• +21 66953514
  • تا رضایتت ، خدا خواهیم کوشید

کسب و کار شما امروز بسته به دنیای اینترنت دارد

توانایی شما در دنیای نرم افزار و اینترنت بلاشک اعتبار و میزان درآمد شما را مشخص می کند

طراحی سایت با وردپرس

وردپرس

 طراحی سایت با وردپرس

Designed with WordPress

 

سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از ساده ترین و سریع ترین و ارزان ترین راه ها برای ساخت یک وب سایت خوب و حرفه ای همراه با یک سیستم مدیریت محتوای قوی و نیرومند، می باشد. البته در قدیم از وردپرس بیشتر برای ساخت وبلاگ های مختلف استفاده می شد. وردپرس برای مبتدیان و افرادی که تجربه ی مدیریت سایت را ندارند بسیار مناسب و کارآمد است زیرا این سیستم مدیریت محتوای پیشرفته یک رابط کاربری بسیار ساده و کاربردی دارد و این مهم ترین ویژگی وردپرس است که هر وبمستری، با هر سطحی از دانش طراحی، می تواند به راحتی از آن استفاده کرده و قابلیتهای آن را به کار بندد. می توان این را یکی از مزایای استفاده از وردپرس دانست. 

علت اصلی محبوبیت طراحی سایت با ورد پرس رایگان بودن و همچنین دارا بودن ازپوسته ها و تم های زیاد است .قالب های وردپرس  انعطاف پذیرند و خیلی راحت میتوان تغییرات مورد نیازرا در تنظیمات قالب و طرح گرافیکی آن به وجود اورد .بخش مدیریت وردپرس به طوری طراحی شده است  که هر شخصی با کمترین اطلاعات در مورد طراحی سایت میتواند با آن کار کند .  به طور کلی سادگی و سبک بودن مهمترین ویژگی وردپرس است

طراحی سایت با وردپرس

وردپرس نرم افزاری Open Source یا منبع باز است که با زبان  PHP پشتیبانی میشود و برای طراحی یک وب سایت، وبلاگ میتوان از آن استفاده کنید. 28% از وب سایتها از جمله وب سایت های سرگرمی تا بزرگترین سایت های خبری از وردپرس استفاده می کنند.در سال 2003وردپرس به عنوان یک سیستم وبلاگ نویسی شروع به کار کرد، اما امروزه به عنوان سیستم مدیریت محتوایی  مورد استفاده قرار گرفته است.طراحی سایت با وردپرس با زبان برنامه نویسی پی اچ پی نوشته شده وتوسط مای اسکیوال پشتیبانی می شود.

مزایای طراحی سایت با وردپرس:

امکان نصب و استفاده‌ی کاملا رایگان و کنترل زیاد روی سایت

وجود هزاران قالب رایگان به عنوان ظاهر سایت وگسترش عملکرد سایت با پلاگین ها

سئو قابل قبول 

بزرگ بودن جامعه‌ی طراحان سایت با وردپرس

وجود مستندات زیاد و خوب به زبان فارسی و انگلیسی برای بخش کاربری و بخش برنامه‌نویسی

معایب طراحی سایت با وردپرس:

کاهش امنیت سیستم در هنگام استفاده از افزونه‌های متعدد

بروز رسانی مداوم

پیچیده بودن sqlدر وردپرس

 مناسب نبودن در حجم های زیاد

 

 

نظرات خود را ارسال کنید