Showing 1-10 of 60 items.

چرا طراحی سایت

چرا طراحی سایت

چرا طراحی سایت ؟

why design a website

برای دیدن اطلاعات طراحی سایت اینجا را کلیک کنید

چرا طراحی سایت

 

وقتی کسی نیاز به کالایی پیدا می کند در دنیای امروزی که دنیای ارتباطات و اینترنت میباشد اولین جایی که به ذهنش می رسد اینترنت می باشد . هر کسی میتواند به راحتی سایت مورد نظر خود را داشته باشد و محصولات خود را معرفی کند. اطلاعات مورد نیازشان را در اختیارشان قرار دهید و آنها را از آخرین تغییرات سایت با خبر سازید . با طراحی سایت فروشگاهی و داشتن یک فروشگاه اینترنتی کمک بسزایی در رونق کسب و کار شما می کند وبه مشتریان این اجازه را می دهد که بتوانند به راحتی کالاهای مد نظر خود و برندهای مختلف را مورد بررسی قرار دهند و قیمت های آن ها را مقایسه کنند .

 

هر شرکت و یا اداره ای بعد از طراحی سایت و با داشتن یک وب‌ سایت حرفه‌ای می‌تواند تاثیر خود را برمشتریان بیشتر کند و در مقابل مشتریان به شرکت اطمینان بیشتری خواهند کرد . بیشتر کسب ‌وکارها تنها می‌توانند با محدوده جغرافیایی کوچکی در اطرافشان داد و ستد داشته باشند . ولی یک شرکت می تواند با داشتن یک وب‌ سایت ، محصولات خود را به تمام کشورو حتی کشور های دیگر ارائه دهد . در عصر امروز رفته رفته به تعداد افرادی که از اینترنت استفاده می کنند بیشتر می شود امروزه به بیش از 1 میلیارد نفر رسیده است که این آمار چشمگیری می باشد و حضور رقبا در دنیای اینترنت و عدم حضور شما در واقع گوی رقابت را به دست رقبا داده است و شما به راحتی مشتریان خود را ازدست داده اید بنابراین داشتن یک وب سایت امری کاملا ضروری می باشد .

 

همان طور که می دانید حفظ مشتری یکی از مهمترین و سخت ترین امور دربازار است از همین رو صاحبان کسب و کارها از روش وب سایت می توانند با مشتریان خود در تعامل و گفت و گو باشند . صاحبان کسب و کاربعد از طراحی سایت  از طریق تبلیغات ، نظر سنجی ، چت روم و ... می توانند با مشتریان و مخاطبان در تماس باشند و نظرات و پیشنهادات آن ها را ببینند . این امر نشان دهنده یکی از بهترین راه ها برای نگه داشتن مشتریان و مشوق بازگشت آن ها می باشد .

 

بازدیدکنندگان وب سایت ها معمولا بر اساس وب سایت شرکت ها درباره آنها قضاوت می کنند . شرکتی که وب سایت فعال تر، زیباتر و قوی تری داشته باشد مسلما شرکت معتبرتر و بزرگتری خواهد بود . طراحی سایت یکی از بهترین راه ها در میان بازاریابی های موجود در دنیای امروزی می باشد . شما می توانید با طراحی سایت به مشتریان و مخاطبان در مورد خدمات کسب و کار اطلاعاتی را ارائه دهید . حتی می توان با ایجاد یک انجمن گفتگو در سایت به سایرین اجازه داد نظرات خود را اعلام کنند و به نظرات دیگران پاسخ دهند .

 

 چرا سایت بهتر از بروشور تبلیغاتی است؟

 

یک سایت نقشی بیش از یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی می‌کند .

هزینه طراحی سایت یک بار برای همیشه می باشد اما تبلیغات چاپی را بارها باید برایش هزینه پرداخت کنید .

 وب سایت برای مشتریان 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات می باشد .

اگربا وجود این شرایط تصمیم گرفتید که یک وب سایت داشته باشید ، باید به این نکته توجه نمایید که باید با اصول و قواعد وب سایت که مستلزم بروز  بودن خود و کارمندان ان شرکت است آشنا شوید .

 

چرا طراحی سایت مهم است ؟

 

می خواهیم به اهمیت طراحی یک  سایت بپردازیم و دلایل اهمیت طراحی یک سایت را برای شما بازگو نماییم . در طراحی سایت ظاهر صفحاتی که طراحی شده اند از اهمیت بسار بالایی برخوردار هستند . اگر به یک سایت مراجعه کنید می خواهیم یک متن را بخوانید در صورتی که صفحه آن وب سایت بی روح باشد یا یک صفحه سفید بدون هیچ گونه رنگ و خلاقیتی در ظاهر آن . آیا می توانید برای خواندن متن این صفحه چند دقیقه وقت خود را بگذارید ؟ اگر در زمان طراحی سایت به ظاهر آن اهمیت ندهند و سایت دارای چیدمان و طرح زیبایی نباشد مشتری درهمان  نگاه اول ظاهر صفحه سایت را دوست ندارد و سریع سایت شما را ترک می کند .

 

 

 

اهمیت وجود جستجو در سایت

زمانی که کاربران در گوگل دنبال مطلبی در مورد طراحی یک سایت جستجو می کنند و به دنبال یک سایت خوب هستند . در صورتی که در مورد طراحی سایت سایت خوبی را پیدا کنند . در نتیجه سراغ جستجوی آن سایت  می پردازند . مشتریان  نیز همین کار را انجام می دهند . پس باید بعد از طراحی سایت صفحه محتوای سایت را طوری طراحی کنند که نظر کاربران را به خود جلب کند چون از نظر طراحی بسیار مهم است .

 

خوانا بودن سایت برای بازدید کننده و مشتری

اگر سایت شما در زمان طراحی سایت از قوانین و الگوهای به روز استفاده نشده است همچنین سایت شما دارای استایل نامناسبی می باشد کاربر سردرگم می شود . در زمان طراحی باید چیدمان سایت به گونه ای باشد که کسانی که با اینترنت سروکار دارند بتوانند از سایت شما به خوبی استفاده کنند . سایت باید طوری طراحی شده باشد که کاربر محتوا ، مطالب مهم ، جستجو و ... را در کحای سایت قرار دارد ، یعنی نشان دهد که سایت به صورت منظم و واضح طراحی شده است . 

 

اهمیت طراحی سایت

 

امروزه طراحی سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد . در حال حاضر بیشتر کاربران یکی از کلیدی ترین ابزارهای کسب و کار و فعالیت های  در دنیای امروزه  آن ها وب  سایت می باشد . طراحی سایت برگرفته از تعدادی از صفحه های وب که می تواند شامل موارد زیر باشد ویدئو ، تصاویر و فایل های دیجیتالی . در طراحی سایت از داده ها و اطلاعاتی که استفاده می شود از طریق اینترنت بر روی سرورهایی که روس داده ها وجود دارد قرار گرفته است . هنگامی که طراحی سایت شما به اتمام رسید داده های آن را به سرور انتقال می دهید . برای این که سایت شما بعد از طراحی یک نام اختصاصی داشته باشد و در زمان جستجو قابل مشاهده باشد باید یک نام را برای آن خریداری نمایید .

 

 

 

 

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

professional web site

طراحی سایت حرفه ای به صورت های انجام می پذیرد اما اینکه یک سایت تا چه اندازه حرفه ای باشد و پاسخگوی نیاز مشتریان باشد قالب های بسیار زیاد و آماده ای که چندان متناسب یک سایت حرفه ایی نمی باشند و طراحی حرفه ای و اختصاصی سایت شما میتواند تفاوت اساسی سایت شما و سایت های دیگر را مجزا سازد ضمن اینکه شما قدرت مانور بیشتری دارید و می توانید سایت خود و باتوجه به کسب و کار خود پیاده سازی کنید  از مزایای دیگر طراحی سایت حرفه ای اختصاصی انحصاری بودن آن است.خاص بودن و این موضوع که این قالب سایت جز برای شما برای کسی طراحی نشده است می تواند کسب و کار شما را نیز منحصر به فرد سازد. چیزی است که در طراحی سایت حرفه ای مد نظر ما می باشد .

