چرا طراحی سایت

چرا طراحی سایت

چرا طراحی سایت ؟

why design a website

برای دیدن اطلاعات طراحی سایت اینجا را کلیک کنید

چرا طراحی سایت

 

وقتی کسی نیاز به کالایی پیدا می کند در دنیای امروزی که دنیای ارتباطات و اینترنت میباشد اولین جایی که به ذهنش می رسد اینترنت می باشد . هر کسی میتواند به راحتی سایت مورد نظر خود را داشته باشد و محصولات خود را معرفی کند. اطلاعات مورد نیازشان را در اختیارشان قرار دهید و آنها را از آخرین تغییرات سایت با خبر سازید . با طراحی سایت فروشگاهی و داشتن یک فروشگاه اینترنتی کمک بسزایی در رونق کسب و کار شما می کند وبه مشتریان این اجازه را می دهد که بتوانند به راحتی کالاهای مد نظر خود و برندهای مختلف را مورد بررسی قرار دهند و قیمت های آن ها را مقایسه کنند .

 

هر شرکت و یا اداره ای بعد از طراحی سایت و با داشتن یک وب‌ سایت حرفه‌ای می‌تواند تاثیر خود را برمشتریان بیشتر کند و در مقابل مشتریان به شرکت اطمینان بیشتری خواهند کرد . بیشتر کسب ‌وکارها تنها می‌توانند با محدوده جغرافیایی کوچکی در اطرافشان داد و ستد داشته باشند . ولی یک شرکت می تواند با داشتن یک وب‌ سایت ، محصولات خود را به تمام کشورو حتی کشور های دیگر ارائه دهد . در عصر امروز رفته رفته به تعداد افرادی که از اینترنت استفاده می کنند بیشتر می شود امروزه به بیش از 1 میلیارد نفر رسیده است که این آمار چشمگیری می باشد و حضور رقبا در دنیای اینترنت و عدم حضور شما در واقع گوی رقابت را به دست رقبا داده است و شما به راحتی مشتریان خود را ازدست داده اید بنابراین داشتن یک وب سایت امری کاملا ضروری می باشد .

 

همان طور که می دانید حفظ مشتری یکی از مهمترین و سخت ترین امور دربازار است از همین رو صاحبان کسب و کارها از روش وب سایت می توانند با مشتریان خود در تعامل و گفت و گو باشند . صاحبان کسب و کاربعد از طراحی سایت  از طریق تبلیغات ، نظر سنجی ، چت روم و ... می توانند با مشتریان و مخاطبان در تماس باشند و نظرات و پیشنهادات آن ها را ببینند . این امر نشان دهنده یکی از بهترین راه ها برای نگه داشتن مشتریان و مشوق بازگشت آن ها می باشد .

 

بازدیدکنندگان وب سایت ها معمولا بر اساس وب سایت شرکت ها درباره آنها قضاوت می کنند . شرکتی که وب سایت فعال تر، زیباتر و قوی تری داشته باشد مسلما شرکت معتبرتر و بزرگتری خواهد بود . طراحی سایت یکی از بهترین راه ها در میان بازاریابی های موجود در دنیای امروزی می باشد . شما می توانید با طراحی سایت به مشتریان و مخاطبان در مورد خدمات کسب و کار اطلاعاتی را ارائه دهید . حتی می توان با ایجاد یک انجمن گفتگو در سایت به سایرین اجازه داد نظرات خود را اعلام کنند و به نظرات دیگران پاسخ دهند .

 

 چرا سایت بهتر از بروشور تبلیغاتی است؟

 

یک سایت نقشی بیش از یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی می‌کند .

هزینه طراحی سایت یک بار برای همیشه می باشد اما تبلیغات چاپی را بارها باید برایش هزینه پرداخت کنید .

 وب سایت برای مشتریان 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات می باشد .

اگربا وجود این شرایط تصمیم گرفتید که یک وب سایت داشته باشید ، باید به این نکته توجه نمایید که باید با اصول و قواعد وب سایت که مستلزم بروز  بودن خود و کارمندان ان شرکت است آشنا شوید .

 

چرا طراحی سایت مهم است ؟

 

می خواهیم به اهمیت طراحی یک  سایت بپردازیم و دلایل اهمیت طراحی یک سایت را برای شما بازگو نماییم . در طراحی سایت ظاهر صفحاتی که طراحی شده اند از اهمیت بسار بالایی برخوردار هستند . اگر به یک سایت مراجعه کنید می خواهیم یک متن را بخوانید در صورتی که صفحه آن وب سایت بی روح باشد یا یک صفحه سفید بدون هیچ گونه رنگ و خلاقیتی در ظاهر آن . آیا می توانید برای خواندن متن این صفحه چند دقیقه وقت خود را بگذارید ؟ اگر در زمان طراحی سایت به ظاهر آن اهمیت ندهند و سایت دارای چیدمان و طرح زیبایی نباشد مشتری درهمان  نگاه اول ظاهر صفحه سایت را دوست ندارد و سریع سایت شما را ترک می کند .

 

 

 

اهمیت وجود جستجو در سایت

زمانی که کاربران در گوگل دنبال مطلبی در مورد طراحی یک سایت جستجو می کنند و به دنبال یک سایت خوب هستند . در صورتی که در مورد طراحی سایت سایت خوبی را پیدا کنند . در نتیجه سراغ جستجوی آن سایت  می پردازند . مشتریان  نیز همین کار را انجام می دهند . پس باید بعد از طراحی سایت صفحه محتوای سایت را طوری طراحی کنند که نظر کاربران را به خود جلب کند چون از نظر طراحی بسیار مهم است .

 

خوانا بودن سایت برای بازدید کننده و مشتری

اگر سایت شما در زمان طراحی سایت از قوانین و الگوهای به روز استفاده نشده است همچنین سایت شما دارای استایل نامناسبی می باشد کاربر سردرگم می شود . در زمان طراحی باید چیدمان سایت به گونه ای باشد که کسانی که با اینترنت سروکار دارند بتوانند از سایت شما به خوبی استفاده کنند . سایت باید طوری طراحی شده باشد که کاربر محتوا ، مطالب مهم ، جستجو و ... را در کحای سایت قرار دارد ، یعنی نشان دهد که سایت به صورت منظم و واضح طراحی شده است . 

 

اهمیت طراحی سایت

 

امروزه طراحی سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد . در حال حاضر بیشتر کاربران یکی از کلیدی ترین ابزارهای کسب و کار و فعالیت های  در دنیای امروزه  آن ها وب  سایت می باشد . طراحی سایت برگرفته از تعدادی از صفحه های وب که می تواند شامل موارد زیر باشد ویدئو ، تصاویر و فایل های دیجیتالی . در طراحی سایت از داده ها و اطلاعاتی که استفاده می شود از طریق اینترنت بر روی سرورهایی که روس داده ها وجود دارد قرار گرفته است . هنگامی که طراحی سایت شما به اتمام رسید داده های آن را به سرور انتقال می دهید . برای این که سایت شما بعد از طراحی یک نام اختصاصی داشته باشد و در زمان جستجو قابل مشاهده باشد باید یک نام را برای آن خریداری نمایید .

 

 

 

 

نظرات خود را ارسال کنید