Showing 1-2 of 2 items.

قیمت طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن ها همیشه دارای مراحلی سخت است که با توجه به نیاز و خواسته های کارفرما و مدت زمانی که قراره است اپلیکیشن طراحی گردد، قیمت طراحی و ساخت اپلیکیشن را ارزیابی و کارفرما را مطلع کنند. قیمت طراحی اپلیکیشن براساس نیازهای شما و میزان حجم کار شما در نظر گرفته می‌شود. گاهی اوقات ممکن است که قیمت طراحی اپلیکیشن در برابر طراحی سایت بیشتر باشد. بنابراین عواملی می تواند در قیمت اپلیکیشن تاثیر گذار باشد این عوامل عبارتند از:

 تعداد برنامه نویسان و گرافیستی که در پروژه اپلیکیشن بایستی کار کنند.

هر کدام از اعضای تیم پروژه در مدت زمانی که قرار است با شما کار کنند.

همکاری بخش تحقیق و توسعه رایا مارکتینگ در طراحی و اجرای اپلیکیشن

این موارد فاقد امکاناتی مانند ثبت نام کاربر، امکانات پنل، کیفیت گرافیک UI و تجربه کاربری UX اپلیکیشن و استفاده از قالب های آماده یا اختصاصی می باشد. برای طراحی و سفارش اپلیکیشن می توانید در سایت طرح ریزان حامی ثبت نام کنید و سفارش خود را ثبت نمایید تا در کمترین زمان ممکن درخواست شما بررسی و قیمت اعلام خواهد شد تا بتوانید تصمیم بگیرید.

طراحی و ساخت اپلیکیشن دارای فعالیت های گسترده ای از جمله، طراحی تعاملی، طراحی رابط گرافیکی، طراحی ایکون و لوگوی اپلیکیشن، ساخت محتوا، طراحی گرافیک می باشد که می تواند در قیمت پایانی طراحی اپلیکیشن تاثیر گذار باشد. موارد که در بالا ذکر شد بخشی از فعالیت هایی که در زمان ساخت اپلیکیشن انجام می گیرد و این احتمال وجود دارد که عوامل زیادی در قیمت ساخت اپلیکیشن موثر باشد. اپلیکیشن‌های تلفن همراه محدود به گوشی ‌های همراه نیستند و باید ( پایگاه داده برای ذخیره اطلاعات و فایل ها) برای آن در نظر گرفت که شرکت طرح ریزان حامی توان پیاده سازی ایت نستر را با چند زبان برنامه نویسی و با آخرین تکنولوژی روز داراست اما انتخاب یک زبان برای مدیریت اپلیکیشن در تعرفه طراحی سایت و اپلیکیشن تاثیری ندارد. بنابراین قابلیت‌های اپلیکیشن، هزینه طراحی  و ساخت اپلیکیشن  را مشخص می‌کند.

 

 

 

قیمت طراحی اپلیکیشن اندروید:

انداروید یکی از پرکاربرد ترین سیستم عامل‎های تلفن همراه است، یکی از بزرگترین بازارهای هدف برای طراحی اپلیکیشن موباید خواهد بود. جالب است بدانید که تعرفه طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید در مقایسه با اپلیکیشن IOS ارزان‌تر است. در این صورت سیستم عامل معیارهای خاص برای قیمت گذاری دارد که با در نظر گرفتن خواسته‌های شما و قابلیت های موجود در سیستم عامل اندروید محاسبه و برآورد می‌شود. به عنوان مثال، اگر اپلیکیشن  درخواستی شما دارای امکاناتی مانند نقشه، مسیریابی، تخمین مسافت می تواند در هزینه ساخت اپلیکیشن متفاوت باشد. بهترین روش برای ارائه قیمت دقیق  ساخت اپلیکیشن ارائه یک پروپزال دقیق از خواسته های شماست.