 

قبل از داشتن وبسایت برای کسب و کارتان باید موارد زیر را در نظر داشته باشید وگرنه انتظار خاصی از سایت خود نباید داشته باشید :

 

ارزیابی بازار و رقبا

 

مدیریت آسان و کاربردی در طراحی سایت حرفه ای

 

بخش نظرات و نظرسنجی

 

برنامه ریزی، هدف گذاری و استراتژی کلی کار

 

لود شدن سریع صفحات

 

سیستم اعطای نمایندگی

 

پیدا کردن نقاط ضعف و قوت در محصولات و خدمات خود

 

داشتن استراتژی بازاریابی، تبلیغات  فروش و ارائه محصولات

 

تفاوت طراحی سایت حرفه ای و وب سایت های معمولی:

 

طراحی وب سایت های معمولی از یک قالب اولیه و آماده استفاده میکنند و که هزینه کمتری برای طراحی نیاز دارند . در مقابل این وب سایت ها، از طراحی سایت حرفه ای استفاده کرده اند که برای طراحی سایت آن ها باید هزینه بیشتری را نسبت به وب سایت های معمولی کرد . طراحی سایت حرفه ای بر مبنای اهداف بازار موردنظر و نیاز های مخاطبین آن طراحی خواهد شد . و با در نظر گرفتن تمام  ویژگی هایی یاد شده  نهایتا منجر به رسیدن هدف که همان افزایش آمار بازدید کاربران از وب سایت و خرید محصولات است می شود .

 

در ادامه به بررسی دیگرخصوصیت های طراحی سایت حرفه ای میپردازیم :

 

1)اینکه طراحی سایت حرفه ای با استفاده از کد زنی و استفاده نکردن از ابزارهای سایت سازهمانند جوملا ,ورد پرس ,opencart,و ....

 

2)از کنترل پنلی متناسب که بتوانند به طور منظم بتواند با تکنولوژی های روز و تغییرات جدید بروز رسانی شود.

 

3)بهینه سازی موتورهای جستجو به طور عالی و ایده آل بدون دریافت هزینه اضافی از همان ابتدا همراه با طراحی سایت حرفه ای بهینه انجام میگردد.

 

4)بهره گیری از سرورهای اختصاصی با مشخصات کاملا به روز جهت میزبانی وب سایت .

 

 

 

 چرا باید در طراحی سایت خود از یک شرکت طراحی سایت حرفه ای کمک بگیریم ؟

 

امروزه برای ایجاد یک کسب و کار در هر زمینه ای داشتن یک وب سایت دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد . در صورتی که فقط داشتن یک وب سایت برای این که در کسب و کار خود پیشرفت نمایید کافی نیست . بنابراین با داشتن طراحی سایت حرفه ای منحصر به فرد با کاربری راحت برای رقابت با رقیبان ، می تواند مورد نیاز باشد .

بدین صورت  موفقیت در کسب و کار خود به صورت آنلاین بستگی به نوع وب سایتی که طراحی می شود دارد . نحوه طراحی وب سایت دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد . بنابراین برای داشتن یک وب سایت می توانید به یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در تهران بسپارید . یکی از شرکت هایی که وب سایت شما را می تواند به نحو احسن برای شما طراحی نماید طرح ریزان حامی است که با چندین سال فعالیت در زمینه طراحی سایت حرفه ای و با داشتن نیروهای حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت مشغول هستند بهترین انتخاب می تواند باشد .

 

طراحی سایت حرفه ای به کسب و کار شما کمک می کند تا :

 

در فضای مجازی و اینترنتی دارای هویت باشد .

به عنوان نقطه اول تماس با کاربران یا مخاطبان گسترده تر باشد .

برای انتشار ایده ها و پیام ها خود کمک می کند .

در صورت طراحی سایت حرفه ای با وردپرس یا اختصاصی یا با استفاده از هر سیستم مدیریت محتوایی این اجازه به کسب وکار داده می شود که مخاطب های بیشتری را درسترس داشته باشد و جذب نماید .

داشتن یک وب سایت کمک می کند که بازار گسترده تر و بزرگ تری را فراهم کنند .

با وجود یک وب سایت  فرصت ارتباط با مخاطبین را فراهم می کنند .

طراحی سایت حرفه ای اختصاصی این امکان را فراهم می کند که ارتباط دو طرفه ای بین کسب وکار و کاربر شکل گیرد .

این امکان فراهم می شود که برای محصولات و خدمات کسب وکار تبلیغات صورت گیرد .

طراحی سایت حرفه ای با قیمت مناسب موجب می شود فروش افزایش یابد و سرمایه برگشت داده شود و کسب وکار و درآمد جریان و بهبود یابد .

 

چرا طراحی سایت حرفه ای شما بسیار مهم است ؟

طراحی سایت حرفه ای می تواند نقش کلیدی و مهمی را در عملکرد وب سایت داشته باشد . در طراحی عناصری موجود هستند که می توانند کاربران را راهنمایی کنند تا داده های مورد نیاز خود را پیدا نمایند . این عناصر در طراحی سایت حرفه ای تعیین می کنند که کاربر به سرعت از سایت خارج شده است یا نه در سایت یک مدت طولانی مانده است که در این صورت به تعامل با حصوات یا خدمات شما می پردازد .

طراحی سایت حرفه ای خوب یعنی چه ؟

طراحی سایت حرفه ای خوب یعنی این که وب سایت شما به راحتی قابل درک می باشد .

کاربران می توانند با توجه به اطلاعات موجود در وب سایت اطلاعاتی که مورد نیاز آن ها می باشد را پیدا نمایند .

هنگام طراحی سایت حرفه ای اختصاصی فروش محصولات در وب سایت بهبود و افزایش می یابد .

 

طراحی سایت حرفه ای ارزان

اگر دارای یک شرکتی هستید که به تازگی کسب وکار خود را شروع نموده اید و از لحاظ بودجه برای داشتن یک وب سایت نمی توانید هزینه زیادی را صرف کنید . برای گسترش کسب و کار خود در فضای اینترنت ما به شما طراحی سایت حرفه ای ارزان را پیشنهاد می دهیم . طراحی سایت به شما کمک می کند که به صورت سریع و با کمترین هزینه و در یک زمان کوتاه یک سایت فروشگه اینترنتی را آماده کنید . تیم طراحی سایت حرفه ای می تواند با تحویل یک وب سایت آماده برای فروش محصولا ت خود کمک کند .

 

طراحی سایت حرفه ای در کمترین زمان

زمان در انجام هر کاری بسیار ارزشمند است . کسانی که می خواهند کسب و کار خود را آغاز کنند و مسلما می خواهند در کمترین زمان ممکن کسب و کار خود را آغاز کنند و به رونق برسند. هنگامی که کسی درخواست طراحی سایت حرفه ای را دارد به دلیل اینکه پارامترهای زیادی در آن باید رعایت شود باعث می شود زمان انجام پروژه بیشتر شود . اما شرکت های طراحی سایت حرفه ای به دلیل داشتن نیروهای حرفه ای و همچنین تجربه بیشتر و انجام پروژه های مشابه بسیار زمان ساخت پروژه به حداقل می رسد. سایتی که طراحی آن زمان زیادی را از مشتری بگیرد ممکن است هنگام اتمام پروژه دیگر کارایی خود را از دست بدهد. گاهی نیاز است که یک پروژه در زمان خاص خود راه اندازی شود و وقتی که به طور مثال شش ماه زمان هدر رود دیگر ارزش خود را از دست می دهد.

پس شما مشتریان محترم باید به این نکته توجه داشته باشید که حتما طراحی سایت حرفه ای را از شرکتی معتبر بخواهید که هم تجربه کاری بیشتر و هم برنامه نویس های متخصص دارد تا بتواند بهترین طراحی را در نظر بگیرد و شما نیز به اهداف خود برسید.شرکت طراحی سایت طرح ریزان حامی برای جلب رضایت مشتریانش همه طراحی های سایت خود را در کوتاه ترین بازه زمانی نسبت به رقبای خود انجام می دهد . البته طراحی سایت حرفه ای کاملا مطابق با خواسته ها و سلیقه خوتان انجام می شود و شما از کیفیت کار خیالتان راحت است.

شرکت طرح ریزان حامی در طول مدت طراحی سایت حرفه ای مد نظرتان با شما کاملا در ارتباط است و شما در تمام مراحل به طراحی نظارت دارید و در صورت تایید از طرف شما مراحل بعدی انجام می شود.

