Showing 1-3 of 3 items.

طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه ای(Design factory website)

طراحی سایت کارخانه

امروزه با پيشرفت روز افزون اينترنت نياز به يك وب سايت حرفه اي در تمامي صنايع احساس مي شود. يك وب سايت حرفه اي نه تنها در معرفي آن واحد صنعتي نقش بسزايي دارد، بلكه در افزايش فروش و درآمد نيز نقش موثري را ايفا مي كند. از اين رو طراحی وب سايت های كارخانه اي و صنعتی  برای معرفي محصولات صنعتي و تمايز آنها با ديگر محصولات موجود در بازار كمك بسزايی در به تحقق رساندن اين امر می نماید. يك وب سايت حرفه ای نه تنها در معرفي آن واحد صنعتي به طیف گسترده تری از مشتریان داخلی و خارجی نقش بسزايي دارد، بلكه در افزايش آشنایی با محصولات یا خدمات و فروش و درآمد نيز نقش موثري را ايفا مي كند.
طراحي سايت براي كارخانه ها و مراكز صنعتي جهت معرفي محصولات و يا فروش برخي از محصولات به صورت اينترنتي انجام مي گيرد. با افزايش رقابت در بازارهاي داخلي و خارجي، هر يك از صنايع در صدد معرفي محصولات صنعتي خود و تمايز آنها با ديگر محصولات موجود در بازار برآمدند. از اين رو طراحي وب سايت هاي كارخانه اي و صنعتي كمك بسزايي را در به تحقق رساندن اين امر كردند.

 

چگونه یک طراحی سایت موفق کارخانه ای داشته باشید؟

آيا شما هم مي خواهيد تجارت خود را از حالت سنتی خارج کرده و در اینترنت حضور داشته باشيد؟
طراحي يك وب سايت حرفه اي مي تواند شأن و جايگاه يك كارخانه يا واحد صنعتي را در دنياي مجازي حفظ نمايد و در زماني كوتاه رضايت مشتري را جلب نموده و با در نظر گرفتن پيشنهادها و انتقادات مشتريان، روز به روز جايگاه خود را ارتقا دهد. طراحی یک سایت نه تنها معرف محصولات و خدمات شماست بلکه معرف کیفیت کار شما خواهد بود بنابراین باید در طراحی به این موضوع توجه داشته باشید که گرافیک اختصاصی  مناسب کاربران شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و علاوه بر آن سهولت استفاده از امکانات سایت (user friendly) می تواند در نهایت منجر به سفارش گیری از طریق وب سایت گردد.

 

طراحی سایت کارخانه

ویژگی های سایت کارخانه ای:

 • یک سایت صنعتی باید قابلیت چند زبانه بودن را داشته باشد. از آنجایی که این نوع سایت ها ممکن است علاوه بر داخل کشور برای معرفی شرکت یا کارخانه و کسب وکار در کشور های دیگری نیز مورد استفاده قرار گیرد لزا نسبت به خواست صاحبان صنعت و بازار هدف باید دارای قابلیت چند زبانه بوده و از چندین زبان پشتیبانی کنند (نحوه ی نگارش مطالب در این قسمت از اهمیت ویژه ای برخوردار است )
 • مدیریت سایت های صنعتی باید بسیار ساده ، روان و در عین حال کاربردی و کاربر پسند نیز باشد. پنل های مدیریتی اختصاصی بهترین روش برای ساخت مدیریت کاربردی سایت در این زمیه می باشد.
 • سایت های صنعتی با بهره گیری از طرح ها و قالب های اختصاصی باید این قابلیت را داشته باشند تا تجارت و کسب وکار مربوطه را از حالت سنتی درآورده , امروزی تر کرده و در بازار های جهانی معرفی کنند.

 

امکاناتی که یک سایت صنعتی می تواند برای صاحبان کسب و کار فراهم کند:

 •       معرفی شرکت یا کارخانه و هیات مدیره
 •       معرفی محصولات و ثبت محصولات جدید
 •       توضیح در رابطه با محصولات
 •       امکان راه اندازی فروش آنلاین و فروشگاه اینترنتی سایت
 •       معرفی نمایندگان ، مراکز فروش و خدمات پس از فروش شرکت ها
 •       امکان راه اندازی نظر سنجی در سایت
 •       امکان ارسال ایمیل گروهی و انبوه
 •       گروه بندی محصولات و خدمات
 •       ارائه ی کاتالوگ محصولات
 •       ایجاد سرویس پشتیبانی برای مشتریان در سایت
 •       امکان ایجاد پنل پیامکی رایگان