 

iosقیمت طراحی اپلیکیشن:

ارائه کننده سیستم عامل‌های IOS شرکت اپل می باشد. سیستم عامل‌های مورد استفاده  در گوشی‌های آیفون و تبلت‌ها شرکت اپل است که این گوشی های دارای سرعت و هوشمندی بالایی هستند و به همین دلیل افراد زیادی را به خود جدب نموده است. یکی از بهترین سیتم عامل‎های گوشی هوشمند، سیتم عامل IOS است به دلیل قیمت بالای این گوشی‌ها، بازار کمتری را به خود اختصاص داده است. به همین دلیل بیشتر استارت آپ‌ها و شرکت‎هایی که درخواست طراحی اپلیکیشن IOS را دارند، آن را در اولویت بعدی خود قرار می دهند. در اولویت‌های دوم قرار گرفتن IOS نشان دهند این است که تمرکز اصلی  در قسمت اندرود است. و با توجه به درخواست مشتری، سرویس مورد نیاز آن‌ها ارائه می گردد.

 

قیمت طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS بصورت همزمان :

به نظر شما می توان از هر دو اپلیکیشن اندروید و IOS به صورت همزمان دریافت نمود؟ شرکت طرح ریزان حامی جز معدود شرکت‌هایی است که در این زمینه فعالیت می‌کنند و طراحی اپلیکیشن را با تکنولوژی‌های روز دنیا مورد استفاده قرار می‌دهند. طرح ریزان حامی  بدون هیچ گونه هزینه اضافی اپلیکیشن های IOS را برای شما طراحی می کنند. تیم طراحی اپلیکیشن طرح ریزان حامی از ابزارهایی مانندFlutter  که یکی از محصولات جدید شرکت گوگل برای ساخت اپلیکیشن‎های زیبا و تکنولوژی بروز به حساب می آید را در پروژه های خود مورد استفاده قرار می گیرند تا بهترین نتیجه را برای شما داشته باشد. امیدواریم که بهترین قیمت زراحی اپلیکیشن را به کارفرمایان ارائه دهیم تا با اطمینان خاطر، به کسب و کار خود فکر کنند و از لحاظ فنی دغدغه ای نداشته باشند.

 

قبل از طراحی اپلیکیشن چه مواردی باید در نظر گرفته شود؟

رقابت

روند بازار

مردم

 

رقابت :

برای شناسایی فرصت ها و با یک تفکر تحلیلی رقابت ضروری است. به عنوان مثال، طراحی اپلیکیشن درخواست تاکسی تحقیق‌های لازم صورت می‌گیرد و فرصت‌هایی که در بازار موجب رشد و ارتقا این اپلیکیشن می شود را در نظر بگیرید.  طراحی این اپلیکیشن برای حل مشکل ( پیدا کردن تاکسی) در نظر گرفته می‌شود. بعد از طراحی اپلیکیشن اسنپ برای درخواست تاکسی هنوز افرادی هستند که می خواهند یک اپلیکیشن همانند اسنپ طراحی کنند. در حال حاضر طراحی یک اپلیکیشن برای درخواست تاکسی همانند اسنپ جذابیتی برای کاربران ندارد.

 

روند بازار :

برای  ساخت و طراحی اپلیکیشن موبایل نیاید از برنامه‎های موجود در بازار با همان ویژگی‌ها استفاده کنید. اگر می خواهید یک اپلیکیشن مشابه اپلیکیشن‌های موجو در بازار را داشته باشید، تیم طرح ریزان حامی با بهبود ویژگی های آن اپلیکیشن و قرار دادن امکانات جدید یک اپلیکیشن منحصر به فرد برای شما طراحی می کنند.

 

مردم :

اگر می خواهید یک اپلیکیشن را برای فروش محصولات خود طراحی کنید به جای اینکه از دیگر اپلیکیشن ها کپی کنید، نیازهای کاربران را طبق محصولات خود در نظر بگیرید. طرح ریزان حامی با توجه به خواسته‎های شما و نوع محصولاتتون اپلیکیشنی را برای شما طراحی می کنند که برای کابران جذاب باشد. در نتیجه قیمت طراحی اپلیکیشن به نوع اپلیکیشن درخواستی شما و امکانات آن بستگی دارد. در صورتی که می خواهید درخواست طراحی اپلیکیشن داشته باشید می توانید مشاوره‎های رایگان را از کارشناسان ما دریافت کنید.

 

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل

 

نیازسنجی اولیه از کارفرما

در یک جلسه حضوری یا تلفنی بین طراح و کارفرما هدف از طراحی اپلیکیشن مشخص می‌گردد و قرار است نیازهای کاربران برطرف گردد.