بزرگترین مشکل در طراحی سایت حرفه ای

یکی از بزرگترین مشکلاتی که می تواند در هنگام طراحی سایت حرفه ای رخ دهد این است که بعد از صرف هزینه های زیادی که متحمل می شوید و همینطور زمان زیادی که صرف کرده اید بعد از تحویل پروژه متوجه شوید که چیزی که تحویل گرفته اید کاملا با طرحی که شما خواسته اید متفاوت است . همچنین مورد مهم تر این است که زمان تحویل پروژه با زمانی که شما تعیین کرده اید متفاوت بوده و خیلی بیشتر طول کشیده است. هنگامی که شما در جریان روند پروژه نباشید رخ دادن این مشکلات کاملا طبیعی است . زمانی که شما از میزان پیشرفت کار و نحوه ی انجام آن بی اطلاع خواهید بود نتیجه ای که به دست می آورید مخالف چیزی است که انتظار داشته اید. شرکت طراحی سایت حرفه ای طرح ریزان حامی این اطمینان را به شما می دهد که شما در جریان تمام مراحل انجام پروژه هستید و تمام کارها زیر نظر شما و با تایید شما انجام میشود. در این صورت در هر مرحله می توانید نظرات خودتان را اعمال کنید و در صورتی نارضایتی از کار طبق نظر شما تغییر داده می شود.

 

طراحی سایت حرفه ای یا شبکه های اجتماعی ؟

 

در عصر حاضر که شبکه های اجتماعی به وجود آمده اند و با توجه به استقبال زیادی که از آن می شود استفاده از فضای وب با کاهش زیادی روبرو شده است. در این صورت ممکن است افرادی که قصد طراحی سایت حرفه ای داشته اند مردد شوند و فکر کنند که در این عصر که شبکه های اجتماعی رونق بسیاری زیادی پیدا کرده است آیا صرف هزینه و زمان و انرژی برای طراحی سایت حرفه ای کار درستی است یا نه ؟

اما در جواب این سوال باید گفت که سایت ها هنوز ارزش خود را دارند و نه تنها از اعتبار آن ها کم نشده بلکه بیشتر هم شده است و درخواست طراحی سایت حرفه ای روز به روز بیشتر می شود. هرچند داشتن شبکه های اجتماعی در کنار سایت می تواند در موفقیت نقش فوق العاده ای داشته باشد اما به تنهایی برای کسب و کار شما کافی نیستند. شبکه های اجتماعی به گونه ای است که بیشتر حالت ارتباطی دارند و برای ارسال تجربه های خرید محصولاتتان جهت در اختیار گذاشتن مشتریانتان با محدودیت روبرو هستید. شبکه های اجتماعی دارای قالبی آماده هستند و برای استفاده از آن ها با محدودیت های زیادی روبرو هستید. اما طراحی سایت حرفه ای برای شما کاملا شخصی سازی می شود و تمام مواردی که در ذهن شما باشد قابل پیاده سازی است.

اما همانطور که گفته شد وجود شبکه های اجتمای بسیار ارزشمند خواهد بود در صورتی که از آن برای ارتقا سایت شخصی خود استفاده کنید. به طور مثال می توانید در شبکه های اجتماعی تان سایت شخصی خود را معرفی کنید و بازدید کننده های بیشتر برای سایت جذب کنید. در شرکت طراحی سایت حرفه ای طرح ریزان حامی تمام این کارها برای شما انجام می شود .

 

خدمات شرکت طراحی سایت حرفه ای طرح ریزان حامی

در شرکت طرح ریزان حامی خدماتی به مشتریان خود ارائه می دهد تا آن ها بعد از تحویل هیچ مشکلی برای آپدیت کردن سایت خود ندارند. مشتریان بعد از انجام پروژه یک جلسه آموزش طراحی سایت حرفه ای را می گذرانند و بعد از آن تمام اصول و قواعد طراحی سایت را یاد میگیرند و از تمام امکانات سایت  می توانند استفاده کنند و بعد از تحویل پروژه مشکلی برای مدیریت سایت ندارند و همه امکاناتی که در پروژه تعریف شده باشند را می توانند اضافه کنند. مشتریان شرکت طراحی سایت حرفه ای طرح ریزان حامی از رضایت مندی کامل برخوردارند .

اگر می خواهید بدانید که چه وب سایتی مناسب کسب و کار شماست باید ابتدا انواع وب سایت را بشناسید. طراحی سایت حرفه ای شرکتی ، طراحی سایت حرفه ای فروشگاه اینترنتی ، طراحی سایت حرفه ای اختصاصی انواع وب سایت به شمار می آیند. با توجه نوع کسب و کارتان یکی از دسته های نام برده را انتخاب کنید و این نکته را در نظر داشته باشید که هر کدام از این موارد را انتخاب کنید می توانید تمام موارد مد نظر خودتان را اعمال کنید و طراحی سایت حرفه ای داینامیک است و سلیقه مشتری در اولویت قرار دارد.

امروزه حضور در فضای مجازی و دیجیتال برای تمام کسب و کارها الزامی است و اگر کسب و کاری با سیستم سنتی کار کند به زودی شکست خواهد خورد . در نتیجه طراحی سایت حرفه ای برای شما می تواند یک برگ برنده به حساب بیاید و معرف شما در فضای وب باشد تا فروشتان بیشتر شده و ارتباطتان با مشتریان بهبود یابد. در صورتی که می خواهید کسب و کار خود را با سایتی کامل و جامع با کمترین هزینه معرفی کنید شرکت طراحی سایت حرفه ای طرح ریزان بهترین گزینه است.

 

طراحی وب سایت

وب سایت

طراحی وب سایت:

Website design

 

اگر به فکر طراحی سایتی برای کسب وکار خود افتاده اید شرکت ما آماده است تا با طراحی یک وبسایت خلاقانه مسیر خوبی را در کسب و کار آنلاین برایتان فراهم کند.

برای طراحی یک سایت افرادیبا تخصص های مختلفبکارگرفته می شوند، شرکت ما باگردآوری متخصص ترین های طراحی وب و سابقه  سالها فعالیت حرفه ای در این زمینه،  یک تیم منسجم را در کنار هم جمع کرده  تابا ارائه مشاوره های تخصصی به افراد  بهترین خروجی برای مشتریان ما حاصل شود. بعد ازسفارش طراحی سایت  تا زمان راه اندازی،درکنار شما خواهیم بود. طراحی سایت برای یک کسب وکارباید بشکلی  باشد که تصویری مناسب و کامل از آن کسب و کاررا در اختیار مراجعه کنندگان وب سایت قراردهد. دردنیای امروزی معرفی یک کسب وکار و همچنین محصولات به افراد برای اولین بار از طریق وبسایت ها انجام می گیرد.وب سایت یک شرکت همانندویترین یک مغازه می باشد که می تواند اطلاعات جامع و مفیدی در مورد زمینه کاری شرکت و محصولات تولیدی به بازدید کننده ارائه داده و بازدیدکننده را در همان اولین مراجعه به یک هوادار تبدیل کند.

معیارهای موفقیت درکسب وکارهای آنلاین با معیارهای موفقیت در کسب وکارهای سنتی و قدیمی متفاوت می باشد لذا برای یک ورود موفق به بازار کسب وکارهای آنلاین بایستی طراحی سایت خودراکه از مهمترین موارد معرفی یک شرکت در دنیای فناوری اطلاعات می باشد به شرکتی بسپارید که اطلاعات  کامل و سابقه درخشانی  درزمینه طراحی وب سایت داشته و با رفتار وعلایق مشتریان در این زمینه آشنا باشد. در زمان طراحی وب سایت برای یک شرکت بایستیآینده نگری های لازم در مورد توسعه و گسترش شرکت در آینده را مدنظرقرار داد تا وب سایت بتواند بخوبی پذیرای

محصولات جدید و تعداد بالای مشتریان در آینده باشد.

