمایند بنابراین لازم نیست نگران سئو سایت خود باشید. وب هاستینگ هم به صورت رایگان توسط سازنده های سایت ارائه می شود که دیگر لازم نیست نگران تهیه هاستینگ باشید.

طراحی-سایت-رایگان

 

مشکلات استفاده از سایت سازهای رایگان

سایت های بسیاری ممکن است قالبی شبیه قالب شما داشته باشند. در طراحی سایت محدودیت دارید و فقط می توانید در حد محدودیت های سایت ساز سایت خود را طراحی نمایید. در صورتی که قصد داشته باشید پس از مدتی وب سایت خود را به روز رسانی نمایید قادر نخواهید بود این کار را انجام دهید و لازم است سایت را دوباره از اول بسازید. معمولا سایت سازهای رایگان مواردی را به صورت رایگان نمی گذارند تا مجبور به پرداخت هزینه شوید. بعضی از سایت ساز های رایگان نیز در سایت شما تبلیغات قرار می دهند که باعث افت رنک شما می شود.

 

طراحی سایت تولیدی

طراحی سایت تولیدی

طراحی سایت تولیدی:

manufacturing website desing

طراحی سایت تولیدی

.

در دنیای امروزی که عصر ارتباطات و اینترنت میباشد انجام کلیه امور وابسته به تکنولوژی و مخصوصا اینترنت میباشد قطعا انجام امور مدیریتی ، تبلیغات و ارتباطات شرکت ها و کسب و کارها نیز از این قاعده خارج نیست و با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی در

سراسر جهان ما نیز باید قادر به این امر باشیم که با بروز ترین تکنولوژی ها پیش بریم طراحی یک وبسایت مناسب با کسب و کار ما میتواند کمک بزرگی به این امر کرده باشد بنابراین  طراحی سایت تولیدی بدون اغراق  امر بسیار واجب در این بستر میباشد که میتواند

زمینه ای بسیار مناسبی برای جذب مشتری بیشتر ارائه خدمات بهتر و کسب درامد بیشترفراهم سازد.

برای بسیاری از شرکت ها داشتن اطلاعاتی در خصوص روند عملیات تولید و قطعات مورد استفاده در این روند بسیار مهم و کارامد هست . طراحی سایت تولیدی می تواند تمامی این مراحل و پروسه را در قالب تصاویر، محتوا، ویدیو و دیگر فرمت ها به نمایش بگذارد

تا اطمینان عرضه کنندگان از صحت و درستی پروسه تولید را فراهم نماید

طراحی سایت تولیدی به منظور پیشبرد اهداف تجاری کارگاه های تولیدی و کارخانجات امری دور از ذهن نمی باشد

شرکت های تولیدی نیز میتوانند با داشتن یک وبسایت تولیدی گوی رقابت را در زمینه تولیدی به خود اختصاص دهند و خدمات خود را دردید عموم قرار دهند ایجاد کانال های ارتباطی با عرضه کنندگان و مشتریان همواره ذهن تولیدکنندگان را به خود منعطف می

نمایدداشتن یک وبسایت تولیدی خوب و با امکانات تحول بزرگی در کسب و کار آنها ایجاد کند

قابلیت ها در طراحی سایت تولیدی

 هدف و مقصود از طراحی سایت تولیدی ایجاد کانال ارتباطی با عرضه کنندگان و تقویت بازاریابی می باشد. در این راستا طراحی سایت تولیدی می تواند با ارائه کاتالوگ و تصاویری از محصولات و تولیدات و همچنین درج نمودن اطلاعات در این خصوص تعامل و

همکاری لازمه را میان تولیدکنندگان و عرضه کنندگان فراهم نماید. آدرس مکان فیزیکی کارگاه تولیدی و کارخانه در بستر طراحی سایت تولیدی می تواند آماری از عرضه کنندگان را به سمت تولیدکنندگان روانه نماید.

روند تولید در طراحی سایت تولیدی

شاید برای بسیاری از عرضه کنندگان دریافت اطلاعاتی در خصوص روند عملیات تولید و قطعات استفاده شده در پروسه تولید مفید و اطمینان بخش باشد. دستگاه ها، نرم افزارها و نیز سخت افزارهایی که در پروسه تولید بهره گیری شده است می تواند سطح تکنولوژی

استفاده شده در تولید را به نمایش بگذارد. بستر طراحی سایت تولیدی می تواند تمامی این مراحل و پروسه را در قالب تصاویر، محتوا، ویدیو و دیگر فرمت ها به نمایش بگذارد تا اطمینان عرضه کنندگان از صحت و درستی پروسه تولید را فراهم نماید.

