Showing 1-3 of 3 items.

پنج تکنولوژی که در تغییر و بهبود تجارت الکترونیک تاثیر دارند

بی شک پیشرفت تکنولوژی زندگی انسان را خیلی راحت کرده است .و زندگی را از حالت سنتی به حالت مدرن تبدیل کرده است.ولی در کنار مزایایی که دارد نباید از معایب ان گذشت.تکنولوژی موجب تاثیر گذاشتن منفی به روحیه انسان می شود :معایب تکنولوژی:
• موثر در کاهش آستانه صبرتان
• موثر بر روی کارکرد مغز
• موثر تمرکز با تکنولوژی
• منحرف کردن ذهن و افکار شما با خبرهای کاذب
• کم کردن خلاقیت
• قطع روابط انسانی و داشتن محیط نا امن
• استفاده از تکنولوژی پر هزینه است

مزایای استفاده از تکنولوژی:
• به اشتراک گذاشتن اطلاعات
• صرفه جویی در زمان
• موثر در ذخیره ی داده ها
• باعث بازاریابی و افزایش تولید محصول می شود
• افزایش در شتاب نو اوری
علاوه بر مزایا و معایب تکنولوژی یک مثال را در مورد مضرات تکنولوژی بیان می کنیم(تکنولوژی روشنایی لامپ کم مصرف)را می خواهیم شرح دهیم:
از مزایای لامپ های کم مصرف میتوانیم بگوییم این لامپ ها می توانند هشت برابر بهتر از لامپ های رشته ای تداوم دارند علاوه بر این لامپ ها مصرف انرژی کمتری دارند و از لحاظ هزینه مقرون به صرفه هستند.
اما در کنار این فواید زیان های زیادی هم دارند که می توانیم به چند مورد از ان ها اشاره کنیم نور این لامپ ها موجب خستگی زود رس،پیری،از دست دادن تمرکز ذهنی،کاهش بازدهی،افزایش تنش های روحی و غیره می شود.

زندگی شهری ومدرن ، رفتارها و سوء‌رفتارهایی را نیز باخود به وجود می اورد که که حتی بر بر باورها و سنت ها تاثیر منفی دارد .
چگونه تکنولوژی در جامعه تاثیر می گذارد
تفکر درمورد روزهایی که هیچ کامپیوتری و هیچ وسیله‌ی حمل و نقل جدید نبودزندگی انسان به خاطر وسایل تکنولوژیکی محدود و سخت بود. زندگی روزانه شامل فعالیت‌های فیزیکی زیادی بود زندگی انسان حالت سنتی داشت زندگی انسان معمولی همانند زمان‌های مدرن، شیک و تجملاتی نبود اما او بیشتر فعال بود. ورزش کردن جزئی از فعالیتهای فیزیکی روزمره بود. برخلاف سبک زندگی بی‌تحرک امروزه بود و هیچ زمانی را برای ورزش کردن و پر کردن روزها با بی‌فعالیتی و تنبلی باقی نمی‌گذاشت.
حال میخواهیم تاثیرات مثبت تکنولوژی در زندگی را بررسی کنیم :
شاید بتوان با این دید که تکنولوژی دائما باعث افزایش سطح رفاه ، افزایش سرعت انجام کارها و بالارفتن امید به زندگی ، افزایش دسترسی به اطلاعات و حتی بعضا افزایش سلامتی افراد می شود، را جنبه های مثبتی از پیشرفت روز افزون تکنولوژی و از جمله تاثیرات مثبت تکنولوژی در زندگی درنظر گرفت.

تأثیرات مثبت تکنولوژی: در زندگی تغییراتی را در زندگی بشر ایجاد کرده است؟

با بررسی دقیق جایگاه تکنولوژی و با فرض استفاده درست از محصولات تجاری موسوم به تکنولوژی نه تنها تاثیرات منفی حاصل از آنها را می توانیم کاهش دهیم بلکه حتی می توانیم تاثیرات مثبت تکنولوژی در زندگی را افزایش دهیم.

یکی نمونه دیگری از تاثیرات مثبت تکنولوژی در زندگی می توان به دسترسی راحت و سریع به اطلاعات و آموزش های موجود در صفحات وب اشاره کرد. هرچند در مقالاتی در همین صفحات وب آمده است که این اتفاق موجب کند شدن ذهن ها و تنبل شدن ما انسان ها می شود اما موضوع غیر قابل انکار وجود حجم وسیع داده ها و دسترسی راحت به آنهاست به نحوی که هر شخصی به هرآنچه که نیاز به اطلاع و آموزش درباره آن دارد براحتی می تواند دسترسی پیدا کند و طرح این موضوع که جستجو اطلاعات در صفحات وب موجب تنبلی وخنگی و.. می شود موضوعی پیش پا افتاده و بی اهمیت می باشد . این موضوع که دنیا دنیای تکنولوژی و اینترنت و آیتی ست غیر قابل انکار می باشد پس بهتره همه ما با استفاده درست از امکانات و محصولات و ابزارهای جدید ذهن خودمان را درگیر مخاطرات حاصل از آن ها نکنیم .