تفاوت سایت های صنعتی با سایت های دیگر ؟
سایت های صنعتی باید از نظر گرافیک و نحوه مدیریت کردن سایت دقیقا بر اساس نیاز کارفرما برنامه ریزی شود.
ابتدا باید نوع کار مشخص شود. همانطور که می دانید گرافیک و ظاهر سایت شما باید با یک وب سایت تخفیف متفاوت باشد. پس گرافیست ما نسبت به علایق شما و صنف کار صنعتی شما طرح اختصاصی ارائه می کند. طراح اختصاصی قالب وب سایت شما یکی از مزیت هایی می باشد به طوری که نمونه طراحی شده فقط مختص شما می باشد همانند اسم تجاری .
نحوه مدیریت در سایت های صنعتی باید خیلی ساده و کاربردی باشد ، وقتی یک وب سایت طراحی می شود ، به شما یک پنل مدیریتی داده می شود تا بتوانید اطلاعات را بروز کنید ، ما نحوه دسترسی مدیریت را برای شما سفارشی می کنیم تا به راحتی و بدون زحمتی اطلاعات را بروز کنید .

راهکار داشتن سایت صنعتی موفق: 


همانطور که قبلا گفتیم یکی از راهکارهای خارج کردن صنعت وتجارت از حالت سنتی و اوردن به حالت مدرن،حضور موثر و وفقه در محیط اینترنت می باشد . طراحي سايت حرفه اي صنعتی مي تواند شأن ومنزلت يك كارخانه و يا واحد صنعتي را در دنياي مجازي نیز حفظ نمايد . قطعا تجربه ها در حیطه ی اینترنت یک تجربه ی جدید و مدرن است و با گذراندن زمان شاهد خواهیم بود که کسب و کار از شکل سنتی خود دور شده و سمت و سوی مدرن و جدید پیش می رود.

ساخت یک و بسایت حرفه ای برای واحد های تجاری و صنعتی شان و منزلت خاصی به آن می بخشد و در نهایت می تواند باعث افزایش فروش محصولاتشان و بازاریابی شود.


طراحی سایت کارخانجات:

 


کارخانجات و کارگاه های تولیدی برای فروش محصولاتشان همیشه به چندین بازاریاب و فروشنده فعال وعرضه کننده قوی وخوش برخورد نیازدارند. ولی اگرشما یک کارخانه جدید برای کاررا در نظر بگیرید علاوه بر بازاریاب نیازمند جایگاهی برای تبلیغات در میان مردم نیز می‌باشدهمچنین کارخانجات قدیمی نیز برای نگهداری مشتریان خود نیازمند چنین جایگاهی می‌باشند. با پیشرفت اینترنت کارخانجات نیز پا به عرصه بازاریابی و تبلیغات برای فروش محصولات خود از طریق اینترنت گذاشته‌اند و بی شک می‌توان عنوان کرد که درحال حاضر تمامی کارخانجات معتبر یک وب سایت مربوط به خود تهیه کرده‌اند و طراحی سایت کارخانجات و کارخانه تولیدی برای آنان بسیار می‌تواند مفید باشد.
اگر به دنبال دلایل طراحی سایت برای کارخانه تولیدی خود می‌باشید، اولین و مهم‌ترین فاکتور می‌توانیم رقابت با کارخانجات دیگر بیان کنیم. شما با طراحی یک وب سایت مخصوص کارخانه خود و نمایش محصولات ، قیمت‌های مخصوص هر محصول ، محتویات درون محصولات و دیگر اطلاعات محصولات ، می‌توانید با تمامی کارخانجات هم صنف خود رقابت کنید.و می توانید منزلت و جایگاه خود را بالا ببرید.
دیده شده است که در طراحی بعضی از وب سایت‌های کارخانجات محصولات علاوه بر نمایش به صورت عمومی نیز به فروش میرسد تا کارخانه به جای پرداخت هزینه واسطه مستقیم به خریدار سرویس دهد و هزینه‌های بازاریاب و فروشنده را از محصولات کم کند، با توجه به پیشرفت روز افزون اینترنت بعید نیست که در سال‌های آینده به طور کلی تمامی خرید‌های مردم از طریق اینترنت انجام شود و کارخنجات سود بالاتری از فروش خود ببرند. در حال حاضر با محیا شدن امکاناتی جهت پیشرفت وب سایت‌های شرکتی ما در میزفا می‌توانیم علاوه بر طراحی وب سایت شما با هزینه‌ و زمانی معقول وب سایت‌ طراحی شده شما را سئو سایت کرده و باعث پیشرفت روز افزون مخاطبین شما شویم.