شاید شما هم شنیده باشید که میتوان طراحی یک وب سایت را ارزانتر و شاید خیلی ارزان تر از قیمت یک طراحی وب سایت پیاده سازی کرد و به مشتری تحویل داد و به راحتی با زدن طراحی وب سایت رایگان چندین وب سایت بالا بیایند اما واقعا تفاوت این وب سایت های رایگان با بقیه وب سایت ها چیست؟ از قدیم الایام گفته اند که هیچ گرانی بی حکمت و هیچ ارزانی بی دلیل نیست بنابراین باید باید دلیل بسیار مستحکمی برای این همه تفاوت قیمت باشد شاید خیلی از ما دلیل این تفاوت را هم ندانند کسانی که از این وب سایت های رایگان استفاده میکنند مشتری آنها به شدت کاهش پیدا میکنند و مشتریان آنها دیگر اعتمادی ندارند. حال اگر بک آپ از وب سایت خود نداشته باشید چی پیش میاید؟

طراحی وب سایت

اما در بحث امنیت نمیتوان گفت که میتوان امنیت 100% را ایجاد کرد و اگر کسی یا شرکتی اعلام کرد که امنیت 100% شما را تامین میکند قطعا دورغ گفته است اما راهکار هایی وجود دارد که شرکت توسعه گروپ در حد عالی تضمین میکند مثلا ما از هاست های رایگان استفاده نمیکنیم ثبت دامنه باید از شرکتی  مطمئن و قابل اطمینان تهیه شود و نباید از وب سایت ساز و طراحان وب سایت که طراحی وب سایت رایگان انجام میدهند تهیه کرد وب سایت باید از پایه ریخته شود و یک هاست خوب با امنیت بالا و بک آپ گیری مناسب،رمز گذاری بر روی پوشه ادمین وب سایت،استفاده از سرور خوب در طراحی وب سایت رمزهای سخت ، کنترل فایل ها لاگ وب سایت،استفاده از پروتکل ssl،محدود کردن کاربران با استفاده SUPHp، استفاده از فایروال مناسب و خوب برای طراحی وب سایت و سرویس میزبانی وب سایت،به روز نگه داری نرم افزارهای وب سایت،استفاده از کدهای ضد اسپم در فرم های وب سایت، محدود کردن permission های فایل ها را باید دارا باشد.

اگر به فکر طراحی سایتی برای کسب وکار خود افتاده اید شرکت ما آماده است تا با طراحی یک وبسایت خلاقانه مسیر خوبی را در کسب و کار آنلاین برایتان فراهم کند.

برای طراحی یک سایت افرادیبا تخصص های مختلفبکارگرفته می شوند، شرکت ما باگردآوری متخصص ترین های طراحی وب و سابقه  سالها فعالیت حرفه ای در این زمینه،  یک تیم منسجم را در کنار هم جمع کرده  تابا ارائه مشاوره های تخصصی به افراد  بهترین خروجی برای مشتریان ما حاصل شود. بعد ازسفارش طراحی سایت  تا زمان راه اندازی،درکنار شما خواهیم بود. طراحی سایت برای یک کسب وکارباید بشکلی  باشد که تصویری مناسب و کامل از آن کسب و کاررا در اختیار مراجعه کنندگان وب سایت قراردهد. دردنیای امروزی معرفی یک کسب وکار و همچنین محصولات به افراد برای اولین بار از طریق وبسایت ها انجام می گیرد.وب سایت یک شرکت همانندویترین یک مغازه می باشد که می تواند اطلاعات جامع و مفیدی در مورد زمینه کاری شرکت و محصولات تولیدی به بازدید کننده ارائه داده و بازدیدکننده را در همان اولین مراجعه به یک هوادار تبدیل کند.

معیارهای موفقیت درکسب وکارهای آنلاین با معیارهای موفقیت در کسب وکارهای سنتی و قدیمی متفاوت می باشد لذا برای یک ورود موفق به بازار کسب وکارهای آنلاین بایستی طراحی سایت خودراکه از مهمترین موارد معرفی یک شرکت در دنیای فناوری اطلاعات می باشد به شرکتی بسپارید که اطلاعات  کامل و سابقه درخشانی  درزمینه طراحی وب سایت داشته و با رفتار وعلایق مشتریان در این زمینه آشنا باشد. در زمان طراحی وب سایت برای یک شرکت بایستیآینده نگری های لازم در مورد توسعه و گسترش شرکت در آینده را مدنظرقرار داد تا وب سایت بتواند بخوبی پذیرای محصولات جدید و تعداد بالای مشتریان در آینده باشد.

 

طراحی سایت رایگان

طراحی رایگان سایت

طراحی سایت رایگان

 

 Free website design

طراحی سایت به صورت رایگان مزایا و معایبی دارد که در زیر برخی از آنها را برای شما بیان می کنیم . سایت سازهای ایرانی جهت ایجاد وب سایت به صورت رایگان در دنیای اینترنت به وفور وجود دارد . سازنده سایت رایگان مورد بسیار مناسبی برای کسانی می باشد که می خواهند سایت خود را به صورت رایگان طراحی کنند و بودجه کافی جهت راه اندازی وب سایت را ندارند . این سازنده سایت های رایگان معمولا از طرح های آماده سایت استفاده می نمایند که قابلیت اضافه نمودن آیتم هایی به آن را خواهید داشت . دانشی جهت راه اندازی طراحی سایت نیاز نیست و با اجرای دستورالعمل به راحتی می توانید سایت خود را طراحی نمایید . یکی از راهکارهای طراحی سایت ارزان ، طراحی سایت رایگان می باشد و برای افرادی که نمی خواهند برای ساخت سایت خود هزینه زیادی را سرمایه گذاری کنند مناسب است .

 

مزایای استفاده از سایت سازهای رایگان

وب سایت در مدت زمان کمتری راه اندازی می شود . معمولا ابزارهای جدید توسط سایت ساز جهت استفاده تعبیه شده اند که به راحتی می توانید این ابزارها را در وب سایت طراحی شده خود اضافه نمایید . سایت سازها معمولا قواعد مربوط به سئو را رعایت می نمایند بنابراین لازم نیست نگران سئو سایت خود باشید . وب هاستینگ هم به صورت رایگان توسط سازنده های سایت ارائه می شود که دیگر لازم نیست نگران تهیه هاستینگ باشید .

 

طراحی-سایت-رایگان

 

مشکلات استفاده از سایت سازهای رایگان

سایت های بسیاری ممکن است قالبی شبیه قالب شما داشته باشند . در طراحی سایت محدودیت دارید و فقط می توانید در حد محدودیت های سایت ساز سایت خود را طراحی نمایید . در صورتی که قصد داشته باشید پس از مدتی وب سایت خود را به روز رسانی نمایید قادر نخواهید بود این کار را انجام دهید و لازم است سایت را دوباره از اول بسازید . معمولا سایت سازهای رایگان مواردی را به صورت رایگان نمی گذارند تا مجبور به پرداخت هزینه شوید . بعضی از سایت ساز های رایگان نیز در سایت شما تبلیغات قرار می دهند که باعث افت رنک شما می شود .

 

طراحی سایت رایگان برای چه کسانی مناسب است ؟

طراحی سایت رایگان برای افرادی مناسب است که برای ایجاد سایت خود ، نمی خواهند هزینه اضافی را صرف کنند .

آیا طراحی سایت رایگان واقعا هزینه ای ندارد ؟

شرکت هایی که ارائه دهنده این نوع سایت ها هستند این عنوان طراحی سایت رایگان را برای تبلیغات بیشتر انتخاب می کنند ویا ممکن است در یک زمان محدود این سرویس را ارائه دهند . سپس بعد از گذشت زمان معینی برای تمدید آن هزینه دریافت می کنند . و افرادی که برای سایت خود زحمت زیادی کشیده اند و کسب وکار خود را متصل به این سایت کرده اند مجبور هستند با پرداخت هزینه های زیادی و تمدید آن کسب وکار خود را ادامه دهند . در صورتی که شرکت طراحی سایتی بخواهد یعنی شرکتی وجود داشته باشد که به صورت رایگانطراحی سایت را انجام دهند ، مشتری باید هزینه هاست و دومین را پرداخت نماید .