نرم افزار حقوق و دستمزد رایگان

 

حقوق و دستمزد کارمندان از اصلی ترین عوامل هزینه های سازمان می باشد لذا در تمامی بخش های تولیدی،خدماتی حقوق قسمتی از فی تمام شده کالا و خدمات می باشد.یکی از مشکلات یا چالش های مدیریت نیروی انسانی در سازمان مسئله حقوق و دستمزد می باشد ما نیاز به یک سامانه سریع انعطاف پذیر و ایمن از هر نظر داریم. ک
مزیت نرم افزار حقوق و دستمزد رایگان:
رد و بدل اطلاعات با نرم افزارهای مرتبط با کار(شامل تعامل با نرم افزارها ی کاملا مرتبط-بدست اوردن اطلاعات (برنامه کاری –ساعت حضور-اضافه کاری)-بدست اوردن اطلاعات مالی ثبت شده در سازمان و منتشر نمودن اسناد مالی مرتبط با ان ها)
پشتیبانی کامل از همه عوامل یا بخش های محاسبه حقوق:
تعریف موارد حقوقی از جمله (وام-پس انداز-اضافه کاری و غیره)-کلیه پارمترهای قابل محاسبه در حقوق کارمندان
خروجی های تولید شده کاملا قانونی:
(گزارشات بحش مالیاتی و عوض کردن یا تعدیل مالیاتی-لیست های بیمه در قالب گزارش برای فرستادن به سازمان های مورد ارتباط
بدست اوزدن گزارشات متنوع:
ثبت وسیعی از اطلاعات مالی و اماری که در لایه های مختلف سازمان براساس تراکنش های انجام شده قابل استفاده است-گزارشاتی در مورد اطلاعات سازمان.
مزایای نرم افزار حقوق اسان:
این نرم افزار برای محاسبه و ثبت فیش حقوقی کارکنان در سازمان بوجود امده و با استفاده از این نرم افزار می توانیم لیست کارکنان شرکت را داشته و انها را مدیریت و در نرم افزار مرتبط ثبت کردومی توان برای هر کارمند به صورت انفرادی حقوق و مزایا(حقوق پایه). کسورات(حق بیمه،مالیات)تعریف کرد علاوه بر این در این نرم افزار می توان تنظیمات مالیات و تعداد روزهای مرخصی درسال را مشاهده کرد.در این نرم افزار می توان فیش حقوقی (ماهانه-سالانه)برای هرنیروی انسانی به صورت مجزا صادر ذخیره و ثبت کنیم.علاوه بر این ثبت گزارش مدیریتی برای مدیران سازمان طراحی شده تا در موارد گزارش گیری از ان استفاده کنند تهیه فایل پشتیبان و بازیابی در بانک اطلاعاتی این نرم افزار وجود دارد در این نرم افزار لیست کاربران وجود دارد که با (در دست داشتن رمز کاربری)وارد اکانت خود می شوند.
امکانات نرم افزار حقوق و مزایای آسان:
• ثبت لیست کسورات برای هر نیروی انسانی
• ثبت لیست کارکنان شرکت (اطلاعات فردی )-ذخیره و چاپ اطلاعات ان ها
• ثخصیص وام به هر کارمند به صورت مجزا
• ثبت مالیات و حق بیمه بر حسب قانون کار
• تنظیم لیت مجزا حقوق و مزایا برای هر کارمند
• نصب راحت نرم افزار و بروزرسانی خودکار ان
• ثبت فیش حقوقی برای هر کارمند و ارسال به ایمیل او
• تنظیم فایل پشتيبان از نرم افزار و بازيابی پشتيبان و بروزرسانی نرم افزار خودکار ان

لللل

این نرم افزار برای محاسبه نمودن حقوق و دستمزد کارمندان در سازمان با توجه به عملکرد یا سابقه کارکنان یا نرخ مصوب سالانه با معین کردن تعیین کردن شیفت کاری وسنوات،کنترل کردن ورود و خروج کامندان صورت می گیرد.
امروزه اهمیت نرم افزار حقوق و دستمزد در اکثر سازمان ها،مراجع و شرکت ها به دلیل پیچیدگی محاسبات ازمهم ترین مسائل بر شمرده شده است این امر انقدر مهم و حیاتی تلقی شده است که با توجه به کیفیت عملکرد نیروی انسانی و سازمانی تنبیهات و تشویقاتی ملاک گرفته شده از موضوع حقوق و دستمزد که بگذریم بیشترین هزینه در یک سازمان بهای پرداخت شده باوت کالا و خدمات است که این هزینه ها صورت های مالی را افزایش می دهد.
پنج دلیل مهم برای اهمیت بودن سیستم حقوق و دستمزد را شرح می دهیم.
• یکی از هزینه ها باوت هزینه های بخش های تجاری (با توجه به عملکرد ان ها)
• نیروی انسانی یکی از مهم ترین فاکتورها در افزایش دادن در امد سازمان بر شمرده شده است
• در سازمان ها یا شرکت های خصوصی معمولا20تا 30 درصد هزینه باوت تولید کالا خرج می شود
• در سطح کلان، مسائل بسیاری در زمینه اجتماعی، رفاهی و سیاسی ایفا می‌کند
• شرکت‌های صنعتی، هزینه حقوق و دستمزد عموماً بین 10 الی 15 درصد هزینه‌های بهای تمام‌شده تولید کالا را شامل می‌شود
هزینه حقوق و دستمزد افراد سازمان 70 در صد هزینه را شامل می شود.
مزایای نرم افزار حقوق و دستمزد:

وارکان به صورت انلاین و انی در دسترس می گذارد