طراحی سایت کتاب

طراحی سایت کتاب

طراحی سایت کتاب:

book site design

باتوجه به اینترنتی شدن تمام کارها و کمبود وقت به خصوص کسانی که شاغل هستند و زمان کافی ندارند برای خرید یک کتاب مسافت زیادی را طی کنند که به کتاب مد نظر خود دستیابی پیداکنند و سفارش اینترنتی کتاب این مشکل را به راحتی حل کرده است و هر کسی میتواند به راحتی تمام با سرچ در سایت مد نظر خود کتاب مورد نظر خود را بیابد و خریداری فرماید.

طراحی سایت کتاب میتواند به راحتی مشتریان خود را از این طریق جذب کند همچنین کتاب فروشی مورد نظر میتواند مشتریان خود را تشویق کند که از طریق اینترنت کتاب مد نظر خود را خریداری فرمایند.

زیرا که مشتریان نیزبا اطلاع از طراحی سایت کتاب مربوط به کتاب فروشی مورد نظر قطعا ترجیح خواهند داد به جای اینکه در بازارهایی که بسیار پر جمعیت و ازدحام میباشد با نشستن در خانه و به راحتی و در کمترین زمان ممکن این کار را انجام دهند.

حال اینکه چگونه میتوان فروش سایت مربوط به طراحی سایت کتاب را  به بالاترین رتبه رساند در این جا قابل ذکر است که شرکت طرح ریزان حامی طراحی سایت کتاب را به گونه ای بهینه سازی میکند که سایت شما در صفحه اول گوگل باعث افزایش بازدید سایت شما و در نتیجه افزایش فروش سایت شما که هدف اصلی شما میباشد برساند.

حال اینکه طراحی سایت کتاب چگونه باید طراحی شود و چه ویژگی هایی باید داشته باشد چیزیست که شرکت طرح ریزان حامی به مشتریان خود معرفی و ارائه میکند:

طراحی سایت کتاب

1)معرفی کتاب ها و کتابخانه به صورت صریح

2)اضافه کردن قابلیتی که مشتریان و کاربران به راحتی بتوانند با یک جستجوی ساده به کتاب مد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

3)در طراحی سایت کتاب باید طبقه بندی کتاب ها در کتابخانه به گونه ای باشد که یا براساس نام کتاب یا نویسنده یا موضوعات دیگر طبقه بندی شده باشند.

4)محصولات یا کتاب های جدید از انتشارات را به کاربران در صفحه اول معرفی نمایند.

5)بتوانند بعضی کتاب ها را به صورت الکترونیکی به فروش بگذارند.

6)تصاویر مربوط به کتاب یا هر تصویر دیگری که مد نظر ادمین میباشد به زیبایی با استفاده از گالری یا اسلاید شو به نمایش کاربران قرار دهند.

7)برای فروش کتاب ها هم حتما یک درگاه بانکی در اختیار کاربران قرار دهند.

8)دارای صفحاتی باشد که کتاب ها را معرفی کرده باشد

9)صفحه ای جدا برای نظر خواهی و انتقاد کاربران قرار دهد.

10)و در خواست های کاربران را طراحی سایت کتاب بتواند ثبت کند

11)تمام اطلاعاتی که نیاز است در اختیار کاربران قرار گیرد را از طریق سایت و حتی از طریق اس ام اس یا ایمیل در اختیار آنها قرار دهند.

12)آدرس کتاب فروشی مورد نظر خود را حتما در نقشه گوگل به نمایش بگذارد.

و تمام ویژگی هایی که مد نظر مشتری نیاز میباشد.

نظرات خود را ارسال کنید