 

چند روش آسان برای ساخت سایت رایگان

 اگر در زمان طراحی سایت به صورت رایگان به این نتیجه رسیده اید که نیاز به یک شخص یا یک شرکت برای انجام برنامه نویسی دارید ، اشتباه می کنید . ما در اینجا می خواهیم در زمینه طراحی سایت بهترین تجربه ها را در اختیار شما قرار دهیم :

در ادامه مطالب می خواهیم چند روش برای برای ایجاد سایت رایگان را برای شما شرح دهیم که این توانایی را برای ایجاد سایت را برای شما حاضر می کنند ، و یکی از کلیدی ترین ابزارهای طراحی سایت رایگان محسوب می شود . به شما توصیه می کنیم برای شروع و ایجاد سایت رایگان می توانید یکی از سایت سازها  را انتخاب نمایید . می توانید با استفاده از یک سایت ساز بر کیفیت  کار دیگر سایت پی ببرید و نحوه کار آن ها را به سهولت یاد بگیرید . 

 

سایت ساز پرتال ، راهکار جامع راه اندازی و طراحی سایت

سایت ساز وردپرس کاملا رایگان ، با هاست و دامنه اجباری

سایت ساز سایت بیلدر SiteBuilder

سایت ساز Wix ، اولین پلتفرم طراحی سایت رایگان

سایت ساز بهسا وب ، راهکار ایرانی طراحی سایت

 

طراحی سایت مراکز خیریه به چه صورت است ؟

در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و اهمیت زیاد استفاده از اینترنت ، امروزه در بیشتر مراکز آموزشی و علمی از اینترنت بهره می برند . طراحی سایت این امکان را برای کاربران ایجاد نموده است که به صورت غیر حضوری برای پرداخت کمک و مبلغ های اهدایی برای مراکز خیریه می توانند به درگاه های پرداخت متصل شوند و وجه مورد نظر خود را انتقال دهند . بنابراین در این صورت مراکز خیریه به طراحی سایت نیاز دارند . برای این که یک مرکز خیریه بتواند در فضای مجازی عملکرد بهتری داشته باشد به روش های اصولی نیاز دارد .

طراحی-سایت-رایگان

 

در این روش اصولی  در ظاهر سایت هیچ تغییر ایجاد نمی شود می توانید از لحاظ سئو برای عملکرد بهتر سایت استفاده کنید . در این صورت در زمان جستجو ، سایت خیریه می تواند در صفحه اول گوگل نمایش داده شود . بنابراین این کار موجب می شود سایت شما بازدید بیشتری رو داشته باشد در نتیجه زمانی که سایت بازدید بیشتری داشته باشد می توان کمک های بیشتری به مرکز خیریه نیز فراهم شود . در صورتی که روش های اصولی در طراحی سایت رعایت شود از جمله ریسپانسیو بودن سایت می تواند موجب شود که کاربران زیادی جذب سایت شما شوند و کمک های مالی را به صورت اینترنتی پرداخت کنند . زمانی که برای داشتن یک طراحی سایت به صورت تخصصی و مناسب لازم است که تمام نکات مهم را در زمان طراحی رعایت کنید . برای این کار می توانید به اینتن مراجعه و برای اطلاعات بیشتر با مشاورین اینتن تماس بگیرید .

 

 

طراحی سایت تولیدی

طراحی سایت تولیدی

طراحی سایت تولیدی:

manufacturing website desing

طراحی سایت تولیدی

.

 

در دنیای امروزی که عصر ارتباطات و اینترنت میباشد انجام کلیه امور وابسته به تکنولوژی و مخصوصا اینترنت میباشد قطعا انجام امور مدیریتی ، تبلیغات و ارتباطات شرکت ها و کسب و کارها نیز از این قاعده خارج نیست و با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی درسراسر جهان ما نیز باید قادر به این امر باشیم که با بروز ترین تکنولوژی ها پیش بریم طراحی یک وبسایت مناسب با کسب و کار ما میتواند کمک بزرگی به این امر کرده باشد بنابراین  طراحی سایت تولیدی بدون اغراق  امر بسیار واجب در این بستر میباشد که میتواند زمینه  بسیار مناسبی برای جذب مشتری بیشتر، ارائه خدمات بهتر و کسب درامد بیشترفراهم سازد.

برای بسیاری از شرکت ها داشتن اطلاعاتی در خصوص روند عملیات تولید و قطعات مورد استفاده در این روند بسیار مهم و کارامد هست . طراحی سایت تولیدی می تواند تمامی این مراحل و پروسه را در قالب تصاویر، محتوا، ویدیو و دیگر فرمت ها به نمایش بگذاردتا اطمینان عرضه کنندگان از صحت و درستی پروسه تولید را فراهم نماید.

طراحی سایت تولیدی به منظور پیشبرد اهداف تجاری کارگاه های تولیدی و کارخانجات امری دور از ذهن نمی باشد

شرکت های تولیدی نیز میتوانند با داشتن یک وبسایت تولیدی گوی رقابت را در زمینه تولیدی به خود اختصاص دهند و خدمات خود را دردید عموم قرار دهند ایجاد کانال های ارتباطی با عرضه کنندگان و مشتریان همواره ذهن تولیدکنندگان را به خود منعطف مینمایدداشتن یک وبسایت تولیدی خوب و با امکانات تحول بزرگی در کسب و کار آنها ایجاد کند.

قابلیت ها در طراحی سایت تولیدی

 هدف و مقصود از طراحی سایت تولیدی ایجاد کانال ارتباطی با عرضه کنندگان و تقویت بازاریابی می باشد. در این راستا طراحی سایت تولیدی می تواند با ارائه کاتالوگ و تصاویری از محصولات و تولیدات و همچنین درج نمودن اطلاعات در این خصوص تعامل وهمکاری لازمه را میان تولیدکنندگان و عرضه کنندگان فراهم نماید. آدرس مکان فیزیکی کارگاه تولیدی و کارخانه در بستر طراحی سایت تولیدی می تواند آماری از عرضه کنندگان را به سمت تولیدکنندگان روانه نماید.

روند تولید در طراحی سایت تولیدی

شاید برای بسیاری از عرضه کنندگان دریافت اطلاعاتی در خصوص روند عملیات تولید و قطعات استفاده شده در پروسه تولید مفید و اطمینان بخش باشد. دستگاه ها، نرم افزارها و نیز سخت افزارهایی که در پروسه تولید بهره گیری شده است می تواند سطح تکنولوژیاستفاده شده در تولید را به نمایش بگذارد. بستر طراحی سایت تولیدی می تواند تمامی این مراحل و پروسه را در قالب تصاویر، محتوا، ویدیو و دیگر فرمت ها به نمایش بگذارد تا اطمینان عرضه کنندگان از صحت و درستی پروسه تولید را فراهم نماید.

 

 سئو، مخصوص طراحی سایت تولیدی

سئو، یا همان آماده سازی وب سایت برای موتورهای جستجو ، روش هایی است که طراحی سایت تولیدی شما را برای جستجوگر گوگل به شکل مناسبی می شناساند. طراحی سایت تولیدی بر اساس این متدها این امکان را برای موتورهای جستجو فراهم می کند تا وبسایت شما را به صورت تخصصی براساس فعالیت های شما بشناسد و به مشتریانتان پیشنهاد بدهد.

آماده سازی وب سایت شما در چند قسمت اصلی مانند نحوه طراحی سایت تولیدی و نحوه تولید محتوا انجام می شود که طراحی سایت آکان در همه این مراحل با استفاده از آخرین متد روز در کنار شما خواهد بود.

 نرم افزارهای تحت وب طراحی سایت تولیدی

با پیشرفت روز افزون ارائه محصولات و خدمات در جهان اینترنت ، نیاز بیشتری به داشتن نرم افزارهای مدیریت محصول محور با داشتن ظرفیت ها و امکانات خاص احساس می شود.

طراحی و تولید برنامه های تحت وب این امکان را به شما می دهد تا هر آنچه را که برای ارائه به مشتریان احتیاج دارید از ساده ترین راه و به طور تمام وقت به آنها ارائه کنید. همچنین طراحی این برنامه های تحت وب به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات به روزو گزارش های علمی و عملی از مشتریان بالقوه خود را در جهان وب در اختیار داشته باشید.

 

مزیت های یک سایت تولیدی برای تولیدکنندگان

امروزه بیشتر شرکت های تولیدی برای ارائه محصولات خود به بازار و جذب مشتریان از همان روش های سنتی استفاده می کنند در حالی که در دنیای امروزی با پیشرفت های ارتباطات اینترنتی افراد برای خرید محصولات خود بیشتر از طریق وبسایت ها اقدام می کنند که این می تواند یک فرصت خوب برای تولید کنندگان باشد تا ازطریق قراردادن محصولات تولیدی خود در وبسایت و معرفی کالا ها وخدماتشان کمک شایانی به بازدیدکنندگان برای انتخاب کالای موردنیازشان داشته باشند.

