ارزان ترین روش طراحی سایت چیست؟

ارزان ترین روش طراحی سایت چیست؟

         

اگه اول راه هستید و می خواید کسب و کارتون رو با هزینه های کمتری توسعه بدید، می تونید از قالب های آماده و سایت سازهای رایگان برای طراحی سایت استفاده کنید تا هزینه ی بسیار کمتری نسبت به سایت های برنامه نویسی شده پرداخت نمایید. در این مقاله روش های مختلفی برای طراحی یک  سایت ارزان گفته خواهد شد و شما می تونید با مشورت با شرکت های طراحی سایت با کیفیت بهترین و مناسب ترین روش رو انتخاب کنید. خیلی از استارت آپ ها و شرکت های نوپا برای کارشون به وب سایت نیاز دارن و نمی تونن هزینه های اضافی برای طراحی سایت بپردازند ؛ در زیر

 

چند روش ارزان برای طراحی یک سایت  :

 

استفاده از قالب های آماده :

در صورتی که طراحی سایت با کدنویسی باشد دارای هزینه ی بالایی می باشد . در نتیجه برای شما که کارتان را تازه شروع نموده اید نیازی به هزینه های اضافی نمی باشد . پس برای این که در هزینه های خود صرفه جویی نمایید بهتر است که از قالب های آماده استفاده کنید . طراحان سایت می توانند همان قالب آماده را به یک سایت قابل استفاده تبدیل کنند .

 

استفاده از طراح کارآموز :

گاهی اوقات دانشجویان برای گذراندن مخارج زندگی خود طراحی سایت را با هزینه های ارزان انجام می دهند . می توان به یکی از علت های این که طراحی  یک سایت را با هزینه اندک انجام می دهند این باشد که تجربه کسب کنند .

 

برون سپاری کنید :

می توانید با بررسی رزومه های شرکت های خارجی ضعیف برای طراحی سایت استفاده نمایید . این شرکت ها می توانند طراحی سایت شما را به هزینه های خیلی پایین انجام دهند ، معمولا اعتماد کردن به این شرکت های خارجی کاری سخت می باشد . مشکل دیگری این که طراحی کردن یک سایت فارسی برای آن ها دشوار می باشد وممکن است کار را برای شما به شکل درست انجام ندهند .

 

تبادل خدمات :

روش دیگری که وجود دارد می توانید با برای انجام طراحی سایت تبادل انجام دهید در عوض طراحی یک  سایت خدمات مورد نیاز آن ها  را انجام دهید . به عنوان مثال اگر دارای یک شرکت حقوقی یا یک رستوران هستید می توانید با شرکت طراحی سایت توافق کنید که در قبال هزینه طراحی یک سایت خدمات مورد نیاز آن ها را انجام می دهید . باید توافق طوری باشد که همون قدر طراحی هزینه دارد به همان اندازه خدمات به آن ها ارائه شود .

 

مزایای طراحی سایت با قالب آماده :

بیشترین تاثیری که می تواند در طراحی یک سایت داشته باشد استفاده از قالب ها می باشد ، در زیر به مزایای طراحی سایت با استفاده از قالب های آماده می پردازیم :

 

صرفه جویی در زمان و هزینه :

یکی از ارزان ترین روش های طراحی سایت استفاده از قالب های آماده می باشد که موجب می شود هم در هزینه ها و هم  در زمان صرفه جویی گردد . با استفاده از قالب های آماده می توانید در چند روز یا چند هفته دارای یک سایت باشید . در این صورت هزینه های که صرف نموده اید قابل قبول است .

استاندارد بودن قالب های آماده :

بیشتر قالب های آماده در زمان طراحی سایت با توجه به کیفیت و استاندارد بودن ساخته می شوند . پس زمانی که می خواهید از قالب های آماده برای سایت خود استفاده کنید هیچ نگرانی از لحاظ استاندار نبودن سایت ها نداشته باشید . بنابراین قالب های آناده برای کشورهای گوناگونی طراحی می شوند و در زمان ساخت این قالب ها دقت و توجه خاصی به کار رفته است این قالب های آماده دارای ریسپانسیو هستند و می توانند با تمام مرورگر ها سازگاری داشته باشند .

 

امکان انتخاب های گسترده :

برای انتخاب قالب های آماده می توانید در فروشگاه هایی که قالب های آماده دارند مراجعه کنید تا با توجه به موضوع سایت شما برای طراحی سایت قالب های متناسب با کسب و کار شما را در اختیارتون قرار دهند  انتخاب نمایید .

 

طراحی سایت ارزان با استفاده از سیستم مدیریت محتوا

می توانید با استفاده از سیستم مدیریت محتوا به صورت رایگان سایت طراحی کنید . این سیستم های رایگان عبارتند از : جوملا ، وردپرس ، دروپال این سیستم های مدیریت محتوا کاملا بهینه و تخصصی می باشند . برای این که پروژه های خود را با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا پیاده سازی نمایید باید از برنامه نویسان متخصص برای  وب سایت استفاده کنند ، تا بتوانند در این صورت امنیت و کیفیت طراحی سایت ارزان به طور کامل برقرار شود  .

روش طراحی سایت

دو روش برای طراحی سایت وجود دارد .

 

 طراحی سایت با استفاده از کدنویسی :

طراحی یک سایت با کدنویسی نیاز به هزینه زیادی برای طراحی یک سایت می باشد . علاوه بر آن نیز زمان زیادی را برای طراحی آن صرف می شود .  در صورتی که بخواهید سایت خود را با روش کدنویسی طراحی کنید در این زمان به احمتال فراوان نیاز به هاست ویندوز دارید .

 

طراحی سایت با استفاده از CMS :

اگر می خواهید با استفاده از CMS یک سایت را طراحی کنید . می توانید با استفاده از ورد پرس و جوملا یک سایت را طراحی کنید باید از هاست لینوکس استفاده کنید که دارای هزینه های متفاوتی هستند اما در مقایسه با کدنویسی ارزان تر و راحت است .

نوع سایت درخواستی

برای برآورد و محاسبه هزینه طراحی یک سایت نوع و موضوع سایت مهم می باشد . در صورتی که یک سایت شرکتی را طراحی کنید نیاز به هاست با فضای کمتری دارد در نتیجه هزینه هاست کمتر می شود . بنابراین هزینه  طراحی یک سایت شرکتی در مقایسه با یک سایت فروشگاهی که سرعت بالایی دارد نیاز به هاستی دارد که دارای کارایی مناسب و عملکرد بهتری برخوردار باشد ، کمتر می باشد .

 

 

نظرات خود را ارسال کنید