طراحی سامانه فروش

طراحی سامانه فروش

طراح سامانه فروش

Designing a sales system


طراحی اپلیکیشن

طراحی سایت

طراحی سامانه فروش


شرکت برنامه نویسی طرح ریزان حامی آمادگی راه اندازی و طراحی با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و فروش را داشته و از این طریق می تواند در درآمد زایی و سهولت در امر فروش و مکانیزه کردن این قسمت به شرکت ها و کارخانه جات کمک مناسبی داشته باشد،

 

یک سامانه فروش تمام امور مدیریت به فروش را عهده دار خواهد شد و این امر را بسیار آسان و در دسترس و مکانیزه کند سامانه فروش طراحی شده توسط شرکت طرح ریزان حامی هم می تواند از سیستم آماده باشد که به هیچ وجه توصیه نمی شود اما چون از لحاظ هزینه ای بسیار ارزان تر است شاید بعضی از شرکت ها مجبور به استفاده از این سیستم باشند یا اینکه این سیستم جوابگوی آنها باشد.

اما توصیه ما طراحی یک سامانه حرفه ای فروش است اینگونه سامانه ها بسته به توضیحات و درخواست های شما طراحی خواهد شد .


ضرورت طراحی سایت فروشگاهی
همانطور که پیش تر بیان شد امروزه تعداد افرادی که تمایل به خرید از سایت های فروشگاهی دارند

در حال افزایش است. بسیاری از افراد قبل از رفتن به مغازه حتما سری به یکی از سایت های فروشگاهی

آنلاین زده و یک برآورد قیمت کرده تا با آگاهی از قیمت بتوانند خرید خود را انجام دهند و همین امر موجب

گردیده تا خیلی از صاحبان مشاغل تصمیم به طراحی سایت فروشگاهی بگیریند.

 

مطلب پیشنهادی : تعرفه طراحی سایت

 

طراحی اختصاصی بلاشک باعث جذب مشتری و اثبات این امر که شرکت برای مشتری خود و همچنین کار خود ارزش بالایی قائل است ، خواهد شد .

جدای از بحث بالا رفتن فروش یک سامانه فروش به صورت مکانیزه کلیه بحث فروش شما را مدیریت خواهد کرد و بلاشک تا به امروز شما سامانه های بزرگی چون سامانه های فروش ایران خودرو سایپا و حتی سامانه های فروش خیلی کوچکی مثل سامانه فروش فروشگاه ها دیده باشید .

 

یک سامانه فروش حداقل می تواند موارد ذیل را در بر بگیرد:

- معرفی محصولات یک شرکت

- فروش آن توسط سایت ، موبایل و انواع سیستم های دیگر مثل اس ام اس و ...

- مدیریت نحوه ارسال و هزینه های مربوطه

- مدیریت نحوه پرداخت

- دریافت قسمتی هزینه به صورت پیش پرداخت و تسویه

-صدور فکتور و تایید پرداخت و صدور پیش فاکتور

- قسط بندی فروش و دریافت آن به صورت مکانیزه

- ارائه گزارشات مختلف روزانه ،ماهانه ، سالیانه

- سیستم مدیریت

- سیستم پشتیبانی

- و صد ها قسمت دیگر

 

سامانه های فروش بسته به درخواست های شما طراحی شده لذا هیچ محدودیتی در طراحی سایت وجود ندارد و بلاشک پیچیده ترین نوع قیمت دهی و دریافت را می تواند مدیریت کند.

 

.شرکت طرح ریزان حامی تا به امروز سامانه های فروش آنلاین و آفلاین بسیاری را طراحی و پشتیبانی کرده است که از جمله آن می توان به سامانه پتروشیمی نام برد.

 

طراحی سامانه فروش

شما همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر با سایت فروشگاهی به مقاله لینک شده طراحی سایت فروشگاهی مراجعه کنید.

تمام افرادی که به دنبال راه اندازی و یا طراحی مجدد یک وب سایت هستند. شاید این سوال برایشان پیش بیاید که بهای انجام این کار چقدرباشد؟باتوجه به اینکه فاکتور های مختلفی در هزینه ی طراحی یک سایت دخیل هستند قیمت های طراحی ها متغییر و غیر ثابت است.

 


مراحل طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی در وب وان چگونه است؟
در طراحی اختصاصی پس از عقد قرارداد، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ و یا سایر فایل ها،به وب وان تحویل داده می شوند. چند روز پس از زمان بندی و در نهایت نیازسنجی و شروع پروژه،اتود های صفحات مختلف از بخش گرافیک به کارفرما جهت بررسی و نظر سنجی تحویل داده می شوند، در صورت تأیید،طرح گرافیکی جهت پیاده سازی و کد نویسی به بخش مربوطه ارجاع و در نهایت جهت تأیید مجدد بر روی اینترنت قرار می گیرد،در صورت عدم تأیید طرح،درخواست تغییرات و یا طراحی به تعداد نامحدود رایگان است.

با توجه به سابقه کاری شرکت طرح ریزان و همین طور داشتن تیم مجرب فعال خلاق و جوان طراحی سایت شما را با جدیدترین متد روز انجام خواهیم داد.

طراحی سایت خود را به ما بسپارید.

 

نظرات خود را ارسال کنید