طراحی سایت با جوملا

طراحی سایت با جوملا

طراحی سایت با جوملا

Designed with Joomla!

طراحی سایت با جوملا فارسی یکی از خدمات مجموعه وب کاراست. برخی از مشتریان همواره در انتخاب بین طراحی سایت با جوملا یا وردپرس هستند نمی توان گفت که کدام بهتر است .هرکدام مزایایی دارند و انتخاب بین آنها بستگی به مورد استفاده و سایت دارد.

طراح سایت با جوملا با این سیستم مدیریت محتوا احساس راحتی می کند اما برای برخی از طراحان سایت وردپرس راحت تر است .

می توان گفت طراحی سایت با وردپرس مزایایی دارد که در طراحی سایت با جوملا و طراحی سایت دروپال این مزایا کمتر دیده می شود آموزش طراحی سایت با جوملا وهمچنین نگهداری کردن از وبسایتی که سیستم مدیریت محتوای جوملا دارد بسیار آسان است.

از نکاتی که باید در طراحی وب سایت با جوملا در نظر داشته باشیم این است که هزینه طراحی سایت با جوملا نسبت به هزینه طراحی سایتی که سیستم مدیریت محتوای اختصاصی دارد بسیار ارزان است .
پس در طراحی سایت جوملا یک مزیت مهم تلقی می گردد.

یکی دیگر از مزایای جوملا این است که در کنار کاربرپسندی هزاران افزونه کاربردی برای توسعه امکانات یک وبسایت به همراه دارد که برحسب نیاز می توان از آنها استفاده نمود و می توان گفت این بزرگترین مزیت این سیستم مدیریت محتواست زیرا بسیاری از هزینه های مالی و زمانی که یک وبسایت برای برنامه نویسی نیاز دارد را کاهش می دهندامنیت بالای جوملا نیز یکی از حسن هایی است که باید در طراحی سایت به آن توجه نمود

نظرات خود را ارسال کنید