طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

Dedicated site design

 

طراحی سایت اختصاصی به شما کمک می کند تا با افزایش حضور آنلاین خود از طریق طراحی سایت حرفه ای، برنامه های مراقبت، برندسازی، طراحی چاپ و بازاریابی دیجیتال، شغل یا سازمان خود را به رشد و توسعه برساند. طراحی سایت اختصاصی دارای امکانات متفاوتی هستند. سایت اختصاصی، سایتی است که دارای کارایی بالا و توانایی برطرف کردن نیازهای شما را داشته باشد. شرکت طرح ریزا حامی طراحی سایت اختصاصی را برای شما بسیار جذاب و خاص طراحی می‌کنند. همچنین خدماتی مانند مشاوره رایگان، برندسازی، خدمات طراحی سایت را ارائه می دهند. تا در این صورت بتوانند اهداف، بودجه را تعیین کنند.

 

چرا طراحی سایت اختصاصی انجام دهیم؟

طراحی سایت اختصاصی علاوه بر اینکه دارای ظاهر و شکل بسیار مناسب برای کسب و کار می باشد، یک فرآیند برای برندسازی و هویت بخش برای کسب و کار می باشد. ما در طرح ریزان حامی سعی می کنیم که خدمات طراحی سایت اختصاصی را به بهترین نحو و مناسب با نوع فعالیت شما باشد تا بتوانید در هر زمینه ای که کسب و کار دارید به شکل مناسبی شروع به فعالیت نمایید. هزینه طراحی سایت اختصاصی در شرکت طرح ریزان حامی به شکل اختصاصی صورت می گیرد.

 

 

مراحل طراحی سایت اختصاصی به چه شکل است؟

طراحی، طراحی سایت اختصاصی در چند صورت انجام می گیرد.

نیاز کارفرما و مشتریان سایت بررسی می گردد.

کار فرما باید برای طرح گرافیکی سایت تاییدیه بگیرد.

باید طراحی گرافیکی سایت براساس سلیقه و هدف کار فرما انجام گیرد.

باید طرح گرافیکی را به کدهای قابل اجرا در مرورگرها تبدیل کنند.

استفاده از کدنویسی قالب گرافیکی برای اتصال به پنل مدیریت

تحوسل طرح‌های اولیه به کار فرما و بررسی سایت جهت تحویل

کدنویسی پنل مدیریت

مشکلات احتمالی رفع و سایت را به صورت کامل همراه با  آموزش کار با سایت را به کار فرما تحویل داد شود.

 

مزایای طراحی سایت اختصاصی

سایت های اختصاصی باید به دلیل اینکه برای یک شخص بخصوصی طراحی شده باید سرعت بالا و خوبی داشته باشد.

برای طراحی سایت اختصاصی باید قالب وظاهر طراحی باید اختصاصی باشد، یعنی کپی شده نباشد و دیگران همچین طرحی نداشته باشند.

سایت های اختصاصی دارای امنیت بسیار بالایی هستند و درصد هک شدن این سایت ها بسیار پایین می باشد.

در سایت های اختصاصی  این امکان فراهم می شود که ایت سایت را گسترش دهید . در این زمینه هیچ محدودیتی وجود ندارد.

به راحتی می توانید بدون هیچ گونه محدودیتی امکانات را به سایت اضافه نمایید.

در طراحی سایت اختصاصی باید طبق سلیقه و ایده، نیاز مشتری طراحی گردد.

باید طرح سایت مناسب با کسب و کاری که قرار است راه اندازی شود طراحی شود.

سایت اختصاصی طوری طراحی می گردد که کارایی این سایت ربطی به زیاد شدن کاربران و بزرگ شدن سایت نداشته باشد.

  • هزینه گسترش و نگهداری وب سایت بسیار پایین است.

با توجه به کسب و کار در زمان طراحی بهینه سازی برای موتورهای جستجو انجام می گیرد.

طراحی سایت اختصاصی برای رفع نیاز های کارفرما و کاربران طراحی شده است.

سایت های اختصاصی باید طبق نیاز مشتری طراحی و اجرا شود.

 در سایت های اختصاصی باید سرعت لود بسیار بالا باشد چرا که سرعت لود شدن با سئو سایت ارتباط مستقیمی دارد.

سایت اختصاصی باید ابزار مناسبی برای برندسازی این سایت داشته باشد.

