طراحی اپلیکیشن املاک

طراحی اپلیکیشن املاک

 

با رشد و گسترش روزافزون تکنولوژی و فراگیر شدن استفاده از اینترنت ، امروزه خیلی از افراد برای انجام هرکاری ابتدا سراغ اینترنت می روند و اقدام به کسب اطلاعات در آن زمینه می کنند . مشاور املاک و کسانی که در کار خرید و فرش ، اجاره و ... املاک و زمین هستند با تغییر روش های بازاریابی و فروش ، نیازمند راه کارهای جدیدی هستند . طراحی اپلیکیشن املاک یکی از راه هایی است که به خوبی در این زمینه پاسخ گوی بسیاری از نیازهای افراد چه خریدار چه فروشنده و چه مشاور املاک می باشد . طراحی اپلیکیشن املاک یک ایده ی بسیار جالب برای معرفی و دستیابی سریع و آسان محسوب می شود . اپلیکیشن املاک برای تسهیل مدیریت فروش و اجاره املاک وبنگاه املاک ، سهم کوچکی در مکانیزه نمودن فروش و اجاره املاک در کشور می باشد .
با استفاده از اپلیکیشن املاک ، خریدار و فروشنده می توانند به صورت مستقیم با هم ارتباط برقرار کنند وبرای بازدید از مسکن مورد نظر نیازی به معرفی مشاورین املاک ندارند . بنابراین برای اینکه خریدار برای خرید آن ملک به یک مشاور املاک مراجعه کند ، بسیار کم است . مشاورین املاک کم کم و با فراگیر شدن اپلیکیشن های املاک با رکود مواجه می شوند . در واقع امکان مراجعه به مشاور املاک کمتر و کمتر می شود . برای این که مشاورین املاک از کورس رقابت خارج نشود بهترین کار این است که خود را با تغییرات جدید مطابقت دهد . مشاورین املاک می توانند فعالیت های خود را در فضای مجازی آغاز کنند . چرا که میلیون ها نفر از آن بازدید می کنند .

طراحی اپلیکیشن املاک می تواند به مشاورین املاک کمک کند تا همه ی فعالیت های خود در زمینه ایجاد فایل ، دریافت فایل و ارائه فایل به مشتری را به صورت مجازی انجام دهند. با این روش نیاز به زمان و انرژی کمتری دارد . تعداد بینندگان این فایل و مسکن های به اشترک گذاشته بسیار زیاد خواهند شد . از همه مهم تر این است که اپلیکیشن املاک چه آیتم های خاصی برای مشاورین و مشتری ها در نظرگرفته است و این که باید اپلیکیشن موردنظر باید کاربر پسند باشد . باید طراحی اپلیکیشن به کونه ای باشد که همه افراد با آگاهی بتوانند به سادگی از آن استفاده کنند.
با استفاده از اپلیکیشن املاک ،می توانید در کنار فعالیت های خود ، از فضای مجازی و اینترنت اسفاده نموده و خدمات خود را در به افراد علاقه مند ارائه دهید . مهم ترین دلیل برای برتری داشتن یک اپلیکیشن املاک نسبت به یک دفتر املاک ، گسترش فعالیت ها در فضای مجازی است . یعنی شما اگر روزانه 10 تا مراجعه کننده به دفتر املاک خود دارید اما با داشتن اپلیکیشن املاک می تواند تا چندین هزار نفر هم برسد . اما برای اینکه تعداد بازدید کننده ها به تعداد بالایی برسد نیاز به فعالیت مستمر دارد . در حال حاضر بهترین و سریع ترین روش برای پیدا نمودن ملک و املاک از طریق اپلیکیشن املاک است . با استفاده از اپلیکیشن املاک می توانید یک کسب وکار جدید بدون هیچ گونه دردسری شروع کنید و برای رشد و توسعه آن تلاش نمایید . با استفاده از اپلیکیشن املاک مشتریان خود را از آخرین قیمت های خرید وفروش ، اجاره و رهن با جزئیات کامل مطلع کنید .
ویژگی های اپلیکیشن املاک :
امکان تعریف انواع معاملات
تعریف شاخه بندی های اصلی ( زمین ، کلنگی ، مغازه ، تجاری ، اداری )
امکان مشخص کردن ملک به عنوان مورد وژه
امکان درج توضیحات اضافی درصورت لزوم
استفاده از تصاویر و یا فیلم با تعداد نامحدود برای هر ملک

نظرات خود را ارسال کنید