برنامه نویسی پایتون

برنامه نویسی پایتون

زبان برنامه نویسی پایتون

زبان برنامه نویسی پایتون جز آسان ترین زبان های عصر حاضر است. همین امر باعث شده که برنامه نویسان تازه کار برای شروه کار خود به زبان برنامه نویس پایتون رو می آورند. پایتون یک زبان همه منظوره محسوب می شود و نکته جالب اینجاست که برای توسعه برنامه با زبان برنامه نویسی پایتون به نوع خاصی از نرم افزار ها نیازی نیست.

چرا زبان برنامه نویسی پایتون؟

اولین بحثی که پیش می آید درامد است ک یک برنامه نویس پایتون دارای درآمدی نسبتا بالایی می باشد.

یکی دیگر از دلایل انتخاب پایتون، محبوبیت آن بین شرکت های ابر قدرت جهانی است مانند گوگل و فیس بوک که از زبان برنامه نویسی پایتون برای پیاده سازی بخشی از کارها مانند استفاده میکنند.

میتوان به هوش مصنوعی که از مهمترین این کارها است اشاره کرد. از طرفی گرایش بیشتر افراد به کتابخانه های یادگیری ماشین باعث شده شده که به سمت زبان پایتون سوق پیدا کنند زیرا بخش زیادی از این کتابخانه با پایتون توسعه داده شده و انجام پروژه های یادگیری ماشین را آسان می سازد.

زبان برنامه نویسی پایتون انتخاب خوبی برای افرادی است که قصد ورود به دنیای برنامه نویسی را دارند چون که ساده است  و روش کد زنی انعطاف پذیری دارد

در این مقاله به دلایل محبوبیت زبان برنامه نویسی پایتون اشاره کردیم. همانطور که قطعا شنیده اید است، پایتون زبانی دارای روش یادگیری و کدزنی ساده اما قدرت و ویژگی‌های زیاد است و در حوزه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. زبان برنامه‌نویسی پایتون دارای استحکام بالایی است و دیباگ کردن این زبان به شکل خیلی ساده ای قابل انجام می باشد.

نظرات خود را ارسال کنید