 

 سئو، مخصوص طراحی سایت تولیدی

سئو، یا همان آماده سازی وب سایت برای موتورهای جستجو ، روش هایی است که طراحی سایت تولیدی شما را برای جستجوگر گوگل به شکل مناسبی می شناساند. طراحی سایت تولیدی بر اساس این متدها این امکان را برای موتورهای جستجو فراهم می کند تا وب

سایت شما را به صورت تخصصی براساس فعالیت های شما بشناسد و به مشتریانتان پیشنهاد بدهد.

آماده سازی وب سایت شما در چند قسمت اصلی مانند نحوه طراحی سایت تولیدی و نحوه تولید محتوا انجام می شود که طراحی سایت آکان در همه این مراحل با استفاده از آخرین متد روز در کنار شما خواهد بود.

 نرم افزارهای تحت وب طراحی سایت تولیدی

با پیشرفت روز افزون ارائه محصولات و خدمات در جهان اینترنت ، نیاز بیشتری به داشتن نرم افزارهای مدیریت محصول محور با داشتن ظرفیت ها و امکانات خاص احساس می شود.

طراحی و تولید برنامه های تحت وب این امکان را به شما می دهد تا هر آنچه را که برای ارائه به مشتریان احتیاج دارید از ساده ترین راه و به طور تمام وقت به آنها ارائه کنید. همچنین طراحی این برنامه های تحت وب به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات به روز

و گزارش های علمی و عملی از مشتریان بالقوه خود را در جهان وب در اختیار داشته باشید.

 

 

طراحی سایت در تهران

web design inTehran طراحی وب در تهران:

 

 

طراحی وب درتهران

 

 

طراحی وب یک هنر میباشد اما اینکه تا چه اندازه حرفه ای باشد بینش کسب و کار شما را نشان میدهد در طراحی سایت تهران نیز اولین نگاه باید معطوف به این باشد زیرا که از قدیم گفته اند برداشت اول از نگاه اول است.

طراحی وب در تهران و آنچه در طراحی وب در تهران موجود است  از ابتدا تا انتها همراه مشتریان شما میباشد و حتی پس از فروش نیز میتوانید خدمات خود را از طریق وب سایت ارائه دهید.

وب سایت های ما مدرن و کامل هستند و هر یک منحصر به فرد و مطابق با نیاز مشتری فراهم شده است.

علاوه بر این، ما تلاش میکنیم تمام سایت ها را مطابق با استانداردهای خواسته شده توسط کنسرسیوم شبکه جهانی وب طراحی کنیم. وب سایت های ما در مرورگرهای مختلف با صفحه نمایش های متفاوت تست شده است.

 

سالها تجربه در زمینه طراحی وب سایت و تجارت الکترونیک همراه با کادر متخصص و کارآمد و با تجربه آنچه که برای طراحی یک وب سایت کامل و بدون نقص بوده است. وتیم توسعه حامی نیز همچنان بر این باور و

اعتقاد است که یک وب سایت خوب برای طراحی وب خصوصیات زیر را دارا باید باشد:

اولا طراحی باید از صفر تاصد یعنی از ابتدا تا انتهای از کد استفاده شود و از قالب های آماده جوملا و وردپرس و... به هیچ عنوان استفاده نشود.

در صورت استفاده از کنترل پنل توسعه گروپ سایت شما به طور منظم  با به روزترین متدها به روز رسانی خواهد شد.  

انجام کارهای مربوط به سئو از همان ابتدای کار و استارت پروژه بدون دریافت هزینه اضافی.

استفاده از سرور های اختصاصی با مشخصات کاملا به روز

برای میزبانی وب سایت:

شرکت طراحی سایت توسعه گروپ تاکنون پروژه های زیادی را در زمینه طراحی سایت در تهران و شهرستان انجام داده است اما گوی رقابت را دراین زمینه در تهران در دست ما میباشد و پروژه های زیادی را در این

زمینه انجام داده است

طراحی سایت اداری

طراحی سایت اداری

طراحی سایت اداری

administrative web design

همانطور که می دانید داشتن یک سایت برای تمامی شرکت ها و تشکلات غیر دولتی امری واجب و ضروری میباشد طراحی سایت اداری نیز برای تمامی ادارات و سازمان ها و ارگان های چه دولتی و چه غیر دولتی و وزارتخانه ها امری اجتناب ناپذیر و واقعاضروری میباشد چنانکه اگر اداره یا سازمانی دارای یک سایت اداری نباشد از نظر افراد یا سازمانی که با آن در تبادل و ارتباط هستند دارای جایگاه مناسبی نخواهند بود و چون بیشتر متقاضیان تمایل دارند که کارهای خود را بدون مراجعه حضوری به سازمان ها وادارجات انجام دهند که واقعا حق با آنها میباشد برای جلوگیری از اتلاف وقتشان وعدم مواجهه با  ترافیک که این روزها تحمل آن امری واقعا طاقت فرسا میباشد.