 

مولفه های ساخت یا طراحی سایت کارخانه ای:

 

ساخت سایت کارخانه ای برای کارخانجات مختلف در ایران و خارج کشور مانند کارخانجات تولید قطعات یدکی خودرو، کارخانه جات ،تولید های لباس و پوشاک و غیره توسط شرکت طراحی سایت نوپرداز انجام می گیرد. شما می توانید از طریق سئو و بهینه سازی وب سایت خود نسبت به زیاد شدن مشتریان خود از طریق موتور های جستجو نیز اقدام نمایید:

• امکانات طراحی یاساخت سایت کارخانه
• ساخت صفحه معرفی کارخانه و بخش ریاست و سایر...
• طراحی یا ساخت صفحه شرح محصولات و خدمات پس از فروش کارخانه
• ایجاد بخش باشگاه مشتریان
• طراحی یا ساخت صفحه استاندارد ها و گواهی نامه های کارخانه
• طراحی صفحه تماس با ما
• طراحی سامانه فروش آنلاین
• طراحی پنل کاربری کاملا حرفه ای و اختصاصی شده برای کارخانه
• سایر خدمات مورد نیاز مشتریان
اگر شما صاحب کارخانه ای هستید، به طور اطمینان مشتریان خاص خودتان را دارید و درآمدتان هم بالا و بلا عوض است. اما در این دنیای جدید اینترنت، آشنا نبودن با تبلیغات آنلاین و شیوه ی بازاریابی ، و استفاده نکردن از فضای مجازی ، برای معرفی بهتر و هدفمندتر خود، و کارخانه خود می تواند با گذر زمان نتیجه شما را در رقابت با رقبایتان مختل کند.
با توجه به اینکه طراحی یک وب سایت حرفه ای می تواند اعتبار و جایگاه یک واحد صنعتی یا کارخانه را در فضای اینترنت حفظ کند و جایگاه ان را بالا ببرد و در اندک زمانی رضایت مشتری های داخلی و خارجی را جلب کند و از آن جایی که پیشنهاد ها و انتقادهای مشتریان در نظر گرفته می شود،و نیازهای مشتریان هم در نظر گرفته می شود. روز به روز این جایگاه ارتقا می یابد، پس ما شما در به تحقق رسیدن این امر در خدمت شما هستیم. از آنجا که یک کارخانه از اهمیت بالایی و ویژه ای برخوردار است، طراحی یا ساخت یک وب سایت کارخانه ای نیز بسیار حساس است، به این دلیل که کوچکترین سهل انگاری و بی دقتی در طراحی سایت می تواند بازاریابی اینترنتی کارخانه را دچار اختلال کند.


به طور حتم در طراحی یا ساخت وب سایت کارخانه علاوه بر معرفی خود و کارخانه می توانید کالاها و محصولات مورد نظر و تولید خودتان را نیز به صورت اینترنتی به فروش برسانید.این کار را میتوانید از طریق بازاریابی انجام دهید. همچنین می توانید برای مشتریانی که به صورت آنلاین خرید می کنند، تخفیف های خوبی را در نظر بگیرید تا کاربران آنلاین ا برای انجام خرید های جزئی و کلی خود به صورت اینترنتی تشویق کنید.و برا ی خرید مجدد اقدام کند. از مهمرین بخش های طراحی این وب سایت می توان به دسته بندی کالا ،نمایش درست آن ها به کاربران است.

علاوه بر این ها می توانید نمایندگی های فروش خود را به صورت کامل (همراه با مشخصات فردی، اطلاعات تماس و …) معرفی نمایید تا محصولات و کالاهای تولید شده شما در کمترین زمان ممکن در دسترس مخاطب ها و مشتری های شما قرار گیرد. همچنین برای اسان کردن کار مشتریان می توان محل دقیق نمایندگی های فروش را روی نقشه برای کاربران آنلاین مشخص کرد تا در کوتاهترین زمان بتوانند خود را به محل نمایندگی برسانند. همچنین برای جلب اعتماد مشتریان برای خرید و ارتباط بیشتر با شما، می توانید گواهینامه ها و استانداردهای اخذ شده از موسسات با اعتیار و مختلفی را با نمایی جذاب و فوق العاده به مخاطب ها و مشتری های آنلاین خود نمایش دهید.