 

خدمات مربوط به طراحی سایت اختصاصی به چه صورت است؟

خدماتی که در شرکت طرح ریزان حامی ارائه می گردد به صورت 24 ساعته از سایت سفارشی شما پشتیبانی می گردد.

با توجه به اهمیت بسیار بالای کارفرما روی طراحی سایت، طراحان ما تمام سعی خود را در رابطه با توسعه سایت انجام می دهند.

از مواردی که می تواند مشتری را به خود جذب نماید، تولید محتوای با کیفیت و به روز است. امروزه تولید محتوا دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد و می توان برای تولید محتوا امتیاز ویژه ای را در نظر گرفت . محتوا باید طبق اصول سئو و کاربر پسند باشد. علاوه بر تولید محتوای متنی، تولید محتوای گرافیکی، تولید محتوای ویدئویی و عکس می توان داشته باشید. یک شرکت موفق می تواند در همه زمینه های محتوا به خوبی عمل کنند.

تعداد بسیار بالایی از این شرکت ها، فروشگاه ها زمان لازم را برای به روز رسانی سایت خود را ندارند، می توانند یک فردی را برای بروز رسانی سایت خود استخدام کنند. این بروز رسانی می تواند شامل محصولات جدید، مطالب جدید و خبرهای به روز باشد. در این بین باید اصول سئو و اصول اولیه سایت را رعایت کنند. این کار یکی از خدمات اصلی  طراحی سایت اختصاصی می باشد که باید این کار به شکل تخصصی انجام گیرد.

سایت های اختصاصی خدمات دیگری نیز دارند از جمله: طراحی کارت ویزیت، تبلیغات، بنر، طراحی کاتالوگ و طراحی می باشد.

 

 

هزینه طراحی سایت اختصاصی به صورت ویژه و فورس ماژول چقدر است؟

بسیاری از اشخاص یا شرکت ها برای طراحی سایت خود زمان کوتاهی را در اختیار دارند، و می خواهند در این زمان اندک سایت خود را به نحو احسن طراحی و آماده گردد. شرکت طرح ریزان حامی  با داشتن تیمی مجرب در بخش های متعدد برنامه نویسی، در کمترین زمان ممکن می توانند طراحی سایت سفارشی شما را آماده نمایند. در صورتی که طراحی سایت سفارشی در یک زمان مقرر و کوتاهی انجام گیرد، طبیعتا هزینه زیادی باید برای طراحی سایت خود پرداخت نمایند. باید در این زمان اندک طراح تمام استاندارهای لازم را برای داشتن یک سایت خوب را رعایت نمایند.

 

مهمترین مرحله  طراحی سایت اختصاصی، انتخاب تیم مناسب طراحی سایت

زمانی که می خواهیم یک سایت را سفارشی طراحی و آماده نمایید، نیاز به یک گروه دارید. باید بهترین افراد تیم را برای طراحی سایت اختصاصی در نظر بگیرید.  طراحی با بالاترین کیفیت ممکن ارائه گردد. طراح باید این چند فیلتر را در نظر بگیرد، رضایت مشتری، استاندارهای روز جهانی را به کار گیرد، برای سایت خود یک اسم متناسب با کسب و کار خود انتخاب نمایید. سفارش طراحی سایت اختصاصی شاید بسیار راحت باشد، اما انتخاب یک تیم مناسب برای ساخت آن ممکن است کمی سخت باشد. شرکت طرح ریزان حامی با سابقه 15 سال در زمینه طراحی سایت توانسته است رضایت مشتریان خود را کسب نماید. این شرکت تمام استاندارهای روز را در زمان طراحی سایت به کار می گیرند.

 

 

 

انواع روش‌های طراحی سایت طراحی سایت اختصاصی

می‌خواهیم روش‌های طراحی سایت اختصاصی را برای شما شرح دهیم. قبل از اینکه به روش‌های طراحی سایت بپردازیم، طراحی سایت اختصاصی دارای 2 بخش است که عبارتند از:

طراحی ظاهر سایت اختصاصی (UI) : در این بخش ظاهر و موارد فنی که بازدید کنندگان سایت با آن روبرو هستند.

 

طراحی پنل مدیریت (UX): آماده سازی پنل و تست پنل مدیریت و استفاده آسان که مختص مالکان سایت است.

 

مراحلی که باید برای طراحی سایت اختصاصی طی کنید.

