طراحی سایت با جوملا

طراحی سایت با جوملا

Website design with Joomla!

 

جوملا یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا برای طراحی وب سایت می باشد.و پس از وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا مباشد. طراحی سایت با جوملا معمولا ارزان می باشد و برای ساخت سایت با جوملا هم  می توانید قالب جوملا هم طراحی نمایید و همچنین می توانید از قالب های اماده و رایگان موجود در اینترنت استفاده نمایید.

مزیت های طراحی سایت با جوملا:

قابلیت توسعه اسان

ابزار ها و امکانات متنوع

پشتیبانی مناسب

استفاده از کتابخونه های گسترده

 پلتفرمش کاربرپسندتر هست

رابط کاربری آسان

 

طراحی سایت با جوملا

 

 

طراحی وب سایت با جوملا

35میلیون بارگیری و هر 2.5 ثانیه یک بار نشان می دهد که جوملا نیز راه خود را باز کرده است.

 شما می توانید وب سایت هایی  علاوه بر زبان های انگلیسی ،  چینی ، پرتغالی ، اسپانیایی ، عبری ، فرانسوی و ... ایجاد کنید. لیست زبان که اکثریت زبان کره زمین را تشکیل می دهد را در آن یافت .

- جوملا! بیش از 6000 افزونه وجود دارد افزونه جوملا مشابه افزونه وردپرس است. بیش از 12 میلیون افزونه در دسترس کاربران وردپرس است که استفاده از آنها بسیار زیاد است.

از بزرگترین و معتبرترین شرکت هایی که از جوملا استفاده کرد میتوان به : پیتزا هات ، وزارت دفاع انگلیس ، دولت یونان ، دادگاه  در یونان  اشاره کرد وحتی  وب سایت شخصی لئوناردو دی کاپریو نیز با جوملا ایجاد شده است؟ جوملا همچنین وب سایت یک رستوران در شبه جزیره عربستان را فراهم می کند

- رایگان است

این یکی ازمزیت های جوملا است اما تنها دلیل منحصر به فرد بودن جوملا نمی باشد.

جوملا به هر روشی می توان آن را سفارشی کرد. هزاران الگو ، م componentsلفه ، پلاگین و ماژول وجود دارد که به شما کمک می کنند سایت خود را بی نظیر کنید. هر کاری که می خواهید انجام دهید ، توانایی انجام آن را دارید. اگر هیچ یک از تم های رایگان در جوملا نیست! با سلیقه شما مطابقت ندارد ، شما نمی دانید که چگونه وب سایت خود را در بستر جوملا توسعه دهید ، از تهیه کننده هایی که مضامین با کیفیت بالا ارائه می دهند کمک بگیرید.

5- سفارشی سازی جوملا به هر روشی می توان آن را سفارشی کرد. هزاران الگو ، م componentsلفه ، پلاگین و ماژول وجود دارد که به شما کمک می کنند سایت خود را بی نظیر کنید. هر کاری که می خواهید انجام دهید ، توانایی انجام آن را دارید. اگر هیچ یک از تم های رایگان در جوملا نیست! با سلیقه شما مطابقت ندارد ، شما نمی دانید که چگونه وب سایت خود را در بستر جوملا توسعه دهید ، از تهیه کننده هایی که مضامین با کیفیت بالا ارائه می دهند کمک بگیرید. 6- دارای یک بستر کامل است جوملا ، با بیش از 11 سال عمر ، روی پروژه مامبو ساخته شد ، در آن زمان تبدیل به CMS بسیار پیشرفته و پایداری شد که در مدارس ، شبکه های داخلی شرکت ها و مشاغل کوچک مورد استفاده قرار می گرفت. اگر به وب سایت نیاز دارید ، جوملا! 7- استقرار آسان هم در محیط لینوکس و هم در محیط ویندوز به راحنی قابل اجرا می باشد عرض چند دقیقه می توانید جوملا را بارگیری و اجرا کنید! و آماده باشید تا مطالب خود را به کاربران خود ارائه دهید

8- اکنون ویژگی های کلی تری وجود دارد پس از نصب جوملا ، وب سایت شما آماده پشتیبانی از سئو ، فرم های تماس ، RSS ، وبلاگ ها ، رسانه ها ، چند زبانه و موارد دیگر است. کاربران باتجربه ممکن است به 1 دقیقه و 45 دقیقه برای انتشار محتوا نیاز داشته باشند. این بدان معنی است که وب سایت کمتر از 1 ساعت فاصله دارد.

- جوملا به درستی رمزگذاری شده است فریم و پایه اصلی در جوملا به خوبی سازماندهی شده است تا از هر لایه عملکرد (MVC) مدل استاندارد در صفحه کنترل کننده پشتیبانی کند. داشتن یک سطح تقسیم کننده زمانی مهم است که شما نیاز به ایجاد پسوندها یا طرح های سفارشی خود دارید.

- نسخه آماده برای دستگاه های تلفن همراه جوملا این تنها سیستم مدیریت محتوا در لیست سه معروف است که از این ویژگی برخوردار است. ظاهر و پشت صحنه کاملاً پاسخگو هستند ، بنابراین می توانید سایت خود را از طریق تلفن همراه یا رایانه لوحی خود مدیریت کنید. چارچوب Bootstrap و JQuery در این هسته گنجانده شده است.

- دیگر بابت بروز رسانی جوملا نگران نباشید!

 شکایت اصلی که در مورد جوملا می شنوید! یعنی به روزرسانی مشکل است ، این مشکل دیگر وجود ندارد و چندین سال است که از بین رفته است. ما می توانیم به راحتی جوملا و پلاگین های نصب شده آن را از قسمت مدیر آپدیت کنیم.

13 - سئو (بهینه سازی موتور جستجو) در نسخه 3.3 ، جوملا Microdata را با عملکرد اساسی معرفی کرد و اولین CMS اصلی در این زمینه است. یکی از این ویژگی ها اخیراً برای کمک به هنگام وجود URL های تکراری معرفی شده است ، مانند وجود یک پست در لیست دسته بندی و یک مورد منوی مستقیم. جوملا شامل یک برچسب URL تمرکز در منبعی است که Google می داند هر رتبه بندی فقط برای یک URL استفاده می شود و البته شما می توانید همه فراداده خود را از جمله کلمات کلیدی ، توضیحات و عنوان صفحه کنترل کنید. و اگر این کافی نیست ، جوملا! این فهرست صدها افزونه در دسته جستجو و نمایه سازی دارد.

- سرعت صفحه جوملا 3.4 سریعتر از نسخه های قبلی بارگیری می شود ، تیم مدیریت تولید متعهد به ایجاد هسته سبک تر با استفاده از اجزای کمتری هستند که وب سایت را ایجاد می کنند

.

تیم طرح ریزان حامی آماده است که با کمترین هزینه این سیستم را بارگذاری کند هر چند به طور کل این سیستم پیشنهاد نمی شود

 

نظرات خود را ارسال کنید