Showing 1-2 of 2 items.

تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

 

تعرفه طراحی سایت اختصاصی هر چند اعلام قیمت بسته به احتیاجات مشتری دارد اما به صورت کلی قیمت فوق مورد قبول طرح ریزان حامی است.

هر چند بلاشک هزینه طراحی بعد از مشخص شدن نیاز مشتری پایین تر از حدود مشخص شده در خواهد آمد.

یکی از گسترده ترین بازه های هزینه خدمات را می توان در حیطه طراحی سایت رویت کنید. برای طراحی یک سایت این امکان وجود دارد که هر فرد یا شرکتی ، ملاک های متفاوتی داشته و هزینه متفاوتی را برای طراحی یک سایت در نظر بگیرد.

تعرفه های متفاوت برای طراحی یک سایت می تواند موجب آشفتگی کار فرمایان شود. به عنوان مثال این احتمال وجود دارد که یک آگهی طراحی سایت با کم ترین هزینه ولی دارای امکانات زیادی باشد، از طرفی دیگر یک شرکت سایتی را با امکانات نه چندان وسیع و با هزینه زیادی ارائه دهد. در زمان طراحی یک سایت کیفیت، پشتیبانی 24 ساعته و تحویل سریع جز کلمات کلیدی هستند که در صفحه تعرفه طراحی وب سایت بیشتر شرکت ها رویت نمود.

 

بررسی عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت

 

در زمان طراحی وب سایت باید قبل از این که هزینه طراحی سایت مشخص گردد باید نوع وب سایت را مشخص نمایید. امروزه دسته بندی های سایت ها بسیار زیاد هستند. سایت های خبری، سایت فروشگاه آنلاین، سایت استریم و پخش آنلاین مولتی مدیا، سایت شرکتی، سایت های دانلود هر کدام از این سایت ها ساختار و راهکار طراحی بخصوص خود را دارند. بهتر است استاندارهای همگانی که فارغ از نوع وب سایت، در طراحی آن مهم است را در نظر بگیریم. رابط کاربری، تجربه کاربری، نمایش درست در موبایل و تبلت، هماهنگی با مرورگرهای گوناگون، کدنویسی سمت سرور، کدنویسی سمت کاربر جز مواردی هستند که به علت زمان و انرژی که صرف می شود در هزینه طراحی سایت تاثیر گذار می باشد.

در هزینه طراحی یک سایت تعداد افراد و تخصص هایی در زمینه طراحی و پیاده سازی سایت به کار گرفته می شود مهم است. از یک تیم کوچک یا دو نفر نمی توانید انتظار این را داشته باشید یک سایت را به صورت حرفه ای پشتیبانی کنند. در صورتی که در شرکت هایی که طراحی وب سایت انجام می دهند تعداد افراد با تخصص های گوناگون را برای راه اندازی سایت به کار می گیرند متفاوت است.

 

تعرفه طراحی سایت با توجه به ساختار آن ها متفاوت می باشد. از عواملی که می تواند در طراحی وب سایت تاثیرگذار باشد شامل کیفیت طراحی وب سایت، جذابیت، کیفیت کد نویسی آن، بهینه سازی الگوریتم ها می باشد. در دنیای طراحی وب سایت هزینه ها و تعرفه های گوناگونی وجود دارد که در عین تفاوت برای دو طرف یعنی ارزان فروش و گران فروش قابل دفاع می باشد. در شرکت طرح ریزان حامی برای برآورد هزینه پروژه و برآورد هزینه وب سایت ، نهایت دقت و تردید را به خرج می دهند تا با حفظ کیفیت محصول پایانی قیمت مناسبی برای ارائه خدمات به کاربران در نظر بگیرند.

 

استانداردهای طرح ریزان حامی در طراحی سایت

 

شرکت طرح ریزان حامی برای ارائه هزینه طراحی سایت ملاک های مشخص دارد که برخی از آن ها به  شرح زیر می باشد.

منحصر به فرد بودن و جذابیت سایت

تمام قواعد و قوانین سئو را طبق اصول رعایت می کنند.

سرعت بارگذاری سایت دربالاترین حد خود

نمایش سایت به شکل صحیح در موبایل و تبلت

در تمام مرورگر های وب استاندارد تایید شده و به شکل صحیح اجرا می گردد.