در نهایت گرافیک وب سایت است که برای شما و مخاطب هایتان بسیاردارای ارزش و با اهمیت است. خیالتان راحت باشد؛ دانش و تجربه بسیار خوبی در زمینه طراحی چنین وب سایت هایی داریم که با تکیه بر همین دانش و تجربه می توانیم بهترین چیدمان و باشید
• خدماتی که برای ساخت وب سایت های کارخانه ای انجام دهیم؟
• ساخت صفحه وب معرفی کارخانه و اعضای هیئت مدیره در کارخانه
• ساخت صفحه وب معرفی محصولات کارخانه و روش استفاده از هر محصول برای مشتری
• ساخت صفحه وب کاتالوگ محصولات کارخانه
• ساخت صفحه وب فروش اینترنتی محصولات کارخانه
• طراحی و ساخت صفحه وب معرفی نمایندگی های فروش
• ساخت صفحه وب معرفی نمایندگی های خدمات پس از فروش
• طراحی یا ساخت صفحه وب بخش نظر سنجی از مشتریان درباره محصولات خریداری شده
• ساخت صفحه وب برای اطلاع رسانی به کارمندان وسهامداران کارخانه ها
• ساخت صفحه وب پشتیبانی مشتریان از طریق وب سایت کارخانه ها
• ساخت وب سایت کارخانه به زبان های دیگر برای ارتباط با مشتری های خارج از ایران
• طراحی صفحه وب معرفی محصولات به مشتری های خارج از ایران با زبان های

 

 

 


 

طراحی سایت شرکت

طراحی سایت شرکت

 طراحی سایت شرکت(Design company site)

 

.طراحی سایت شرکت

 

قالب های به کار رفته در وب سایت های حوزه شرکتی می بایست به گونه ای باشند که بازدیدکنندگان وب سایت را جذب نماید و حس اعتماد را در آن ها ایجاد نماید . در واقع این قالب ها می بایست به صورتی طراحی شده باشند که یک کاربر در بدو ورود احساس کند آن چه که به دنبالش می باشد را می تواند در این وب سایت بیابد .

سایتی که خوب طراحی شده باشه، در کاربرها اعتماد به نفس بوجود میاره و تأثیر خوبی از شرکت به جا میذاره.

بعلاوه به کاربر رو بیشتر با خودش همراه میکنه و احتمال تبدیل شدن کاربر به خریدار رو افزایش میده. ما یه شرکت طراحی سایت حرفه ای تو تهران هستیم که سایتهای مناسب خوش ساختی برای شرکتها طراحی میکنیم. یه طراحی خوب کارایی سایت رو افزایش میده و خوشبختانه فروش زیاد میشه. قبل از انتخاب یه شرکت طراحی سایت، باید این مسائل رو مد نظر قرار بدید:

 • راههای ارتباط با شرکت خوب هستند؟

شرکتهای طراحی سایت با تجربه با تنوعی از راههای ارتباطی به درستی با مشتریشون ارتباط برقرار میکنن. مثلا میشه بسته به نیازهای افراد، از طریق تلفن، چت زنده و ایمیل ارتباط برقرار کرد.

 • توجه به بودجه مشتری

با استفاده از خدمات پشتیبانی ماهانه شرکتهای طراحی سایتی که به نسبت قیمتهای متعادل تری دارن، باعث میشه ارتباط نزدیک بین مشتری و شرکت حفظ بشه و هر وقت مشتری تغییری نیاز داشت، این مسئله روی قیمتی که توافق خواهند کرد اثر میذاره. مجبور به انجام هیچ کار نمیشید. مطمئن باشید بر اساس فرایند پرداخت مشخصی ازتون دریافت میشه و هیچ هزینه مخفی ای وجود نداره.

 • انتخاب های انعطاف پذیر در قیمتها

یه شرکت طراحی سایت خوب معمولا 25% از پروژه رو قبلش دریافت میکنه و بقیش میتونه تا آخر پروژه به صورت اقساطی پرداخت بشه.

 • کار خلاقانه به اشتراک گذاشته میشه

شرکت مشتریهای سابقشو معرفی میکنه و میتونید نمونه کارهاشو ببینید. این شرکتهای نمونه کارهای خلاقانشونو با مشتریها به اشتراک میذارن. میتونید هر وقت دوست داشتید یه نگاهی بهشون بندازید و با کیفیت کار و سبک و سیاقش آشنا بشید. مواظب شرکتهایی که نمیخوان شما نمونه کارهاشوو ببینید باشید.

