طراحی سایت حرفه ای در تهران

طراحی سایت حرفه ای در تهران

 

کسب و کارهایی که حرفه ای هستند و همه اصول حرفه ای در کارشان رعایت شده است ، هنگامی که می خواهند کسب و کار خود را به اینترنتی تبدیل کنند برای طراحی سایت حرفه ای به شرکت های معتبر و فوق حرفه ای مراجعه می کنند تا با قدرت و ظاهری عالی و کارایی فوق العاده وارد فضای وب شوند و حضور موثر و برپاری در فضای اینترنتی داشته باشند. در عصر امروزی که همه کسب و کارها به سمت اینترنتی بودن پیش می روند ، مشاغلی که به این سمت حرکت نکنند سرانجامشان شکست است.

شرکت طراحی سایت حرفه ای طرح ریزان حامی ، با سابقه ای بیش از 15 سال ، در زمینه طراحی سایت حرفه ای اختصاصی ، با انجام پروژه های موفق زیادی توانسته جایگاه ویژه ای بین شرکت های برنامه نویسی پیدا کند. تیم برنامه نویسی جوان و حرفه ای تمام تلاش خود را می کنند تا طراحی سایت حرفه ای صد در صد مطابق میل و سلیقه شما انجام دهند و در تمام مراحل انجام پروژه با مشتریان در ارتباط هستند .

هنگامی که مشتری در طول پروژه به طور کامل از روند آن اطلاع داشته باشد و در همه مراحل بر کار نظارت داشته باشد ، بعد از پایان پروژه از دیدن نتایج غافلگیر نمی شود و تمام درخواست هایی که داشته است را انجام شده دریافت می کند و پروژه کاملا طبق میل و سلیقه مشتری انجام می شود.

چرا باید طراحی سایت حرفه ای باشد؟

یکی از مواردی که در طراحی سایت حرفه ای رعایت می شود سرعت لود صفحه ها و عکس هاست. طبق آمار اگر سرعت سایت کم باشد و کاربر برای باز کردن صفحه ای بیش از چند ثانیه طول بکشد کاربر خیلی زود صفحه را می بندد. آمار به دست آمده نشان می دهد که 39 درصد کاربران پیمایش سایت را متوقف می کنند اگر لود عکس ها بیش از حد طول بکشد. همچنین 14 درصد مردم در تمام جهان در نظرسنجی ها گفته اند که انتظار دارند که صفحه اول سایت با محتوا زیر دو ثانیه کاملا لود شود.

در طراحی سایت حرفه ای رسپانسیو بودن سایت کاملا رعایت می شود تا سایت شما در هر دستگاهی به درستی نمایش داده نشود. در طراحی سایت حرفه ای رسپانسیو سایت اگر دو گوشی موبایل باشد همه عناصر صفحه با اندازه گوشی متناسب می شوند و اگر دستگاه کاربر تبلت یا مانیتورهای خیلی بزرگ باشد نیز به درستی متناسب می شوند. طبق آمار 80 درصد کاربران اگر محتوا روی دستگاهشان به درستی نمایش داده نشود سایت را خیلی زود ترک می کنند.

 

خدمات تخصصی شرکت طراحی سایت حرفه ای

 

در شرکت طراحی سایت حرفه ای طرح ریزان حامی در تهران ، خدمات متفاوت در زمینه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن ارائه می شود. یکی از خدمات وارد کردن حرفه ای اطلاهات در صفحات داخلی است . اگر شرکت طراحی سایت با همکاری نزدیک با مشتری و دریافت کامل محتوا از او ، وارد کردن اطلاعات را خود به عهده بگیرد هم حرفه ای تر عمل می کنند هم از پشتیبانی توسط شرکت طراحی سایت کاهش پیدا می کند. یکی دیگر از خدمات توسط شرکت طراحی سایت حرفه ای ، طراحی بنر و اسلایدهای هنری حرفه ای است. برای پیشگیری از کاهش کیفیت سایت ها بعد از تحویل به مشتری ، تا زمانی پشتبانی سایت در اختیار شرکت طراحی سایت قرار داشته باشد ، طراحی بنرهای مناسبتی حرفه ای و عکس های اسلایدر بر عمهده شرکت قرار می گیرد.

طراحی فرم های الکترونیک حرفه ای نیز از خدماتی است که توسط شرکت طراحی سایت حرفه ای ارائه می شود. همچنین کار کردن با فرم های حرفه ای به مشتری آموزش داده می شود تا در حین کار با مشکل مواجه نشوند.

 

پیش نیاز طراحی سایت حرفه ای

قبل از اینکه برای راه اندازی و طراحی سایت حرفه ای تصمیم بگیرید باید به نکاتی توجه داشته باشید. یکی از موارد مهم قبل از راه اندازی سایت حرفه ای باید به فکر ادمین حرفه ای برای بهره برداری از آن باشید. سایت های حرفه ای نیاز به بروزرسانی و نگهداری نیز دارند که کاری حساس و زمانبر است .پس ابتدا باید به این فکر باشید که آیا ادمین حرفه ای برای بروزرسانی سایت با دانش گرافیکی سراغ دارید یا خیر ؟ ادمینی که باسلیقه باشد و قلم ژورنالیستی داشته و بتواند از طریق روانشناسی خواسته های مخاطب را بشناسد و همچنین شناخت صفحه آرایی و دانش گرافیک و درک فنی و تخصصی از وب و نرم افزار مدیریت محتوا داشته باشد. ادمین باید بتواند محتوای حرفه ای برای سایت تهیه کند. برای پشتیبانی سایت حرفه ای باید محتوا نیز حرفه ای باشند و همیشه سایت را به وسیله محتوا بروز کرد.

نکته مهم دیگر که قبل از راه اندازی و طراحی سایت حرفه ای باید در نظر داشته باشید میزبانی و هاستینگ مناسب برای سایت است . اگر یک سایت از نظر اصول فنی مانند تمپلت گرافیکی ، محتوای غنی ، امکانات الکترونیکی و ... حرفه ای باشد اما از نظر هاستینگ و سرور قوی میزبانی نشود معمولا دارای سرعت پایینی بوده و همچنین در صورت اضافه کردن محتوا کند شده و احتمال بالا رفتن بروز مخاطرات امنیتی و تاثیرات نامطلوب بر سئوی سایت وجود دارد.

همانطور که گفته شد نیازمند به پشتیبانی هنگام طراحی سایت حرفه ای یکی از موارد مهم است و باید مکانیزم های نرم افزاری و ابزارهای الکترونی ساماندهی و مدیریت تیکت و پشتیبانی و مشتری مداری قبل از طراحی سایت حرفه ای در نظر گرفته شود.

اما در نهایت موردی که از همه مهم تر است خود کسب و کاری است که به خاطر آن اقدام به طراحی سایت حرفه ای نموده اید . یک وب سایت هرچقدر هم قوی و با کیفیت و حرفه ای باشد و از پشتیبانی قوی برخوردار باشد در نهایت نوع کسب و کار شماست که به آن ارزش می دهد. در کل می توان گفت طراحی سایت به تنهایی فقط یک پوسته است و مغز کار مهم تر از هرچیز دیگر است. اگر تفکر پشت سر تشکیلان مردم دارانه ، ارزش آفرین و خیرخواهانه نباشد و نقش آن فقط به دام انداختن مردم در آن تشکیلات باشد عاقبت آن سایت شکست است.

نظرات خود را ارسال کنید