ارائه طرح اولیه اپلیکیشن

 بعد از عقد قرار داد بین کارفرما و شرکت طراح برای طراحی اپلیکیشن، برای کارفرما یک طرح اولیه برای تایید و کدنویسی نهایی ارسال می‌گردد.

چینش محتوا اپلیکیشن

بعد از آماده سازی پنل مدیریت، محتوای اپلیکیشن باید درون اپلیکیشن درج شود تا در اپلیکیشن موبایل نمایش داده شود و مورد بررسی قرار گیرد.

 

انتشار نهایی

 مرحله پایانی باید اپلیکیشن طراحی شده را منتشر و کاربران خود را پیدا کنید.

چه مواردی قیمت طراحی اپلیکیشن را تحت تأثیر قرار می‌دهد؟

قیمت طراحی اپلیکیشن به علت‌های متعددی و ساعت کاری طراح  بستگی دارد. برای پیشرفت اپلیکیشن بعد از طراحی آن یکسری عوامل مورد نیاز است که این عوامل شامل طراحی ایده، نوع و پیچیدگی محصول، پشتیبانی  پس از انتشار اپلیکیشن است. برای طراحی  و ساخت اپلیکیشن، یک تیم طراحی می تواند اپلیکیشن با کیفیتی را آماده کنند. تیم طراحی شامل مدیر پروژه، طراح UI و UX حداقل دو برنامه نویس و یک مهندس برای تضمین کیفیت اپلیکیشن است. اگر در زمان طراحی اپلیکیشن نیاز به یک زیر ساخت برای توسعه محتوای اپلیکیشن داشته باشید، باید یک توسعه دهنده کحتوا به تیم طراح اضافه گردد.

 

عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی اپلیکیشن

پیچیدگی فنی

تعداد سیستم‌عامل‌ها و دستگاه‌ها

طرح‌های سفارشی و انیمیشن‌ها

 

پیچیدگی فنی

وِیژگی های زیادی وجود دارد که پیچیدگی فنی را به پروژه خود اضافه کنید. ویژگی های پیچیدگی فنی عبارتند از: یکپارچگی شخص ثالث؛ ویژگی‌هایی برای پیاده سازی پرداخت را می توان با استفاده از خدماتی همانند Stripe یا Braintree ترکیب نمود. برای اضافه کردن قابلیت ها و اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی به یک پلیکیشن می‌توانید با استفاده از فیس بوک، توییتر، گوگل و یا سایر API های شبکه اجتماعی انجام داد. توسعه پنل مدیریت؛ با استفاده از یک اباز بسیار مفید برنامه‌های کاربردی، مدیریت کاربران و محتوا، مشاهده ۀمار را در دسترس قرار بگیرید. خرید درون برنامه ؛ قابلیت‎های اضافی و متعددی برای خرید اپلیکیشن همانند خرید کالاهای مجازی وجود دارد. استفاده از اجزای سخت افزاری؛ برای هر دستگاه پیدا کردن رویکرد مناسب و بررسی اجزای سخت افزاری مختلف با نرم افزار ارتباط برقرار کنند، هزینه توسعه و طراحی اپلیکیشن را افزایش می دهند.

 

تعداد دستگاه‌ها و سیستم‌عامل

 زمانی که یک اپلیکیشن IOS طراحی می شود، بعد از هر بار آپدیت، اپلیکیشن به روز رسانی می شود و سازگار با نسخه های جدید عرضه می شود. برای اپلیکیشن اندروید، طراحی اپلیکیشن متنوع است و هزینه طراحی اپلیکیشن به دلیل سه عامل تاثیر گذار است. اپلیکیشن جه تعداد دستگاه و سیتم عامل را پیشتیبانی می کند. اگر تعداد دستگاه‌های مورد پشتیبانی  اپلیکیشن بیشتر باشند، به دلیل صرف زمان بیشتر برای تطبیق اپلیکیشن روی اندازه‌های مختلف صفحه نمایش، مشخصات سخت افزاری و تست برنامه، قیمت طراحی و ساخت اپلیکیشن نیز بیشتر می شود. برای یک بازار مشخص و تقسیم بازار استفاده از دستگاه‌های خاص ممکن است در هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید و اپلیکیشن IOS بیشتر شود.

