طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

شرکت کارگشای فکر برتر غرب با نام اختصاری طرح ریزان حامی , با 15 سال سابقه کار مفید در حوزه طراحی سایت آماده ارائه خدمات به همه عزیزان هست.

 

تیم طراحی طرح ریزان حامی با عنایت خداوند و تلاش شبانه روزی طراحان تا اینجای کار توانسته عملکرد خیلی خوبی در طراحی سایت داشته باشد . و آمادگی صد در صدی خود را برای توسعه کسب و کار شما عزیزان  و ایده های نوین و خلاقانه خود را در راه پیشرفت هر چه سریع تر کسب و کار شما عزیزان ارائه می دهد .

طراحی سایت شامل مهارت ها و رشته های مختلفی در تولید و نگهداری وب سایت ها است . زمینه های مختلف طراحی سایت شامل طراحی وب گرافیکی است . طراحی رابط ؛ نوشتن ، از جمله کد استاندارد و نرم افزار اختصاصی . طراحی تجربه کاربر؛ و بهینه سازی موتور جستجو اغلب افراد بسیاری در تیم هایی مشغول به کار هستند که جنبه های مختلف فرایند طراحی را پوشش می دهند ، اگرچه برخی از طراحان همه آنها را پوشش می دهند . اصطلاح طراحی سایت معمولاً برای توصیف فرآیند طراحی مربوط به طراحی جلویی (سمت مشتری) یک وب سایت از جمله نوشتن نشانه استفاده می شود . طراحی سایت  تا حدودی با مهندسی وب در دامنه وسیع توسعه وب همپوشانی دارد . انتظار می رود که طراحان وب آگاهی از قابلیت استفاده داشته باشند و اگر نقش آنها شامل ایجاد نشانه باشد ، انتظار می رود که آن ها نیز با دستورالعمل های دسترسی به وب به روز شوند .

 

 

اهمیت طراحی سایت ؟ اصلا سایت طراحی بکنم یا نه ؟

 

 طراحی سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است امروز با هزینه اندکی سایتی را راه اندازی میکنی کافیه چند سال آن را پشتیبانی کن آنوقت آن سایت می تواند از لحاظ درآمد با بزرگترین ملک تجاری تهران رقابت کند و از لحاظ قیمت هم می تواند گرانتر از بهترین ملک در بهترین جای تهران باشد پس طراحی سایت یک موضوع ساده ای پیش پا افتاده نیست که شما فکر کنید خوب با قیمت صد هزار و دویست هزار قابل حل باشد پس در این مورد باید حساسیت بیشتری را به خرج دهید .

 

چه جور سایتی می تواند برای ما درآمد میلیونی داشته باشد یا میتوان آن را به قیمت چند صد میلیونی فروخت ؟

 

چند مورد در اینکه یک سایت بتواند درآمد میلیاردی داشته باشد یا اینکه بتوان به قیمت بسیار بالایی آن را فروخت تاثیر دارد در این مدت پانزده سال که ما تجربه داریم دیدهایم که سایت هایی که با سه میلیون و چهار میلیون طراحی شدند الان قیمت میلیونی دارند .

 

الف - مهمترین چیز در درآمد و قیمت یک طراحی سایت موضوع و ایده آن است هر موضوع و ایده ای که تخصصی باشدی و جامعه هدف بیشتری را دنبال کند می تواند از درآمد بسیار بالایی برخوردار باشد . مثلا همین سایت های اخبار یا سایت های تبلیغاتی یا فروشگاهی .

 

ب - سود زیاد در هر خرید ، در سایت هایی که معاملات و سود های زیادی در جریان است هر چند که عمومیت ندارد نیز میتوان از درآمد های بالایی برخوردار است  . مثل سایت های فروش املاک و خودرو .

 

ج - سایت هایی که مشابه کمتری دارند می توانند با سرعت بسیار بالا به درآمد برسند و می توان آن ها را با قیمت بسیار بالایی فروخت .

 

 

 

 چه کاری انجام دهیم که یک سایت به جایی برسد که بتوان از آن درآمد عالی داشت یا با درآمد عالی فروخت ؟

 

ما در شرکت طرح ریزان حامی سایت هایی را طراحی کرده ایم که شاید با مبالغ زیادی انجام نشده اند اما در نهایت قیمت این طراحی سایت ها بسیار بالا بوده است .

 

الف - سایت طراحی شده باید کاربردی باشد یعنی مثلا اگر سایت مربوط به چاپخانه میزنید نباید فقط تبلیغات شما در آن باشد بلکه باید مشتری بتواند تمامی خدمات خود را آنجا پیگیری کند .

