10 ویژگی طراحی سایت حرفه ای

10 ویژگی طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای نسبت به آنچه فکر می کنید برای تبدیل بسیار مهم است. با وجود استفاده از یک تاکتیک عالی برای تبدیل، ممکن است اگر از نظر کیفیت ضعیف به نظر برسید، کارهای زیادی انجام ندهید. در واقع، طراحی سایت حرفه ای به معنای لزوماً به نظر نمی رسد که چگونه به نظر می رسد و احساس می شود، بلکه نحوه عملکرد آن است. حتی یک طراحی سایت ساده به نظر می رسد با قابلیت استثنایی و ساختار خوب، به طور شگفت آور در گوگل انجام می دهد. بازدید کاربران از چنین وب سایت هایی نیز نسبت به افرادی که تجربه کاربر ضعیفی دارند، بالاتر است. عملکرد کاملاً به اثربخشی وب سایت بستگی دارد.

سایت شما نحوه استفاده کاربران از نام تجاری شما را می آموزد. آخرین چیزی که شما می خواهید این است که یک وب سایت ضعیف طراحی شده تا بازدید کنندگان سایت را از مشتری شدن منصرف کند. برای طراحی سایت حرفه ای  مؤثر ، این 10 ویژگی را دنبال کنید.

 

طراحی سایت حرفه ای به شکل ساده

وب سایت بیش از حد طراحی ممکن است کار نکند. قرار دادن بیش از حد بسیاری از عناصر در صفحه ممکن است منجر به منحرف شدن بازدید کنندگان از هدف اصلی وب سایت شما شود. سادگی همیشه در یک طراحی صفحه وب مؤثر کار می کند. طراحی تمیز و تازه وب سایت شما نه تنها وب سایت را جذاب می کند بلکه به کاربر کمک می کند تا از یک صفحه به صفحه دیگر یکپارچه حرکت کند. بارگیری یک وب سایت با ویژگی های طراحی که به هدف شما کمک نمی کند ممکن است ناامید کننده باشد. طراحی سایت حرفه ای خود را تا حد امکان ساده نگه دارید تا بازدید کنندگان بتوانند آن را آسان و راحت حس کنند و بتوانند راه های خود را به راحتی پیدا کنند.

 

قوام طراحی سایت حرفه ای

 

قوام در طراحی سایت حرفه ای اهمیت زیادی دارد. توجه خود را به عناصر طراحی در هر یک از صفحات توجه کنید. می توان فهمید که فونت ها، اندازه ها، عنوان ها، زیر عنوان ها و سبک های دکمه شما باید در کل وب سایت یکسان باشد. همه چیز را از قبل برنامه ریزی کنید. قلم ها و رنگ های مناسب را برای متن ها، دکمه ها و غیره نهایی کنید و در طول توسعه به آنها بچسبانید. ( شیوه نامه های آبشار) برای حفظ اطلاعات کامل در مورد سبک ها و عناصر طراحی مفید خواهد بود.

 

تایپوگرافی و خوانایی در طراحی سایت حرفه ای

 

مهم نیست که متن شما چقدر خوب است اما همچنان وب سایت را حاکم می کند زیرا اطلاعات مورد نظر را در اختیار کاربران قرار می دهد. از آنجایی که موتورهای جستجو با این داده ها بسیار آشنا هستند، به بخشی جدایی ناپذیر از فعالیت های SEO تبدیل می شود. شما باید همراه با استفاده دقیق از کلمات کلیدی، داده های داده و سایر عناصر حساس به سؤال، تایپوگرافی خود را برای بازدید کنندگان جذاب و خوانا نگه دارید.

استفاده از فونت هایی را که خواندن آنها ساده تر است، در نظر بگیرید. از قلم‌های مدرن sans-serif مانند Arial ، Helvetica و غیره می توان برای متن ها استفاده کرد. برای هر عنصر طراحی از قبیل عناوین، متن های بدنه، دکمه ها و غیره، ترکیب های مناسبی را برای شکل های مختلف ایجاد کنید.