که این امر خود میتواند به کاهش شلوغی و ازدحام جمعیت در این مکان ها کمک کند و ارباب رجوع نیز خسته نشود.

همچنین طراحی سایت اداری همگان را ملزم میسازد تا جهت دریافت اطلاعات مربوط به اداره مربوطه به سایت اداری آن مراجعه فرمایند و ادارات نیز تمام اطلاعات خود را به راحتی بر روی سایت اداری قرار دهند.

بااین تفاسیر هر سازمان دولتی و غیر دولتی موظف به داشتن یک سایت اداری میباشند که بتواند از طریق آن به ارائه خدمات الکترونیکی بپردازند و بتوانند به شهروندان خدمات و سرویس مخصوص ارائه دهند.

 

برخی از پیامدهای مثبت و مزایایی که طراحی سایت اداری بدنبال دارد عبارتند از :

امکان ایجاد اتوماسیون اداری که به تبع آن نتایج مفید و مثبت ذیل بدست می آید:

قابلیت برقراری ارتباط بین کارمندان و پرسنل بدون محدودیت مکانی و زمانی.

امکان ارسال مکتوبات و نامه های الکترونیکی.

کاهش بروکراسی اداری.

کاهش مراجعات حضوری در نتیجه کاهش ترافیک و کاهش آلودگی هوا.

صرفه جویی در هزینه های جاری و محرمانه ماندن اطلاعات.

امکان بایگانی اطلاعات بر روی فضای مجازی امن بصورت دائمی و با هزینه نگهداری کم و در نتیجه حذف هزینه ها و فضای فیزیکی لازم برای بایگانی به روش سنتی.

کاهش و یا حذف مصرف کاغذ.

امکان ایجاد ارتباط و تعامل با ادارات دیگر جهت انجام اموراتی همچون استعلام، نامه نگاری سریع، ارسال مدارک بصورت الکترونیکی و…

جلوگیری از مفقود شدن مدارک و نامه ها .

کاهش مراجعات حضوری ارباب رجوع.

صرفه جویی در استفاده از نیروی انسانی.

مدیریت زمان .

امکان اطلاع رسانی مطلوب.

 

طراحی سایت مهندسی

طراحی سایت مهندسی

طراحی سایت مهندسی

engineering web design:

در دنیای امروز و در عصر ارتباطات، کمتر کسی است که برای بدست آوردن معلوماتی در یک زمینه خاص به اینترنت مراجعه

نکند. اینترنت کم کم به بخشی جدا ناپذیر از زندگی ما بدل می شود. استفاده از اینترنت در بین دانشجویان، مهندسان و افراد عادی روز به روز گسترش پیدا می کند. 

شما نیز به عنوان فردی که در زمینه کاری خاصی فعالیت می کنید به راحتی می توانید در این عرصه حضور یابید. طراحی سایت مهندسی، به شما کمک می کند که در جامعه افراد متخصص کاری خود در اینترنت حضور یابید و خود را مطرح کنید. به همین منظوروجود سایتی که جامعه مهندسین متخصص در زمینه های گوناگون را به بازدیدکنندگان معرفی کند امری مهم به شمار می آید.

دامنه درخواست طراحی سایت به شرکتهای مهندسی و مهندسان نیز کشانیده شده است، فرض کنید شما یک شرکت مهندسی دارید که بسیار در زمینه کاری خود موفق عمل کرده اید و مشتریان ثابتی نیز برای خود دارید؛ داشتن مشتریان ثابت باوجود اینکه نقطه مثبت شرکت مهندسی است اما برای رونق کسب و کارتان باید دامنه فعالیتتان را گشترش دهید، برای این کار می توانید درخواست طراحی وب سایت مهندسی را بدهید تا هم با مشتریان ثابت خود در ارتباط باشید و هم مشتریان جدید را بتوانید جذب کنید.

داشتن وبسایت مهندسی و طراحی سایت علاوه بر مزایای مادی در پرستیزکاری درخواست کننده نیز تاثیر بسزایی دارد و به طور حتم با طراحی سایت مهندسی ذهنیت مثبتی در مشتریان ایجاد خواهید کرد و با اطمینان بیشتری از درست و با برنامه کار کردن شرکت به کارفرما خواهید داد.

مهمترین مسئله در دنیای اینترنت و بازاریابی در اینترنت معرفی شما به موتور های جست و جو به گونه ایی می باشد که نام وب سایت شما در جست و جوی واژگان مرتبط با زمینه کاری شما در ابتدای لیست قرار گیرد تا شما بازدید کننده و مخاطب بیشتر و هدفمند تری پیدا نمایید. مثلا فرض نمایید در واژه " نمونه کار های مهندسی عمران " در ابتدای لیست موتور جست و جو گر گوگل قرار داشته باشید. در طول یک روز شاید حدود هزار بار این عبارت با زبان فارسی سرچ می شود، و در صورت پیدا شدن شما در لیست ابتدای گوگل، شما دارای آمار بازدید فراوان و قطعا جذب مشتریان بیشتری خواهید بود.