 • صرفه جویی در زمان و هزینه

شرکتهای طراحی سایت اعضای متخصصی دارن که هم تو زمان صرفه جویی میشه و هزینه ها کاهش پیدا میکنن. این افراد روشهای کارهای دیجیتال رو بلدند، میتونن SaaS رو با CRM و CMS های منبع باز ترکیب کنند و به این ترتیب با کاهش هزینه ها، راه حل بهتری پیش پای مشتری بذارن.

 • شرکتهای خوب از قالبهای تست شده و امتحان شده استفاده میکنن

شرکتهای طراحی سایت باکیفیت برای ارتقای کار از تصاویر مختلفی استفاده میکنن. یه قالب مناسب انتخاب میشه و از همون ابتدا طبق سفارش مشتری شخصی سازی میشه، بنابراین بر اساس نیازهای مشتری خدمت رسانی انجام و یکتایی و تازگی به طراحی داده میشه.

 • میتونید بروزرسانی های کوچیک رو مدیریت کنید

برای سایتها و رابط کاربریهای منتشر شده، مدلهایی توسعه داده میشه که میشه روش تغییرات کوچیک و زیادی انجام داد و طبق خواست مشتری تغییرش داد. اجرای این مدلها کامل و بی نقصه و مشتری میتونه خودش بروزرسانی هاشو انجام بده.
بنابراین یه شرکت طراحی سایت خوب تو مهارتهای بازاریابیش همواره در حال پیشرفته. و وقتی کار بخصوصی در مورد طراحی مورد نیاز باشه بررسی های زیادی روی کار انجام میشه تا کار مد نظر مشتری بدست بیاد.

 • از آخرین استانداردها استفاده میکنند

شرکتهای طراحی سایت خوب و منسب از ابزارهای طراحی هوشمند استفاده میکنند و همیشه از آخرین سازگاری های مرورگر و طراحی رابط کاربری و سازگار با سئو استفاده میکنند تا سایت رتبه موتور جستجو رو پایین نکشه.

ویژگی های سایت های شرکتی:

 • پنل مدیریتی بسیار کاربر پسند به همراه آموزش مدیریت سایت
 • ایجاد نقش امنیتی در سایت
 • ایجاد کاربران متفاوت با نقش های متفاوت در سایت
 • مدیریت تمامی قسمت های وبسایت
 • امکان آپلود عکس و فیلم بر روی دامنه شرکت
 • مدیریت مکان های تبلیغاتی
 • امکان استفاده از https برای وبسایت
 • امکان کپی کردن مطلب از ورد بر روی ویرایشگر سایت
 • امکان آپلود فایل های با فرمت های مختلف در سایت: pdf، Zip و ..
 • امکان اتصال سامانه پیامک به وبسایت
 • امکان مدیریت کامل تمامی منو های اصلی
 • امکان مدیریت فوتر سایت
 • گروه بندی اخبار وب سایت در سطوح مختلف از سوی مدیر وب سایت
 •  امکان ویرایش و حذف اطلاعات گروه­های خبری از سوی مدیر وب سایت
 • مرتب سازی گروه­های خبری از سوی مدیر وب سایت
 •  درج اخبار مختلف شامل عنوان، توضیحات اولیه، متن خبر، تاریخ خبر، گروه خبر از سوی مدیر وب سایت
 • امکان ویرایش و حذف اطلاعات اخبار از سوی مدیر وب سایت
 •  نمایش جدیدترین اخبار منتشرشده در وب سایت صفحه اول
 •  آرشیو گروهی اخبار جهت مشاهده اخبار در یک گروه خاص
 •  صفحه بندی اخبار در بخش آرشیو اخبار
 •  خروجیRSS برای اخبار وب سایت جهت پیگیری اخبار ازطریقRSS
 •  امکان جستجو در اطلاعات اخبار درج شده در وب سایت از طریق موتور جستجوی سایت
 • امکان معرفی محصولات شرکت به صورت اسلایدر و …
 • امکان اپلود کاتالوگ محصولات
 • امکان ایجاد خبرنامه در وبسایت
 • ایجاد صفحه ی سوالات متداول
 • ایجاد چت آنلاین برای پاسخگویی به مشتریان
 •  

 

طراحی و فروش سایت فروشگاهی آماده در شرکت طرح ریزان حامی

اصول طراحی سایت شرکت طرح ریزان حامی

طراحی و فروش سایت فروشگاهی آماده در شرکت طرح ریزان حامی

Design and sale of a store site in Tarhrizanhami company

در این مقاله سعی میکنیم به فواید و معایب خرید سایت فروشگاهی آماده و تفاوت های آن با طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی بپردازیم.