ریسپانسیو بودن سایت

عدم استفاده از قالب ها و کدهای عمومی و کدنویسی اختصاصی

در جلسات مشاوره با مشتری هزینه به صورت شفاف تعیین می گردد.

انطباق مهندسی شده سایت با تجارت کارفرما

اگرمی خواهید شرکت طرح ریزان حامی هزینه دقیق برای طراحی سایت را به شما دهد، باید تمام امکانات و نیازهای خود را در یک تماس تلفنی یا به صورت حضوری در جلسه مشاوره به کارشناسان اعلام کنید. اگر می خواهید از هزینه های احتمالی آگاه شوید، می توانید به صفحه اصلی سایت طرح ریزان حامی مراجعه نموده و تعرفه طراحی سایت ها را مشاهده نمایید. بهتر است قبل از انتخاب نمودن یک شرکت برای طراحی سایت خود با توجه به هزینه  اعلام شده اول کارهای آماده و میزان رضایت مشتری از آن ها را بررسی نمایید. به شما کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم که به قسمت نمونه کارهای طراحی سایت مراجعه کنید و پروژه های انجام شده را مشاهده نمایید.

 

 

بودجه طراحی سایت

از دیگر عواملی که در هزینه طراحی یک سایت در برخی شرکت ها تاثیرگذار است ، میزان بودجه و تلاش کارفرما به طراحی سایت است . گاهی اوقات ممکن است که یک استارتاپ کوچک با هزینه محدودی درخواست سفارش طراحی یک سایت کنند. شرکت هایی همانند طرح ریزان حامی همیشه حداقل هزینه ها را برای طراحی وب سایت ها در نظر می گیرند. اما این احتمال وجود دارد طبق بودجه کارفرما یکسری امکانات در سایت حذف یا اضافه گردد که با رضایت طرفین در عقد قرارداد ثبت می شود.

 

 

امنیت در طراحی سایت و تاثیرگذاری در هزینه ها

مواردی که در زمان طراحی وب سایت دارای اهمیت ویژه ای می باشد و هر سایتی لازمه داشته باشد امنیت می باشد. اگر امنیت سایت شما بسیار مهم است باید سایت شما توسط یک طراح حرفه ای انجام گیرد. سایتی که به شکل خصوصی و دست نویس طراحی شده باشد برای اشخاص عادی و هکرها قابل پیش بینی نیست و تنها تیمی که آن را طراحی نموده اند، آشنایی دارند. اگر طراح یک سایت آشنایی با مسائل امنیت نداشته باشد و به امنیت سایت توجه نکند ممکن است فاجعه به بار بیاورد، در صورتی که طراح فردی ماهر و آگاه باشد تمام راه های نفوذ به سایت و هک کردن آن را بسته و امنیت سایت را بالا می برد. برای ثبت سفارش طراحی سایت خود با چنین امکاناتی و توسط تیم طراحی سایت حرفه ای با تخصص لازم می تواند هزینه بیشتری را در بر داشته باشد .

 

قیمت واقعی طراحی سایت و اپلیکیشن

قیمت طراحی سایت

 

قیمت واقعی طراحی سایت و اپلیکیشن

The real price of the site design and the app

یکی میگه یک میلیون یکی میگه صد و بیست میلیون جریان چیه؟

در ابتدا انواع طراحی سایت را توضیح بدیم

  1. طراحی سایت یا سایت سازهای آماده مثل وردپرس-دروپال-جوملاو...
  2. طراحی سایت با استفاده از سایت ساز های اختصاصی (شرکت های که یک سایط را طراحی کردند و کپی می کنند)
  3. طراحی سایت کاملا کد نویسی
  • تعرفه واقعی طراحی سایت با سایت ساز های آماده

قبل از هر چیز من باید بگم این سایت ساز ها چی هستند . این سایت ساز ها یک سری برنامه های آماده هستند که توسط شرکت های خارج کشور طراحی شده اند و کاملا آماده هستند و فقط لازمه آنها را روی سرور بارگزاری کنند و تحویل مشتری دهند اما خود سازندگان این سایت ساز ها که الان در ایران وردپرس خیلی معروف است اصلا مدعی نیستن که شما با برنامه ای آنها می توانید سایت بسازید و طبق گفته های خودشون در واقع این ها وبلاگ ساز هستند