 

طرح‌های سفارشی و انیمیشن‌ها

 

رابط کاربری سفارشی برای پیاده سازی بسیار سخت است، در این صورت هزینه بیشتری از قیمت طراحی با اجزای استاندارد خواهد شد. انتخاب انیمیشن‌‌های استاندارد می تواند در پایین بودن هزینه طراحی طرح‌ها مناسب باشد. بسیاری از شرکت‌های طراحی اپلیکیشن برای اپلیکیشن‌ها با کاربری متعدد هزینه متفوتی دریافت می کنند. اپلیکیشن‌هایی که دارای رابط کاربری ساده‌تری هستند می تواند با یک مبلغ جزئی طراحی نمود، اما برای طراحی اپلیکیشن‌هایی مانند تاکسی اینترنتی مبلغ هنگفتی دریافت می‌کنند. برای طراحی اپلیکیشن با توجه به نکات بالا می توانید موارد مورد نیاز را انتخاب  برای ساخت اپلیکیشن اقدام نمود.

 

 

 

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

رابط های کاربری بسیاری با پیشرفت تکنولوژی روی کار آمده اند که میتوان به تلفن همراه هوشمند، تلبت ها، و رایانه های قابل حمل که جایگزین کامپیوتر های رومیزی شده اند که تلفن همراه و تبلت از مهم ترین و پرکاربردترین آنان هستند.

این اشباع شدن باعث شده تا بسیاری از مدیران کسب و کار های کوچک و بزرگ تصمیم به اپلیکیشن هایی گرفتند که دسترسی راحت تر کاربران به محصولات یا خدمات آنها به همراه دارد.

امروزه کمتر کسی را پیدا می کنید که از تلفن همراه برای انجام کارهایش در طول روز استفاده نکند. به همین دلیل صاحبان کسب و کار توانستند با طراحی اپلیکیشن های خود به زندگی روزمره افراد راهپیدا کنند.

اما حالا سوال اینجاست که سایت ها در اولویت هستند یا اپلیکیشن ها؟

طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن نرم افزاری است که بر روی تلفن همراه هوشمند نصب می شود و قابلیت های به خصوصی را به کاربر ارائه می دهد که میتوان به طراحی عکس و متن، اخبار و بازی ها اشاره کرد که از تنوع نرم افزاری بسیاری برخوردار است. از این رو صاحبان کسب و کار می توانند با طراحی اپلیکیشن مرتبط با خدماتی که ارائه می دهند میتوانند به طور آنلاین کاربران خود را از تغییرات خدمات یا موجودی محصولات خود آگاه سازند و همچنین محصولات خود را از این طریق به فروش برسانند.

مزایا اپلیکیشن

پیدایش اپلیکیشن ها باعث سهولت در کارایی و زمان بسیاری از کارها شده است برای مثال بسیاری از کاربران محصولات مورد نیاز خود را از طریق اپلیکیشن ها سفارش می دهند از سفارش غذا تا خرید محصول و خرید بلیط های مختلف بدین ترتیب کار برای بسیاری از مردم آسان شده است. از طرفی وقتی اپلیکیشنی در تلفن همراه کاربر نصب باشد باعث می شود کاربر به طور ناخداگاه هرروزه آنرا چک کند. از این رو طراحی اپلیکیشن برای یک کسب و کار جز الزامات شده است

معایب اپلیکیشن

 از معایب اپلیکیشن ها می توان به این مورد اشاره کرد که برای دانلود آن ها باید به نرم افزار های مربوطه مراجعه کرد که مهم ترین آنها گوگل پلی و اپ استور است که می توانند برای ما قابل دسترسی نباشند مثلا فیلتر باشند. درج اپلیکیشن در این نرم افزار ها هم رایگان نیست و میتواند برای صاحب سب و ار مشکل ساز باشد. و آخرین مورد حجم مصرفی اپلیکیشن ها است که می تواند برای کاربران هزینه بر باشد که باعث دلسرد شدن آنها برای دانلود و نصب آن شوند