همانطور که میدانید فروش سایت فروشگاهی آماده تا طراحی فروشگاه از پایه یکی از سوالات عمومی کاربران برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی است.

ما به شما پیشنهاد میکنیم در صورتی که از نظر بودجه و زمان مشکلی ندارید از یک تیم مجرب و کامل از نظر برنامه نویسی، گرافیک و آشنا به اصول سئو و بهینه سازی برای طراحی سایت فروشگاه خود کمک بگیرید و از قبل مستندات مربوط به طراحی را آماده کرده و در چند جلسه موارد را شفاف رو روشن به طراح خود منتقل نمایید، بارها مراحل را با خود تکرار کنید تا از پاسه معماری کدنویسی یه شیوه ای صحیح انجام شود و بعدا نیاز به تغییر در موارد پایه ای و اصلی نباشد.

اما این مورد را هم توجه داشته باشید که نباید از ابتدا یک فروشگاه اینترنتی کامل انتظار نداشته باشید اگر مایل هستید فروشگاه از پایه طبق ایده ها و نیاز های شما نوشته شود باید صبور باشید و گام به گام پیش روید.

خرید سایت فروشگاهی آماده

در این نوع طراحی شما وقت و هزینه زیادی صرف میکنید اما در ازای آن دقیقا فروشگاهی مطابق با نیاز های خود طراحی کرده اید اما این کار معایبی هم نسبت به فروشگاه اینترنتی آماده دارد که میتوان به نمونه های زیر اشاره نمود:

    مشخص نبودن معایب سیستم تا مدت طولانی
    ناامنی و وجود حفره های امنیتی که احتمالا بعدا با آن مواجه میشوید
    وابستگی همیشگی به طراح سایت
    نگرانی از بروزرسانی های نسخه های کد نویسی
    صرف هزینه و زمان زیاد

 

حال بیاید معایب و مزایابی خرید سایت فروشگاهی آماده را با هم بررسی کنیم.

البته منظور ما طراحی سایت فروشگاه اینترنتی رایگان یا سیستم های مدیریت محتوای معمولی نیست، منظور پرتالی است که قبلا تیمی آن را توسعه داده و ماژول هایی برای آن نوشته است و مرتب آن را بروز رسانی میکند.

زمانی این نوع طراحی برای فروشگاه اینترنتی پیشنهاد میشود که شما نمیخواهید برای شروع کارتان خیلی هزینه و زمان صرف کنید، معمولا بیشتر سایت های معروف روزی از همین سیستم های آماده و توسعه یافته شروع کرده اند و به مرور پیشرفت کرده و وب سایت خود را ارتقا داده اند.

مثلا یک نمونه خوب استفاده از سیستم مدیریت محتوی وردپرس برای ساخت یک وب سایت قدرتمند است به شرطی که تیمی آشنا به این سیستم شما را پشتیبانی کند برای موارد مهمی همچون امنیت و سئو در کنارتان باشد.

اصول طراحی و فروش سایت

از مزایای این نوع طراحی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

    امنیت بالا تر به نسبت طراحی از پایه چرا که کاربران بیشماری در حال استفاده از این سیستم هستند و مشکلات را قبلا گزارش کرده و رفع شده اند.
    وابستگی کم به طراح سایت و راحتی کار با ماژول ها و پلاگین ها.
    صرفه جویی زیاد در زمان و هزینه.
    استفاده از افزونه و ها و پلاگین های رایگان.
    طراحی قالب متنوع تر به نسبت طراحی های اختصاصی.
    بروزرسانی همیشگی سیستم شما توسط نهاد های جهانی مانند وردپرس جهانی.

نتیجه گیری:

اگر زمان و هزینه برایتان مهم است از یک فروشگاه اینترنتی آماده و ماژولار که توسط تیمی آشنا به آن سیستم پشتیبانی میشود استفاده نمایید تا تمرکز خود را روی مسائل فروش و افزایش بازدید سایت خود بگذارید تا به یک طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای برسید و در میان راه تنها نمانید.