وبلاگ چیست

وبلاگ چیست

وبلاگ چیست

What is a blog?

وبلاگ نوعي وب‌سايت است كه حاوي اطلاعاتي مانند: گزارش روزانه، اخبار، يادداشت‌هاي شخصي و يا مقالات علمي مورد نظر طراح آن است مطالب وبلاگ بر مبناي زماني كه ثبت شده گروهبندي و به ترتيب از تازه‌ترين رخداد به قديم ارائه مي‌گردد. نويسندهٔ وب‌نوشت، وب‌نويس يا تارنويس ناميدمي‌شود و ممكن است بيش از يك نفر باشد، وب‌نويس به گزارش مداوم رويدادها، خاطرات، و يا عقايد يك شخص يا يك سازمان مي‌پردازد. واحد مطالب در وب‌نوشت،پست است، در حالي كه واحد مطالب در وب‌گاه صفحه مي‌باشد. معمولاً در انتهاي هر مطلب، برچسب تاريخ و زمان، نام نويسنده و پيوند ثابت به آن يادداشت ثبت مي‌شود. فاصلهٔ زماني بين مطالب وب‌نوشت لزوماً يكسان نيست و زمان نوشته‌شدن هر مطلب به خواست نويسندهٔ وب‌نوشت بستگي دارد. مطالب نوشته شده در يك وب‌نوشت همانند محتويات يك وب‌گاه معمولي در دسترس كاربران قرار مي‌گيرد. در بيشتر موارد وب‌نوشت‌ها داراي روشي براي دسترسي به بايگاني يادداشت‌ها هستند (مثلاً دسترسي به بايگاني بر حسب تاريخ يا موضوع). بعضي از وب‌نوشت‌ها امكان جستجو براي يك واژه يا عبارت خاص را در ميان مطالب به كاربر مي‌دهند.

با داشتن ایمیل گوگل می‌توانید به صفحهٔ سایت‌های گوگل بروید و برای ایجاد وبسایت شخصی خود با ظرفیت ۱۰ گیگابایت اقدام نمایید. در هر سایت می‌توانید صفحات بیشماری را بوجود آورید و نیز صاحب سایت‌های متعددی شوید.

جهت ساخت وبلاگ وب سایت های فراوانی وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاصی را ارائه می نمایند. شما می توانید وبلاگ خود را در سایت های ساخت وبلاگ داخل ایران و خارج ایران پیاده سازی نمایید. اما مطمئن تر است که از پلتفرم های داخل ایران استفاده نمایید، زیرا سرعت آنها معمولا داخل ایران بهتر است و عملکرد بهتری دارند، بنابراین در این مقاله به شما فقط پلت فرم های داخلی را معرفی می نمایم. وبلاگ هایی که به شما معرفی می نمایم قابلیت اختصاص دامنه نیز دارند بنابراین در صورتی که نیاز به تبدیل وبلاگ به وب سایت داشته باشید می توانید این کار را انجام دهید. داشتن وبلاگ فعال در صورتی که حتی شما وب سایت نیز داشته باشید مورد بسیار مناسبی است، زیرا می توانید از وبلاگ خود جهت تبلیغات وب سایت خود استفاده نمایید و موردی است که کمک به کسب و کار اینترنتی شما می نماید.

امروزه برخی افراد از شبکه های اجتماعی برای ایجاد وبلاگ استفاده می نمایند که این نیز می تواند راهی برای داشتن وبلاگ باشد. البته دو نکته مهم وجود دارد و آن اینکه آدرس صفحات درشبکه های اجتماعی به مانند وبلاگ نمی باشد و صفحات وبلاگ به گونه ای متفاوت از شبکه های اجتماعی در موتورهای جستجو ایندکس می شوند. بنابراین به شما توصیه می نمایم حتما وبلاگ خود را ایجاد نمایید.

داشتن وبلاگ کافی نیست بلکه می بایست حتما آن را به صورت مستمر به روز رسانی نمایید و مطالب مفید در زمینه شغلی خود قرار دهید. به عنوان مثال در صورتی که زمینه فعالیت شما در زمینه طراحی سایت است می بایست مقالات مفیدی در همین زمینه در سایت قرار گیرد تا صفحات سایتشما برای کلمات دیگری در موتورهای جستجو ایندکس نشوند. پیشنهاد می نمایم حداقل هفته ای یک بار ارسال مقاله جدید در وبلاگ صورت گیرد صورت گیرد.

نظرات خود را ارسال کنید