طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

 

 

امروزه با توجه به علاقه بسیاری از افراد جامعه به ورزش و وجود رشته های متنوع ورزشی، وب سایت های ورزشی بیشترین آمار بازدید کنندگان را به خود اختصاص داده اند. در طراحی سایت ورزشی بایستی به معرفی رشته ورزشی، خلاصه ای از تاریخچه و محل شکل گیری این رشته ورزشی همین طور اطلاعاتی از برترین تیم های ورزشی و ورزشکاران آن را در اختیار بازدید کنندگان قرار داد. در طراحی سایت ورزشی می توان قسمتی را به عنوان فروشگاه برای عرضه لوازم مورد نیاز آن رشته ورزشی به مخاطبین قرار داد. با طراحی سایت ورزشی و سئو مناسب آن به شکلی که در ردیف بالای موتورهای جستجوگر قرار داشته باشد علاوه بر اینکه آگهی ها و تبلیغات زیادی برای قرار گرفتن در سایت خواستار می شوند بلکه افرادی هم که به دنبال گرفتن اطلاعاتی از یک رشته ورزشی به وب گردی می پردازند با سایت شما آشنا شده و می توانند در آن رشته ای که باشگاه شما دارد ثبت نام کنند که به شکلی درآمد زایی برای باشگاه به دنبال خواهد داشت.

با فراگیر شدن استفاده تمامی افراد جامعه از اینترنت و اینکه برای کسب اطلاعات در مورد هر موضوعی به وب گردی می پردازند، اساتید و مربیان رشته های مختلف ورزشی می توانند با طراحی سایت ورزشی به معرفی رشته ورزشی که در تخصصشان می باشد بپردازند و اطلاعات مفیدی را که حاصل سالها تلاش و تجربه می باشد در اختیار علاقمندان به ورزش قرار دهند.

در هنگام طراحی سایت ورزشی رعایت چند مورد می تواند در بهتر شدن سایت و جذب بازدید کنندگان تاثیر بسیاری داشته باشد، از جمله این موارد امکان نمایش دادن نتایج آنلاین مسابقات برای افرادی که دسترسی به تلویزیون ندارند بتوانند از طریق سایت به نتایج بازی ها دسترسی داشته باشند، روش ارائه اطلاعات در سایت ورزشی باید به شکلی باشد که مراجعه کنندگان به سایت بتوانند به راحتی به بخش اطلاعات مورد نظرشان دست یابند و از آنها استفاده کنند.در سایت های ورزشی می توان با گرفتن تبلیغات و آگهی ها به کسب درآمد بیشتر پرداخت. در سایت ورزشی می توان با ارائه اطلاعات نقل و انتقال بازیکنان در زمان نقل و انتقالات ، مخاطبین بسیاری را جذب وب سایت خود کنید. قرار دادن قسمتی در سایت برای معرفی باشگاه، عناوینی که در مسابقات مختلف کسب شده، معرفی مربیان ورزشی باشگاه و میزان تجربه هریک و اطلاعاتی از این قبیل می تواند مراجعه کنندگان وب سایت را برای ثبت نام در باشگاه شما مصمم تر کند. در طراحی سایت ورزشی می توان با ارائه یک صفحه وب تحت عنوان ارتباط با ما در جهت پاسخگویی به بازدید کنندگان و پاسخگویی به سوالات آنها کوشید. باطراحی صفحه وب می توان به ارائه اطلاعات در ارتباط با لیگ های داخلی و حتی خارجی پرداخت.

همان گونه که رشته های ورزشی از تنوع بالایی برخوردارند، سایت های ورزشی که به رشته های ورزشی می پردازند نیز از تنوع بالایی برخوردارند، در طراحی سایت ورزشی می بایست استانداردهای طراحی سایت ورزشی را رعایت کرد تا سرعت بالا آمدن سایت افزایش یافته و صفحات روان تر لود شوند. قرار دادن تصاویر ورزشی با کیفیت در صفحات سایت به جذب بیشتر بازدید کنندگان کمک خواهد کرد. قرار گرفتن سایت ورزشی در نتایج بالای موتورهای جستجوگر یک ویژگی بسیار خوب برای معرفی سایت ورزشی به علاقمندان می باشد که با سئو مناسب سایت می توان به آن دست یافت، اهمیت بالای سئو مناسب سایت ها زمانی بیشتر نمایان می شود که تعداد بسیار بالای سایت های ورزشی را می بینیم. با قرار دادن سیستم آمارگیری در سایت می توان به اطلاعات خوبی در مورد بازدید کنندگان دست یافت. با قرار دادن تالار های گفتگو در هنگام طراحی سایت ورزشی می توان امکانی برای کاربران در جهت تبادل نظراتشان ایجاد کرد.

نظرات خود را ارسال کنید