 

 

طراحی سایت در تهران

web design inTehran طراحی وب در تهران:

 

 

طراحی وب درتهران

 

کاربران بسیاری در تهران  در جستجوی شرکت طراحی سایت مناسب با کسب و کار خود هستند.در حال حاضر شرکت های طراحی سایت مختلفی در تمام نقاط تهران کار طراحی سایت وبهینه سازی سایت سئو سایت طراحی اپلیکیشن،  را انجام میدهند.با توجه به گستردگی شهر تهران اغلب کارفرمایان و صاحبان مشاغل تمایل دارند که به شرکت طراحی سایت واقع در منطقه و شهر خودمراجعه کنند

وب سایتهای تخصصی مزیت های زیادی دارند،کارفرما پروژه ی طراحی سایت مختص به کسب و کار خود را  خواهد داشت و برنامه نویس مناسب با حوزه ی کاری  و سلیقه کارفرما وب سایتی انحصاری را طراحی می کند که همه ی ویژگی های آن متناسب با سلیقه کارفرما می باشد

  

طراحی وب یک هنر میباشد اما اینکه تا چه اندازه حرفه ای باشد بینش کسب و کار شما را نشان میدهد در طراحی سایت تهران نیز اولین نگاه باید معطوف به این باشد زیرا که از قدیم گفته اند برداشت اول از نگاه اول است طراحی وب در تهران و آنچه در طراحی وب در تهران موجود است  از ابتدا تا انتها همراه مشتریان شما میباشد و حتی پس از فروش نیز میتوانید خدمات خود را از طریق وب سایت ارائه دهید

وب سایت های ما مدرن و کامل هستند و هر یک منحصر به فرد و مطابق با نیاز مشتری فراهم شده است.

علاوه بر این، ما تلاش میکنیم تمام سایت ها را مطابق با استانداردهای خواسته شده توسط کنسرسیوم شبکه جهانی وب طراحی کنیم. وب سایت های ما در مرورگرهای مختلف با صفحه نمایش های متفاوت تست شده است.ما با طراحی حرفه ایی سایت وحفظ استانداردهای سئو و افزایش ترافیک سایت مشتری بر دیگر رقیبان  در حوزه کاری خود پیشی گرفته سایت مشتری با گرافیک زیبا و کاربر پسند . کدنویسی قوی و بهینه سازی  طبق استانداردهای قابل قبول گوگل ورعایت کلیه نکات ایمنی ومحتوای  عالی و متناسب با کسب و کار اولویت کار ماست  

سالها تجربه در زمینه طراحی وب سایت و تجارت الکترونیک همراه با کادر متخصص و کارآمد و با تجربه آنچه که برای طراحی یک وب سایت کامل و بدون نقص بوده است. وتیم توسعه حامی نیز همچنان بر این باور و

اعتقاد است که یک وب سایت خوب برای طراحی وب خصوصیات زیر را دارا باید باشد

اولا طراحی باید از صفر تاصد یعنی از ابتدا تا انتهای از کد استفاده شود و از قالب های آماده جوملا و وردپرس و... به هیچ عنوان استفاده نشود.

در صورت استفاده از کنترل پنل توسعه گروپ سایت شما به طور منظم  با به روزترین متدها به روز رسانی خواهد شد.  

انجام کارهای مربوط به سئو از همان ابتدای کار و استارت پروژه بدون دریافت هزینه اضافی.

استفاده از سرور های اختصاصی با مشخصات کاملا به روز از تعهدات این شرکت است.

 

 

 

طراحی سایت اداری

طراحی سایت اداری

طراحی سایت اداری

طراحی سایت اداری

administrative web design

همانطور که می دانید داشتن یک سایت برای تمامی شرکت ها و تشکلات غیر دولتی امری واجب و ضروری میباشد طراحی سایت اداری نیز برای تمامی ادارات و سازمان ها و ارگان های چه دولتی و چه غیر دولتی و وزارتخانه ها امری اجتناب ناپذیر و واقعاضروری میباشد چنانکه اگر اداره یا سازمانی دارای یک سایت اداری نباشد از نظر افراد یا سازمانی که با آن در تبادل و ارتباط هستند دارای جایگاه مناسبی نخواهند بود و چون بیشتر متقاضیان تمایل دارند که کارهای خود را بدون مراجعه حضوری به سازمان ها وادارجات انجام دهند که واقعا حق با آنها میباشد برای جلوگیری از اتلاف وقتشان وعدم مواجهه با  ترافیک که این روزها تحمل آن امری واقعا طاقت فرسا میباشد.

که این امر خود میتواند به کاهش شلوغی و ازدحام جمعیت در این مکان ها کمک کند و ارباب رجوع نیز خسته نشود.

همچنین طراحی سایت اداری همگان را ملزم میسازد تا جهت دریافت اطلاعات مربوط به اداره مربوطه به سایت اداری آن مراجعه فرمایند و ادارات نیز تمام اطلاعات خود را به راحتی بر روی سایت اداری قرار دهند.

بااین تفاسیر هر سازمان دولتی و غیر دولتی موظف به داشتن یک سایت اداری میباشند که بتواند از طریق آن به ارائه خدمات الکترونیکی بپردازند و بتوانند به شهروندان خدمات و سرویس مخصوص ارائه دهند.

 

برخی از پیامدهای مثبت و مزایایی که طراحی سایت اداری بدنبال دارد عبارتند از :

امکان ایجاد اتوماسیون اداری که به تبع آن نتایج مفید و مثبت ذیل بدست می آید:

قابلیت برقراری ارتباط بین کارمندان و پرسنل بدون محدودیت مکانی و زمانی.

امکان ارسال مکتوبات و نامه های الکترونیکی.

کاهش بروکراسی اداری.

کاهش مراجعات حضوری در نتیجه کاهش ترافیک و کاهش آلودگی هوا.

صرفه جویی در هزینه های جاری و محرمانه ماندن اطلاعات.

امکان بایگانی اطلاعات بر روی فضای مجازی امن بصورت دائمی و با هزینه نگهداری کم و در نتیجه حذف هزینه ها و فضای فیزیکی لازم برای بایگانی به روش سنتی.

کاهش و یا حذف مصرف کاغذ.

امکان ایجاد ارتباط و تعامل با ادارات دیگر جهت انجام اموراتی همچون استعلام، نامه نگاری سریع، ارسال مدارک بصورت الکترونیکی و…

جلوگیری از مفقود شدن مدارک و نامه ها .

کاهش مراجعات حضوری ارباب رجوع.

صرفه جویی در استفاده از نیروی انسانی.

مدیریت زمان .

امکان اطلاع رسانی مطلوب.

در طراحی سایت اداری بدلیل اینکه افراد زیادی به آن مراجعه می کنند کیفیت طراحی سایت اولویت بالایی دارد، در سایت های داخلی متاسفانه هنگامی که کاربر قصد رفتن به بخشی از سایت رادارد دچار سردرگمی می شود برای راحتی کاربران بایستی مسیریابی آسانی در نظر گرفت، عکس هایی که در سایت قرار می گیرند بایستی کم حجم باشند تا سرعت سایت را کاهش ندهند،

از تصاویری که مرتبط با موضوعات بخش ها می باشند و در سایز مناسب استفاده کنید. در طراحی سایت های اداری بایستی از فونتی استفاده کرد که با مرورگرهای مختلف سازگاری داشته، سایز فونت نیز بایستی بصورتی انتخاب شود که بدون نیاز به زوم مطالب خوانا در اختیار کاربران سایت قرار بگیرد. برای طراحی سایت های اداری بایستی رنگ بندی ساده ای درنظر گرفت تا مانع خستگی چشم مراجعه کنندگان به سایت شود.در سایت های اداری وسیع قرار دادن قسمت جستجو در سایت می تواند کمک زیادی به کاربران برای یافتن بخش مورد نظر شود.