 

  • طراحی سایت کد نویسی :

 

در این روش برای آماده سازی سایت از چند کدنویس که هر کدام از این کدنویسان مختص به یک زبان خاص کدنویسی هستند و به همراه یک یا چند نفر گرافیست سایت را آماده می‌کنند. زمان آماده سازی این سایت به توجه به نوع سایت براساس کدنویسی ممکن است چند ماه یا حتی به سال نیز طول بکشد. پس هزینه سایت طبق زمانی که برای راه اندازی گذاشته می‌شود پرداخت می‌گردد. این هزینه برای طراحی سایت اختصاصی ممکن است هر شرکت خصوصی یا حتی ارگان دولتی نتواند پرداخت نمایند.

 

  • طراحی سایت با CMS:

سیستم مدیریت محتوا به نرم افزای که وظیفه مدیریت قسمت نهان سایت را یا همان پنل مدیریت را برعهده دارد گفته می‎شود. در نتیجه بخش مدیریت سایت آماده هست و شرکت طراح سایت باید وقت را صرف موارد فنی و ظاهر سایت کند. در این صورت برای طراحی سایت اختصاصی زمان کمتری را صرف و در نتیجه هزینه کمتری را از کارفرما دریافت می‌کنند. امروزه شرکت‌های بین المللی با استفاده از استانداردهای روز دنیا CMS را تولید می کنند و CMS محبوب در ایران شامل وردپرس، جوملا، و پرستاشاپ است.

 

مقایسه طراحی سایت اختصاصی با طراحی سایت مبتنی بر سیستم‌های جهانی

ممکن است در این رابطه چندین سوال به ذهن شما خطور کند که چرا بعضی از شرکت‌های طراحی سایت، طراحی سایت اختصاصی را پیشنهاد می‌کنند و برخی دیگری از شرکت‎های طراحی سایت، طراحی سایت مبتنی بر سیستم‎های جهانی را ؟ چرا برخی از شرکت های طراحی سایت به ضررهای طراحی سایت اختصاصی می‎پردازند و برخی برعکس؟ چرا بین این دو طراحی سایت شاهد دیدگاهی منصفانه نیستیم؟

می‌خواهیم پاسخ سوالات را از چند نقطه بررسی کنیم.

یکی از معیارهای کلیدی در زمان طراحی سایت باید به آن توجه کنیم امنیت سایت است. گروهی این ادعا را دارند که سیستم‎های جهانی دارای امنیت پایین و طراحی سایت اختصاصی دارای امنیت بالایی می‎باشد. به نظر شما کدام ادعا می‌تواند درست باشد؟ با یک مثال شروع می کنیم. یکی از سیستم‌های مدیریت محتوا که وردپرس است را در نظر می‌گیریم. از وردپرس در طراحی سایت خود شرکت‌های معروف زیادی هستند از آن استفاده می‌کنند. این شرکت‎ها عبارتند از: Facebook، CNN، NASA، Mozilla، TED،Mercedes Benz.

این وب سایت‌ها به نظر شما دارای امنیت پایینی هستند؟ آیا یک سیستم ضعیف می‌تواند با امنیت پایین در جهان شاخته شده باشد و دارای محبوبیت بسیار بالایی باشد؟ آیا این ادعاها می‌تواند درست باشد؟ اگر سیستم‌هایی با امنیت کمتری روبه رو هستند به خاطر این است از قالب های غیر استاندارد و نال شده استفاده می‌کنند.

 استفاده کردن از افزونه‌های غیر استاندارد و دارای حفره‌های امنیتی می‌باشد. اگر در طراحی سایت اختصاصی شما با استفاده از قالب و افزونه‎های استاندارد طراحی شود، اگر شرکت ی که طراحی سایت اختصاصی شما را انجام می دهد به نکات تخصصی مورد نیاز برای طراحی سایت اختصاصی توجه کنند، مطمئنا در این زمینه هیچ گونه مشکلی رخ نمی‎دهد. یکی از کلیدی ترین نکات در زمینه امنیت طراحی سایت اختصاصی، به روز بودن می‌باشد. پس در طراحی سایت اختصاصی حتما این نکات را در نظر بگیرید. یکی از برتری‌ها در زمینه امنیت سیستم های جهانی است که به سادگی به روزرسانی انجام می‌شود. در صورتی که در زمان طراحی سایت اختصاصی این نکات را در نظر نمی‌گیرند.

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات خود را ارسال کنید