 

ب - سایت باید حتما به صورت مهندسی و برنامه نویسی شده باشد و قوانین کپی رابت در آن به صورت کامل رعایت شده باشد و تحت هیچ شرایطی نباید از سایت های آماده مثل وردپرس و دروپال استفاده شود .

 

ج - سایت باید به صورت مداوم پشتیبانی شود و پشتیبانان طراحی سایت هر چند وقت یک بار سایت را به روز کنند .

 

د - سایت باید در طراحی خود از کدنویسی سئو شده ای استفاده شود و الگوریت های مربوط به جستجوگر های بزرگ در آن به صورت کامل رعایت شوند .

 

 

 

چرا طراحی سایت خود را به شرکت طرح ریزان حامی سپرد ؟

 

الف - اول سایت خود ما را چک کنید شرکت ما چون تخصصش کار طراحی اتوماسیون اداری است پس خودش نیز در کلمات مربوط به طراحی اتوماسیون اداری می باشد در  صفحه اول گوگل باشد که هست و در تلاش است در آینده ای نزدیک در کلمات طراحی سایت و اپلیکیشن نیز به صفحه اول گوگل بیاید  .

 

ب - شرکت طرح ریزان حامی طراح سایت های بزرگی بوده که الان با کلمات مهمی صفحه اول هستند و صاحبان آن سایت ها ده ها برابر هزینه انجام داده خود الان سود کرده اند که از جمله آنها می توان به سایت نوبت آنلاین یا همیار نام برد .

 

ج - شرکت طرح ریزان حامی عضو شورای عالی انفورماتیک است و گرید طراحی نرم افزار را دارد .

 

خ - شرکت طرح ریزان حامی در این حوزه  طراحی سایت بیش از سیزده سال تجربه دارد که این ادعا توسط سازمان ثبت شرکت ها و روزنامه رسمی قابل اثبات است .

 

ه - این شرکت دارای برنامه نویسان کاملا حرفه ای است که به صورت تمام وقت و با بیمه در اختیار شرکت هستند که این ادعا نیز توسط لیست بیمه قابل اثبات است .

 

ع - این شرکت برنامه نویسی و طراحی سایت را کاملا به صورت حرفه ای و با زبان های به روز دنیا انجام میدهد و از هیچ سیستم کپی استفاده نمی کند و بری اثبات ادعای خود آماده است تا مشاوران فنی شما سورس کدهای طراحی سایت را بررسی کنند .

 

قدم اول برای انجام طراحی سایت چگونه است ؟

 

در قدم اول از آنجایی که طراحی سایت کاری کاملا حرفه ای و فنی است لازم است شما مشاور فنی داشته باشید و با اطلاعات قدم بردارید که در این زمینه ما آماده ایم . در حوزه طراحی سایت به صورت رایگان هر گونه اطلاعات شما لازم دارید را در اختیارتان قرار بدهیم یا اگر با هر شرکت دیگری میخواهید وارد قرارداد شوید ما آماده ایم که به عنوان مشاور شما را همراهی کنیم .

 

در قدم دوم برای انجام طراحی سایت  لازم است شما شغل خود را به گروه طراح سایت توضیح دهید آنها تحلیل و بررسی بکنند و بعد از ارائه راه کارهای مناسب شما به کار ادامه دهند که بعد از این قدم بحث داکیومنت نویسی است و بعد انجام مهندسی نرم افزار و در نهایت برنامه نویسی توسط شرکت برنامه نویس انجام خواهد شد .

 

آشنایی با خدمات حرفه ای  طراحی سایت

 

خدماتی که در طراحی سایت برای این که وب سایت ها  را به صورت ریسپانسیو و واکنشگرا طراحی کنند  . باید  در زمان طراحی سایت قالب های وب سایت ها به صورت اختصاصی و کدنویسی سایت براساس اصول سئو درست شده باشد  . در زمان طراحی سایت باید براساس حوزه کاری با توجه به سلیقه مشتری وب سایت را پیاده سازی کنند و در اختیار مشتری قرار دهند . از دیگر خدمات سایت طرح ریزان سئو و بهینه سازی سایت هایی که مشتری درخواست دارند . با رعایت نمودن فرآیند ها سرعت باگذاری صفحات وب سایت را در سایت مشتری مشاهده کرد .

در این صورت سرعت بارگذاری در وب سایت بالا می رود و موجب افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو گوگل می شود . خدمات طراحی سایت می توان به پشتیبانی پیشرفته و حرفه ای طرح ریزان اشاره نمود . تیم طرح ریزان حامی با بهترین نیروهای پشتیبان در زمینه طراحی سایت و سئو سایت توانسته که رضایت مشتریان خود را جلب نماید .