در طراحیسایت اداری قرار دادن فرم تماس نکته مهمی است تا مراجعه کنندگان بتوانند درصورت نیاز با شما تماس برقرار کنند و مطلب آخر اینکه اگر در طراحی سایت اداری بخش های مختلف ازقبیل: نوع و سایز فونت،انتخاب عکس مرتبط با متن و اندازه سایز مناسب،اهمیت دادن به سئو سایت وبهینه سازی آن، قراردادن امکان جستجو در سایت می تواند به طراحی یک سایت اداری حرفه ای منجر شود و رضایت کاربران را درپی داشته باشد.

 

طراحی سایت مهندسی

طراحی سایت مهندسی

 

 

 

طراحی سایت مهندسی

engineering web design

در دنیای امروز و در عصر ارتباطات، کمتر کسی است که برای بدست آوردن معلوماتی در یک زمینه خاص به اینترنت مراجعه

نکند. اینترنت کم کم به بخشی جدا ناپذیر از زندگی ما بدل می شود. استفاده از اینترنت در بین دانشجویان، مهندسان و افراد عادی روز به روز گسترش پیدا می کند 

شما نیز به عنوان فردی که در زمینه کاری خاصی فعالیت می کنید به راحتی می توانید در این عرصه حضور یابید. طراحی سایت مهندسی، به شما کمک می کند که در جامعه افراد متخصص کاری خود در اینترنت حضور یابید و خود را مطرح کنید. به همین منظوروجود سایتی که جامعه مهندسین متخصص در زمینه های گوناگون را به بازدیدکنندگان معرفی کند امری مهم به شمار می آید

دامنه درخواست طراحی سایت به شرکتهای مهندسی و مهندسان نیز کشانیده شده است، فرض کنید شما یک شرکت مهندسی دارید که بسیار در زمینه کاری خود موفق عمل کرده اید و مشتریان ثابتی نیز برای خود دارید؛ داشتن مشتریان ثابت باوجود اینکه نقطه مثبت شرکت مهندسی است اما برای رونق کسب و کارتان باید دامنه فعالیتتان را گسترش دهید، برای این کار می توانید درخواست طراحی وب سایت مهندسی را بدهید تا هم با مشتریان ثابت خود در ارتباط باشید وهم مشتریان جدید را بتوانید جذب کنید

 

داشتن یک سایت برای شرکت های مهندسی برای معرفی و ارائه خدمات یکی از ملزومات به شمار می آیدچرا که در زمان ثبت یک سفارش لازم است تا رزومه قوی سابقه کاری شرکت  معرفی مدیر ومدارک  شرکت و نمونه پروژه های انجام شده در سایت معرفی شوند تا افراد بازدید کننده بتوانند اطلاعات کاملی از شرکت دریافت کنند.

علاوه بر مزایای مادی، در پرستیژ کاری شما نیز تاثیر بسزایی دارد و شما با حضور در جامعه ی افراد متخصص در اینترنت، می توانید به کسب و کار خود اعتبار بخشیده و خود را مطرح نمایید

انگیزه طراحی یک سایت مهندسی ، مطرح کردن نمودن و معرفی شرکت  در جامعه ی مهندسی ، وارائه خدمات به جامعه مهندسی فنی،پروژه های اجرایی و سد و سازه های بزرگ راه ساختمان،است و باید توجه داشت طرحی سایت قوی سئو و گرافیک قوی میتواند عاملی مهم در رسمیت شناخته شدن سایت وجذب مهندسین به سایت باشد نباید فراموش کرد با مطرح کردن خود در فضای اینترنت افراد متخصصی بسیاری از سایت شما بازدید خواهد کرد و این سبب اعتبار به کسب و کار شما میشود

مهمترین مسئله در دنیای اینترنت و بازاریابی در اینترنت معرفی شما به موتور های جست و جو به گونه ایی می باشد که نام وب سایت شما در جست و جوی واژگان مرتبط با زمینه کاری شما در ابتدای لیست قرار گیرد تا شما بازدید کننده و مخاطب بیشتر و هدفمند تری پیدا نمایید. مثلا فرض نمایید در واژه " نمونه کار های مهندسی عمران " در ابتدای لیست موتور جست و جو گر گوگل قرار داشته باشید. در طول یک روز شاید حدود هزار بار این عبارت با زبان فارسی سرچ می شود، و در صورت پیدا شدن شما در لیست ابتدای گوگل، شما دارای آمار بازدید فراوان و قطعا جذب مشتریان بیشتری خواهید بود

مزایای طراحی سایت مهندسی

راه اندازی بخش مشاوره مهندسی

معرفی ایده ها و برنامه های کاری شرکت

ارائه رزومه و نمایش سوابق کاری شرکت

نمایش پیشرفت پروژهای در حال انجام و پروژه های انجام شده

قرار دادن بخش مقالات و مطالب آموزشی در قالب متن عکس و فیلم با ارائه محتوای مفید در این بخش میتوانید کاربران زیادی را جذب کنید و رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو بالا ببرید

با اضافه کردن بخش  اخبار و اطلاعیه ها می توانید توجه را جلب کرده و تخفیفات ویژه خرید دوره های اموزشی ، زمان برگزاری سمینارهای مختلف

،همایش ونمایشگاهها را به اطلاع بازدید کنندگان خود برسانید

 دریافت سفارش وفروش محصولات به صورت آنلاین با اضافه کردن درگاه پرداخت اینترنتی  سبب میشود محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید 

وبلاگ چیست

وبلاگ چیست

وبلاگ چیست

What is a blog?

وبلاگ نوعي وب‌سايت است كه حاوي اطلاعاتي مانند: گزارش روزانه، اخبار، يادداشت‌هاي شخصي و يا مقالات علمي مورد نظر طراح آن است مطالب وبلاگ بر مبناي زماني كه ثبت شده گروهبندي و به ترتيب از تازه‌ترين رخداد به قديم ارائه مي‌گردد. نويسندهٔ وب‌نوشت، وب‌نويس يا تارنويس ناميدمي‌شود و ممكن است بيش از يك نفر باشد، وب‌نويس به گزارش مداوم رويدادها، خاطرات، و يا عقايد يك شخص يا يك سازمان مي‌پردازد. واحد مطالب در وب‌نوشت،پست است، در حالي كه واحد مطالب در وب‌گاه صفحه مي‌باشد. معمولاً در انتهاي هر مطلب، برچسب تاريخ و زمان، نام نويسنده و پيوند ثابت به آن يادداشت ثبت مي‌شود. فاصلهٔ زماني بين مطالب وب‌نوشت لزوماً يكسان نيست و زمان نوشته‌شدن هر مطلب به خواست نويسندهٔ وب‌نوشت بستگي دارد. مطالب نوشته شده در يك وب‌نوشت همانند محتويات يك وب‌گاه معمولي در دسترس كاربران قرار مي‌گيرد. در بيشتر موارد وب‌نوشت‌ها داراي روشي براي دسترسي به بايگاني يادداشت‌ها هستند (مثلاً دسترسي به بايگاني بر حسب تاريخ يا موضوع). بعضي از وب‌نوشت‌ها امكان جستجو براي يك واژه يا عبارت خاص را در ميان مطالب به كاربر مي‌دهند.

با داشتن ایمیل گوگل می‌توانید به صفحهٔ سایت‌های گوگل بروید و برای ایجاد وبسایت شخصی خود با ظرفیت ۱۰ گیگابایت اقدام نمایید. در هر سایت می‌توانید صفحات بیشماری را بوجود آورید و نیز صاحب سایت‌های متعددی شوید.

جهت ساخت وبلاگ وب سایت های فراوانی وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاصی را ارائه می نمایند. شما می توانید وبلاگ خود را در سایت های ساخت وبلاگ داخل ایران و خارج ایران پیاده سازی نمایید. اما مطمئن تر است که از پلتفرم های داخل ایران استفاده نمایید، زیرا سرعت آنها معمولا داخل ایران بهتر است و عملکرد بهتری دارند، بنابراین در این مقاله به شما فقط پلت فرم های داخلی را معرفی می نمایم. وبلاگ هایی که به شما معرفی می نمایم قابلیت اختصاص دامنه نیز دارند بنابراین در صورتی که نیاز به تبدیل وبلاگ به وب سایت داشته باشید می توانید این کار را انجام دهید. داشتن وبلاگ فعال در صورتی که حتی شما وب سایت نیز داشته باشید مورد بسیار مناسبی است، زیرا می توانید از وبلاگ خود جهت تبلیغات وب سایت خود استفاده نمایید و موردی است که کمک به کسب و کار اینترنتی شما می نماید.

