طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی

dental web design

طراحی سایت دندانپزشکی

در عصر اینترنت امروزی چیزی نیست که نتوان در موتور جستجوی گوگل پیدا کرد ، رفتن به گوگل برای خرید یا کنجکاوی و حتی یافتن دندانپزشکی!

چرا وقتی میتوانیم با زدن یک دکمه در گوگل راه طولانی و سخت را بپیماییم.

اینک با این سوال روبه رو هستیم که آیا شما به عنوان یک مطب دندانپزشکی یا کلینیک دندانپزشکی از این نتایج جستجو در گوگل سهمی دارید؟ تا به حال فکر کرده اید دیگر کسی برای پیدا کردن متخصص ایمپلنت یا ارتودنسی از روش سنتی پیدا کردن دندانپزشک استفاده نمی کند!

آیا وقتی فردی با جستجو کردن متخصص ارتودنسی یا کاشت دندان شما در گوگل نام شما را میتواند مشاهده کند ؟اگر در پاسخ  نه بگویید شما روزانه مشتریان بسیار زیادی را از دست داده اید.

روش های قدیمی و موقتی تبلیغات را هم فراموش کنید چون تنها چند درصد از مردم علاقه ای به خواندن نشریات و مجله های کاغذی دارند البته اگر هزینه های بسیار زیاد تبلیغاتی را در نظر نگیریم، شاید 1 هفته مشتریان شما زیاد شود اما برای تازه کردن خود دوباره تبلیغات نیاز دارید و این یعنی هزینه های دوباره!

به یاد داشته باشید شما بابت نتایج جستجوی گوگل هزینه ای پرداخت نمی کنید و تا زمانی که وب سایت شما کار می کند دیده می شوید.

استراتژی شما در طراحی سایت چیست؟ آیا پس از ورود مشتری آن را فراری می دهید؟ جذابیت صفحه فرود شما باعث می شود کاربر پس از ورود به کنجکاوی خود ادامه دهد و به مشتری شما تبدیل شود.

 

نظرات خود را ارسال کنید