طراحی اتوماسیون خدماتی

طراحی اتوماسیون خدماتی

Design of service automation

طراحی سایت

طراحی اپلیکیشن

طراحی اتوماسیون خدماتی

 

 

با توجه به شرایط امروز دنیای تجارت و رقابت بین سازمان ها و شرکت ها ، ارتباط بین واحد های مختلف یک شرکت بسیار حائز اهمیت است.

مشکلاتی که در یک شرکت بخاطر رشد و پیشرفت با آن سروکار دارد می تواند شامل : نیاز به نیروی انسانی متخصص ، انبوه درخواست ها و مراسلات اداری ، اشتباهات و خطاهای انسانی و هزینه های سرسام آور سربار و نگهداری ، که تمام این موارد نیاز یک شرکت را به یک سیستم جامع موجب می شود .

یک اتوماسیون جامع برای شرکت ها و کارگاههایی مورد استفاده قرار می گیرد که سیستم سفارش آنلاین و یا مرحله پیگیری سفارش و یا خدمات پس از فروش داشته و می خواهند دسترسی آسان و قوی و در عین حال مشتری مدارانه را برای کار خود بوجود آورند . برخی امکاناتی که توسعه گروپ می تواند در اختیار شما قرار دهد.

سیستم ثبت سفارش آنلاین
پیگیری سفارش مشتری بصورت آنلاین و امکان اطلاع از وضعیت سفارش
ثبت کلیه سوابق و عملیات انجام شده توسط مشتری و امکان آرشیو بندی دقیق آنها
ارسال درخواست مشتری در مورد خدمات پس از فروش و امکان پشتیبانی آنلاین
کاهش شدید نیروی انسانی جهت انجام امور و پشتیبانی

طراحی اتوماسیون خدماتی
اتوماسیون به چه معنا است؟
اتوماسیون در زبان یونان باستان به معنی خود فرمان است. اتوماسیون (Automation) ترکیبی است از دو کلمه "automatic" و "operation" و به معنی عمل کردن بدون عامل خارجی (انسان) یا با کمترین تاثیر، عامل خارجی است. به عبارتی اتوماسیون یعنی خودکارشدن عملیات. دو نوع از پرکاربرد ترین اتوماسیون ها اتوماسیون صنعتی و اتوماسیون اداری هستند

اتوماسیون و امنیت کار
در زمینه امنیت کار تقریباً همه با اتوماسیون موافقند. چرا که در بسیاری از صنایع که برای انسان خطراتی وجود دارد (نظیر صنایع شیمیایی و اتمی) این سیستم از جایگاه والا و مؤثری برخوردار است. در عین حال در بسیاری از صنایع میزان دقت لازم به هیچ وجه توسط انسان دست یافتنی نیست. در اینگونه محیط ها نیز فقط باید از دستگاههای اتوماتیک و کنترل شده توسط کامپیوتر استفاده کرد


اتوماسیون و انعطاف پذیری
تصور کنید مالک کارخانه ای هستید که بازار از محصولاتش اشباع شده است، یا کالای شما دیگر خریدار ندارد و یا به هر دلیل دیگری قصد دارید محصول دیگری تولید کنید. برای این کار شما باید تمامی دستگاههای خط تولید را تعویض کرده و به عبارت دیگر باید هزینه بسیار زیادی را برای جلوگیری از ضرر بپردازید؛ اما اگر به روی خط تولید خود یک سیستم اتوماسیون صنعتی را پیاده سازی کرده باشید و وظایف عمده ی ساخت را به روباتها محول کرده باشید، برای تعویض محصول تولیدی تنها کافیست نرم افزار شبکه خود تغییر داده و اندکی در سخت افزار خود دست ببرید؛ به عبارت دیگر با اتوماسیون صنعتی می توان از زیان های بزرگ و در واقع از ورشکستگی فرار و تنوع در تولید را ایجاد کرد.

نظرات خود را ارسال کنید