 

پشتیبانی طراحی سایت در طرح ریزان حامی

تیم طرح ریزان حامی علاوه بر طراحی سایت پشتیبانی بعد از اتمام طراحی سایت را نیز برعهده دارد . شرکت طراحی سایت ، طرح ریزان حامی قبل از شروع طراحی سایت با کارفرما به صورت حضوری و یا تلفنی مشاوره و راهنمایی های لازم را انجام می دهند . هزینه خدمات پشتیبانی بعد از طراحی سایت بستگی به مدت و خدماتی که ارائه می شود ، محاسبه می گردد . طرحی ریزان حامی در صورت هرگونه سوال و مشکلات احتمالی آماده پاسخگویی به مشکلات کاربران هستند .

برای طراحی سایت به چه ابزاری نیاز داریم ؟

یکی از کلیدی ترین ابزارهایی برای طراحی سایت می توان در نظر گرفت یک کامپیوتر با یک سیتسم عامل روز می باشد . بعد از در اختیار داشتن یک کامیپوتر الان به اصلی ترین ابزار برای طراحی سایت که نیاز داریم طراحی وب یا زبان های برنامه نویسی گوناگونی هستند . ابزارهای مورد نیز طراحی سایت با توجه به بحث های طراحی وب کاملا متفاوت هستند . ابزارها با گذشت زمان به نسخه های جدیدتری جایگزین می شوند تا کار طراحی سایت به سادگی صورت گیرد . با گذر زمان و تکنولوژی ابزارها ثابت می مانند ، فقط کارایی ابزارها تغییر می یابد .

 

انواع طراحی سایت

طراحی سایت به دو دسته تقسیم شده اند یکی طراحی سایت استاتیک و دیگری طراحی سایت دینامیک

 

طراحی سایت استاتیک

 به ازای هر صفحه وب سایت  یک فایل روی سرور ذخیره می شود . هر زمانی که نیاز به صفحه باشد دقیقا همان فایل از سرور بازخوانی وبرای کاربر نمایش داده می شود . از مزایای طراحی سایت به صورت استاتیک ، صفحات به آسانی طراحی می شوند و دارای امنیت بالایی برای سرورها بوده است . با پیشرفت تکنولوژی و ارائه سرورهایی با هزینه پایین و امنیت بالا طراحی سایت استاتیک جای خود را به طراحی سایت دینامیک داد . گاهی اوقات در بخش هایی از وب سایت های دینامیک با طراحی استاتیک ایجاد  می شوند .

 

طراحی سایت داینامیک

طراحی سایت های داینامیک به گونه ای هستند صفحه هات آن ها به شکل ثابت ولی محتوای آن ها متغیر می باشد . در طراحی سایت های داینامیک صفحات محتوای مورد نیاز خود را از از یک دیتابیس فراخوانی می کنند . محتوای صفحه به صورت اتوماتیک روی سرور قرار نمی گیرد با فراخوانی محتویات صفحه ، صفحه روی سرور ایجاد شده و برای کلاینت ارسال می شود .

 

 

4 مرحله پیش از سفارش طراحی سایت

کسانی که می خواهند در فضای وب یک کسب و کاری را راه اندازی نمایند باید بدانند روش سفارش طراحی سایت یک مسئله مهم و تعیین کننده است . قبل از طراحی سایت لازم است که اطلاعات کاملی را در مورد ماژول ها و امکاناتی که برای وب سایتتون لازم است را به دست آورید . قبل از سفارش طراحی سایت به شما پیشنهاد می کنیم که چهار مرحله زیر را بررسی کنید :

با ویژگی های یک سایت حرفه ای آشنا شوید .

در مورد سابقه کار شرکت طراحی سایت ، به خوبی تحقیق و بررسی کنید .

قبل از شروع کار نمونه کارهای شرکت طراحی  که قبلا آماده شده است را مشاهده نمایید .

می توانید مشاوره رایگان از طریق شماره تماس دریافت کنید .

بعد از طی کردن این چهار مرحله می توانید می توانید بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید و با اطمینان خاطر بیشتری طراحی سایتتون را به کارشناسان برنامه نویسی بسپارید . شرکت طرح ریزان حامی از محدود شرکت های طراحی سایت و سئو می باشد که تمام مراحل طراحی سایت را طبق اصول و قوانین سئو پیش می برد که موجب می شود سایت شما از لحاظ رتبه در صفحه نتایج جستجوی گوگل ارتقا یابد . 

