برنامه نویسی اندیکاتور

برنامه نویسی اندیکاتور

https://no-et.com/upload/post_img_715.png

برنامه نویسی اندیکاتور

اندیکاتور چیست؟

اندیکاتور ها را میتوان آمار و ارقامی در نظر گرفت که وظیفه اندازه گیری شرایط بازار بورس در زمان فعلی و پیش بینی شرایط اقتصادی در آینده را با استفاده از نمودار های آنلاین به نمایش میگذارد.

یک معامله گر بورس میتواند با استفاده از معیارهای آماری که توسط اندیکاتور ها استخراج می شوند، رشد و یا انقباض اقتصاد در بازار را اندازه گیری کند

در حقیقت از اندیکاتور ها در نمودار های تحلیل تکنیکال مورد استفاده قرار میگیرد و می تواند تغییر و تحولات در روند سهام و الگوهای قیمت گذاری را با توجه به تاریخچه فرایند ها در بازار را محاسبه کند.

طراحی اندیکاتور

ساختن یک اندیکاتور توسط زبان برنامه نویسی mql4 و mql5 پیاده سازی می شود. در این الگوریتم از استراتژی های سوددهی استفاده می شود و برنامه نویس ایده های خود را به اکسپرت یا اندیکاتور تبدیل می کند و اما اکسپرت چیست؟

اکسپرت چیست؟

اگر بخواهم توضیح ساده ای برای اکسپرت ارائه دهم میتوانم بگویم که نوعی ربات است که میتواند نقش یک معامله گر را ایفا کند و 24 ساعته در نرم افزار های ترید فعالیت کند. برای مثال میتوانیم تنظیماتی را در برای اکسپرت در نظر بگیریم که اگر در نمودار تغییرات به مقدار x اتفاق افتاد، مقدار مشخصی را خریداری کند.

برنامه نویسی که یک اکسپرت طراحی می کند می تواند قابلیت های مختلفی را در آن قرار دهد.

نظرات خود را ارسال کنید