امروزه برخی افراد از شبکه های اجتماعی برای ایجاد وبلاگ استفاده می نمایند که این نیز می تواند راهی برای داشتن وبلاگ باشد. البته دو نکته مهم وجود دارد و آن اینکه آدرس صفحات درشبکه های اجتماعی به مانند وبلاگ نمی باشد و صفحات وبلاگ به گونه ای متفاوت از شبکه های اجتماعی در موتورهای جستجو ایندکس می شوند. بنابراین به شما توصیه می نمایم حتما وبلاگ خود را ایجاد نمایید.

داشتن وبلاگ کافی نیست بلکه می بایست حتما آن را به صورت مستمر به روز رسانی نمایید و مطالب مفید در زمینه شغلی خود قرار دهید. به عنوان مثال در صورتی که زمینه فعالیت شما در زمینه طراحی سایت است می بایست مقالات مفیدی در همین زمینه در سایت قرار گیرد تا صفحات سایتشما برای کلمات دیگری در موتورهای جستجو ایندکس نشوند. پیشنهاد می نمایم حداقل هفته ای یک بار ارسال مقاله جدید در وبلاگ صورت گیرد.

بعد از یک آشنایی کلی با وبلاگ، اگر مطالب باارزشی در اختیاردارید که می توانند به کار دیگران بیایند می توانید ازامکانات رایگانی که سرویس های تحت وب داخلی در اختیار شما می گذارند استفاده کرده و وبلاگ خود را بسازید. آشنایی با رایانه ، علاقه به تایپ برای اینکه مطالب را خودتان به وبلاگتان وارد  کنید، دسترسی به اینترنت برای ارسال کردن مطالب جدید و از همه مهمتر داشتن وقت آزاد حدود یک ساعت در روز برای مدیریت کردن وبلاگ تنها موارد مورد نیاز برای ایجاد ومدیریت یک وبلاگ می باشند.

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان 

cheap site design

با توجه به تجربه ای که در این چند ساله   شرکت ما در زمینه طراحی سایت و نرم افزار های تحت وب از جمله وب سایت های شخصی، وب سایت مخصوص شرکت ها، پورتال های تحت وب، سیستم های مدیریت محتوا و فروشگاه های الکترونیک و ... داشته ایم . شرکت  آمادگی خود را برای انجام طراحی سایت ارزان قیمت برای افراد و شرکتهای مختلف به صورت کاملا اختصاصی و طبق نظر مشتری اعلام میکند.

خیلی از افراد و موسسات برای پیشبرد فعالیت و درآمد خود به این نتیجه رسیده اند که سایت های اینترنتی میتواند کمک به سزایی در این زمینه به آنها کند،ولی کسانی که تمایل دارند سایت شخصی برای خود داشته باشند،برای پیاده سازی  آن نیاز به پرداخت هزینه ی هنگفتی  دارند،به عنوان  مثال برای داشتن سایت استاتیک یا همان معمولی باید هزینه ای بسیار زیادی متحمل شوند، این در حالی است که این هزینه برای بسیاری از افراد و شرکتها گران است و از طرفی داشتن وب سایت در دنیای امروز یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

با توجه به نیاز جامعه برای طراحی سایت ارزان و همچنین تجربه ای که ما در طراحی و پیاده سازی وب سایت های داینامیک داشته تصمیم بر آن گرفتیم که علاوه بر طراحی سایت به صورت پکیج اقدام به راه اندازی پکیج های آماده در زمینه وب برای مشتریان خود نماید.
به همین جهت نصب وب سایت های آماده فارسی از قبیل وردپرس، جوملا، دات نت نیوک و انواع وب سایت های متن باز توسط این گروه برای شما امکان پذیر است و شما می توانید با صرف هزینه کم صاحب یک وب سایت شوید و به دنیای مجازی وب بپیوندید.

قبل از اینکه هر موضوعی پیش بیاید توجه به اینکه لازم و ضروری  است که قصد شما از طراحی سایت ارزان چیست؟ اگر می خواهید که در آینده وب سایت خود را گسترش داده و امکانات جدیدی به آن اضافه کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که به طور اختصاصی سایت خود را طراحی کنید. اما اگر چنین برنامه ای ندارد و صرفا هدف شما از طراحی سایت ارزان قیمت داشتن یک سایت در اینترنت و معرفی خود است ما به شما پکیج های طراحی سایت ارزان خود را پیشنهاد می کنیم.

 


با توجه به تجربه ای که در این چند ساله   شرکت ما در زمینه طراحی سایت و نرم افزار های تحت وب از جمله وب سایت های شخصی، وب سایت مخصوص شرکت ها، پورتال های تحت وب، سیستم های مدیریت محتوا و فروشگاه های الکترونیک و ... داشته ایم . شرکت  آمادگی خود را برای انجام طراحی سایت ارزان قیمت برای افراد و شرکتهای مختلف به صورت کاملا اختصاصی و طبق نظر مشتری اعلام میکند.

خیلی از افراد و موسسات برای پیشبرد فعالیت و درآمد خود به این نتیجه رسیده اند که سایت های اینترنتی میتواند کمک به سزایی در این زمینه به آنها کند،ولی کسانی که تمایل دارند سایت شخصی برای خود داشته باشند،برای پیاده سازی  آن نیاز به پرداخت هزینه ی هنگفتی  دارند،به عنوان  مثال برای داشتن سایت استاتیک یا همان معمولی باید هزینه ای بسیار زیادی متحمل شوند، این در حالی است که این هزینه برای بسیاری از افراد و شرکتها گران است و از طرفی داشتن وب سایت در دنیای امروز یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

با توجه به نیاز جامعه برای طراحی سایت ارزان و همچنین تجربه ای که ما در طراحی و پیاده سازی وب سایت های داینامیک داشته تصمیم بر آن گرفتیم که علاوه بر طراحی سایت به صورت پکیج اقدام به راه اندازی پکیج های آماده در زمینه وب برای مشتریان خود نماید.
به همین جهت نصب وب سایت های آماده فارسی از قبیل وردپرس، جوملا، دات نت نیوک و انواع وب سایت های متن باز توسط این گروه برای شما امکان پذیر است و شما می توانید با صرف هزینه کم صاحب یک وب سایت شوید و به دنیای مجازی وب بپیوندید.

قبل از اینکه هر موضوعی پیش بیاید توجه به اینکه لازم و ضروری  است که قصد شما از طراحی سایت ارزان چیست؟ اگر می خواهید که در آینده وب سایت خود را گسترش داده و امکانات جدیدی به آن اضافه کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که به طور اختصاصی سایت خود را طراحی کنید. اما اگر چنین برنامه ای ندارد و صرفا هدف شما از طراحی سایت ارزان قیمت داشتن یک سایت در اینترنت و معرفی خود است ما به شما پکیج های طراحی سایت ارزان خود را پیشنهاد می کنیم.

روزانه تعداد کاربران اینترنت در کشور در حال افزایش می باشد و ا تعداد کاربران اینترنت در ایران به صورت روزانه رو به افزایش است ، اینترنت ابزار مناسبی برای برقرای ارتباط ، ارائه خدمات و فروش محصولات می باشد. امروزه نیاز هر کاری داشتن وب سایت حرفه ای می باشد تا بتوان با بهترین سرعت و کیفیت خدمات و محصولات خود را در معرض دید عموم قرار داد.
داشتن یک وب سایت حرفه ای باعث رونق کسب و کار شما می شود. وب سایت اینترنتی نقش مهمی در جذب مشتری را برای کسب و کار شما ایفا می نماید. دنیای اینترنت که به آن دنیای مجازی هم گفته می شود یک بازار مجازی می باشد که شما با طراحی سایت حرفه ای می توانید در آن به فروش کالا و خدمات خود بپردازید.
شما می توانید بدون نیاز دانش برنامه نویسی وب سایت خود را در پنل مدیریت به صورت کاملا فارسی و آسان به راحتی مدیریت نمایید. بر اساس زمینه کاری و مخاطبین خدمات و محصولاتی که ارائه می دهید بهترین روش طراحی سایت را انتخاب کرده و طراحی وب سایت حرفه ای شما را انجام می دهیم.