 

مزایای طراحی سایت با طرح ریزان حامی

از مزایای طرح ریزان حامی در طراحی سایت این است که سایت را براساس نیاز مشتری طراحی می گردد . در طرح ریزان حامی ابتدا چه به صورت تلفنی یا حضور نیازهای مشتریان دریافت می شود و طبثق نیاز های آن ها راهکاری برای طراحی سایت ارائه می گردد . از مزایای طراحی سایت سرویس های مفید برای تحلیل سایت می باشد . در این سرویس ما تمام مشکلات سایت شما را آنالیز نموده و برای بهبود و بازدید و فروش سایتتان راهکارهایی به صورت عملی ارائه خواهیم داد . در صورتی که شما با طرح ریزان حامی همکاری برای طراحی سایت داشته باشید بعلاوه یک سایت حرفه ای تمام اصول لازم برای سرعت ، مقیاس پذیری ، امنیت ، بهینه سازی برای موتورهای جستجو در آن رعایت شده است . در شرکت ما خدمات مرتبط با طراحی سایت نیز خواهیم داشت که عبارتند از :

طراحی اپلیکیشن موبایل ، خدمات سئو و بهینه سازی سایت .

 

طراحی سایت به چه دلیل اینقدر اهمیت دارد ؟

تا 10 سال پیش هیچ کسی فکر نمی کرد که گوگل اینقدر اهمیت داشته باشد ؟ گوگل موجب شده است که امکانات و فضایی را در اختیار شما قرار دهد ، که هزاران مشتری در تمام نقاط جهان اولین قدم خود را برای شروع از گوگل آغاز کنند . درباره هر مطلبی یا هر چیزی که می خواهند می توانند از گوگل تحقیق کنند ، هرچیزی را قصد آن را دارند ، خرید موبایل قسطی ، شرکت طراحی سایت ، خدمات نظافت منزل و هر آنچه کا نیاز داشته باشند .

 

خدمات طراحی سایت چه ویژگی‌هایی دارد ؟

امروزه طراحی سایت به یک بازار رقابت تبدیل شده است ، کار شما در کنار رقیبان به نمایش درمی آید و باید در این مسابقه برای موفقیت تمام تلاش خود را انجام دهید . جذاب ، حرفه ای و کاربردی بودن را باید براساس طراحی سایت شما را تشکیل دهد . طراحی سایت می تواند حضور شما را در فضای اینترنتی را از همیشه پر رنگتر کنند .

می خواهیم از ویژگی‌های یک سایت حرفه‌ای بیشتر بگوییم :

 

 

تجربه و طراحی کاربری خوب

امروزه تمام طراحان سایت به اهمیت تجربه کاربری پی برده اند . تجربه کاربری به تجربه ای گفته می شود که کاربران از حضور در وب سایت شما داشته اند . برای این که کاربر تبدیل به یک مشتری برای سایت شما شود باید بهترین تجربه را در زمان حضور در سایت شما داشته باشد . ما از تمام توان خود استفاده می کنیم ، با دانش و تخصص و خلاقیت در تیم برنامه نویسی و طراحی UI و UX را ترکیب می کنند تا شما بهترین طراحی سایت را داشته باشید .

 

طراحی سایت زیبا متناسب با خواسته‌های شما

 اولین چیزی که کاربر در زمان حضور در سایت با آن روبه رو می شود قالب سایت می باشد . ما بهترین و زیباترین قالب ها را برای شما طراحی می کنیم ، قالبی که متناسب با کار و برند شما باشد و در عین حال جذابیت ظاهری را برای کاربران داشته باشد .

 

بهینه شدن برای موبایل (ریسپانسیو)

از کلیدی ترین ویژگی هایی که یک سایت می تواند داشته باشد طراحی سایت به صورت ریسپانسیو می باشد . اگر سایت شما ریسپانسیو نباشد نمی تواند در موبایل و تبلت به درستی اجرا شود . بدین صورت بیش از نیمی از کاربران ود را می تواند از دست بدهد چرا که کاربران موبایل روز به روز اضافه می شود . وب سایتی که برای موبایل بهینه نشده باشد نمی تواند سهمی بزرگی را در بازار داشته باشد .

 

سرعت بالا

یکی از کلیدی ترین فاکتورهایی که گوگل برای وب سایت قرار شما قرار داده است سرعت بالا می باشد . وب سایت شما می تواند با ده ها وب سایت دیگر در گوگل برای کاربران نمایش داده شود . در این صورت وب سایت شما به صورت مداوم در حال رقابت با دیگر وب سایت ها می باشد . اگر وب سایت شما دارای سرعت بالایی نباشد کاربران در بدو ورود به سایت شما سریع صفحه شما را می بندند و به سراغ صفحه دیگری می روند . تیم ما در زمان طراحی سایت به سرعت بالای سایت خود اهمیت زیادی می دهد و با استفاده از پیشرفته ترین و جدید ترین ابزارها سرعت سایت شما را بالا می برند .

 

 

 

طراحی سایت  

مقالات پیشنهادی :

طراحی سایت چیست؟

انواع طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت 

نظرات خود را ارسال کنید