طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه 

school web site design

شاید بتوانیم به راحتی بگوییم که مدرسه جز معدود واحدهایی میباشد که از مزایای داشتن یک وب سایت خوب بهره نبرده است چه مدرسه دولتی چه غیر انتفاعی یا فرزانگان.

 اما اگر مدیر مدرسه با داشتن این آگاهی که داشتن سایت مدرسه چه مزایایی میتواند داشته باشد تمایل شدیدی به داشتن سایت مدرسه میشود.

اما امکاناتی که امروزه اکثر مدارس آن را شامل  میباشد پنل اس ام اس میباشد که این خود به راحتی میتواند توسط طراحی سایت مدرسه صورت پذیرد.

از امکانات دیگری که درطراحی سایت مدرسه میتوان به آن اشاره کرد مثلا برقراری ارتباط بین والدین و مسئولین میباشد یا اینکه برای گرفتن کمک های مردمی و گرفتن هزینه ها دیگر به صورت نقدی صورت نگیرد و فقط به صورت آنلاین پرداخت شود و همچنین تمام اعلامیه ها و اطلاعات و حتی اعلام نمرات از طریق سایت مدرسه صورت پذیرد.

و حتی به صورت بهتر میتوانیم والدین را به صورت ویدئویی در جریان تمام آموزش های که به فرزندانشان صورت میپذیرد بگذاریم .

و همچنین میتوانیم یک بخشی را به صورت جداگانه برای ارتباط بین مدیران و کادر با والدین بگذاریم  و والدین از این طریق در اطلاع وضعیت درسی فرزند خود قرار گیرد.

و حالا این ارتباط حتی میتواند به صورت آنلاین هم صورت پذیرد و این امر نیز به والدینی که شاغل هستند و زمان زیادی برای حضور در مدرسه ندارند که از این طریق نه تنها به کار خود بلکه به مسائل مربوط به فرزندان خود قرار گیرد.

حالا درکنار تمام این مزایا برای یک مدرسه در طراحی سایت مدرسه داشتن یک سایت میتواند یک ایده تجاری تلقی گردد.

همچنین میتوان نظرات و انتقادات را از طریق طراحی سایت مدرسه دریافت کرد کاری که پیشتر از طریق کاغذ که سرمایه ملی کشور میباشد که از این طریق در مصرف کاغذ هم صرفه جویی میگردد.

ما در شرکت طرح ریزان حامی در نظر گرفته ایم که طراحی سایت مدرسه باید دارای شرایط زیر باشد.

1)ایجاد لینک ارتباط با ما و تماس  با ما باشد.

ایجاد صفحات مخصوص به نمرات دانش آموزان.(2

3)ایجاد صفحات مخصوص برای اموزش و طبقه بندی دروس برای آموزش به صورت ویدئویی یا به صورت پی دی اف.

4)طراحی صفحه مربوط به دعوت به همکاری.

5)طراحی صفحه مربوطی که دارای گالری تصویر میباشد.

 

طراحی سایت مدرسه6)دارای صفحه مربوط به ثبت نام دانش آموزان باشد.

و تمام ویژگی هایی که پیشتر ذکر شد را دارا باشد.

نظرات خود را ارسال کنید