 

 سازگاری موبایل در زمان  طراحی سایت حرفه ای

 

با توجه به استفاده روزافزون از تلفن های هوشمند، تبلت ها و فبلت ها، طراحی سایت حرفه ای باید برای صفحه های مختلف موثر باشد. اگر طراحی سایت حرفه ای شما از تمام اندازه های صفحه پشتیبانی نمی کند، شانس این است که نبرد را با رقبای خود کم کنید. تعدادی استودیوی طراحی وب یا نقاط خدماتی وجود دارد که از آنجا می توانید طراحی دسک تاپ خود را برای همه اندازه صفحه نمایش به یک پاسخگو و سازگار تبدیل کنید.

 

پالت رنگ و تصاویر در طراحی سایت حرفه ای

 

در طراحی سایت حرفه ای ، ترکیب رنگی مناسب کاربران را به خود جلب می کند در حالی که یک ترکیب ضعیف می تواند منجر به حواس پرتی شود. این امر به شما الزامی می کند که یک وب سایت رنگی مناسب برای وب سایت خود انتخاب کنید که می تواند فضای دلپذیری را ایجاد کند، بنابراین تأثیر خوبی بر بازدید کنندگان خواهد گذاشت. با انتخاب یک پالت رنگی مکمل، زیبایی ظاهری را در طراحی سایت کاربردی خود تجربه کنید. به یاد داشته باشید از فضای سفید استفاده کنید زیرا آنها مانع از آشفتگی و آشفتگی وب سایت شما می شوند. همچنین از استفاده بیش از حد رنگ ها خودداری کنید. 3 یا 4 تن برای کل وب سایت ها برای طراحی جذاب و واضح کافی هستند.

 

 بارگیری آسان در طراحی سایت حرفه ای

 

هیچ کس از وب سایتی که بارگیری زیادی طول می کشد، خوشش نمی آید. بنابراین با بهینه سازی اندازه تصویردر طراحی سایت حرفه ای ، شریک کردن کد به یک فایل مرکزی CSS یا JavaScript از آن مراقبت کنید زیرا باعث کاهش درخواست HTTP می شود. همچنین برای افزایش سرعت بارگذاری، HTML ، JavaScript و CSS را فشرده سازی کنید.

 

 پیمایش آسان در طراحی سایت حرفه ای

این مطالعه نشان می دهد که بازدید کنندگان زمان بیشتری در وب سایت‌هایی دارند که دارای پیمایش آسان هستند. برای پیمایش کارآمد، ممکن است در نظر بگیرید سلسله مراتب صفحه منطقی، استفاده از اسکرام نان و طراحی دکمه های قابل کلیک را ایجاد کنید. شما باید " قانون سه کلیک " را دنبال کنید تا بازدید کنندگان بتوانند اطلاعات موردنیاز را در سه کلیک دریافت کنند.

 

 ارتباطات در طراحی سایت حرفه ای

 

هدف نهایی بازدید کنندگان این است که اطلاعات را بدست آورید، و اگر وب سایت شما قادر به برقراری ارتباط موثر بازدید کنندگان شما باشد، احتمالاً آن‌ها زمان بیشتری را برای طراحی سایت حرفه ای شما می گذرانند. ترفندهایی که ممکن است برای برقراری ارتباط بی دردسر با بازدید کنندگان کار کند، سازماندهی اطلاعات با استفاده مناسب از عناوین و زیر عناوین، برش وافل و استفاده از نقاط گلوله است تا جملات طولانی و پر دردسر.

 

امنیت بالا در طراحی سایت حرفه ای

 

 هرگز امنیت سایت را به خطر نیاندازید. برای طراحی و محافظت از داده های مشتری و کاربر، هر طراحی باید شامل پروتکل های اساسی امنیت و حریم خصوصی، از جمله بررسی های امنیتی اولیه باشد.

 

ردیابی فعال شده در طراحی سایت حرفه ای

اهمیت آنالیزطراحی سایت حرفه ای، بهترین راه برای تعیین اینکه وب سایت شما واقعاً کار خود را انجام می دهد. طراحی نهایی باید شامل عملکردی برای سنجش شاخص های کلیدی مانند ترافیک، اهداف و تبدیل ها باشد.

 

نظرات خود را ارسال کنید