آیا به کسانی که اینگونه سایت ها(وردپرس-جوملا-دروپال) را تحویل می دهند باید هزینه ای پرداخت کرد؟

به صراحت می توان گفت خیر ، چون این نرم افزار ها رایگان هستند و هیچ کس حق دریافت هزینه بابت تحویل این ها ندارد امه می توان حداکثر 50 هزار تومان بابت بارگذاری به آنها پرداخت کرد

در جریان باشید که هزینه هاست و دامین جزئی از طراحی محسوب نمی شود

اما در مواردی که برنامه نویس روی وردپرس قالبی طراحی کند یا افزونه و پلاگینی طراحی کرد می تواند هزینه آن را دریافت کند که این هزینه ممکن از از طراحی کل یک سایت واقعی هم بالا تر باشد.

 

  • هزینه طراحی سایت با استفاده از سایت ساز های اختصاصی

هر شرکتی به هر حال جهت موضوعات مختلف ممکن است که از صفر طراحی را انجام دهد و همون فایل را به مشتری بعدی با تغییرات کوچکی تحویل دهد ، در این موارد طراح اجازه دریافت هزینه طراحی از اول ، را ندارد و تنها حق دریافت نصف هزینه را بیشتر ندارد

 

-هزینه طراحی سایت با کد نویسی

 

این نوع سایت ها توسط برنامه نویسی از صفر و خط به خط کدنویسی میشه در این نوع طراحی میشه طراحی یک سایت را یک میلیون تومان گرفت و در عین حال طراحی همون سایت را 30 میلیون تومان گرفت حالا خواهیم گفت این تفاوت چرا اتفاق می افتد.

طراحی یک سایت از صفر توسط کد نویسی به آیتم های زیادی بستگی دارد.

الف) آیا برای آن سایت مهندسی نرم افزار طراحی شده است (که برای سایت های سطح پایین لازم نیست)

ب)با چه زبانی طراحی می شود که به ترتیب ابتدا

Nodjs

Python

Php

Ruby

Asp

در قیمت تاثیر دارند که بهترین بالاترین است و آخری نیز کمترین هزینه را در بر می گیرد

ج)آیا کار شما داکیومنت دارد کیفیت داکیومت چگونه است آیا کامل است

د)آیا توضیحات در سورس کد آمده است و آیا چند درصد تکمیل است

ه)امنیت سایت در چه حد است و برنامه نویس برای امنیت سایت چقدر زمان گذاشته است.

ر)میزان دینامیک بودن سایت در چه حد است و مدیر چقدر اختیارات دارد

ف)میزان گزارشات از دیتابیس به چه میزان است

ق)در صفحات کاربر از چه سیستم هایی استفاده شده است و چقدر کاربر پسند تر است

و چندین عامل دیگر که بیشتر تخصصی است

خوب آن سایت یک میلیون تومانی و صد و پنچاه میلیون تومانی ممکن است از لحاظ کارایی یکی باشند ولی می تواند از لحاظ برنامه نویسی از زمین به آسمان باشند

 

 

 

حالا کدام نوع به کار من می آید؟

الف ) اگر کار شما به صورتی است که می خواهید به کاربر تنها یک سری اطلاعات را نمایش دهید و خود شما آدرس سایت را به کاربرانتان می دهید که در مرورگر خود بزنند و نمی خواهید هیچ وقت در صفحه اول گوگل باشید و قصد رقابت ندارید خوب استفاده از سایت ساز های آماده بهترین پیشنهاد است ارزان با دسترسی های فراوان و کیفیت بالا

 

ب ) اگر از آن دسته هستید که یک سایتی را دیده اید و طراح آن را می شناسید و آن سایت دقیقا آن چیزی است که شما می خواهید خوب می توانید از سایت ساز های اختصاصی آن شرکت استفاده کنید و می تواند کارهای غیر از نمایش اطلاعات را هم داشته باشید اما با این اوصلف باز باید از قید رقابت بگذرید

 

ج ) اما اگر دارای شغل خاصی هستید و می خواهید آن شغل خود را ادامه دهید که بلاشک بهترین تصمیم جهت رقابت در دنیای اینترنت تنها طراحی از صفر است چون سایت ساز ها به عالت کپی بودنشان توانایی رقابت را ندارند و حتی اگر بخواهید آنها را با روند های خودتان اختصاصی کنید بلاشک هزینه ای بیش از آنچه از صفر طراحی بکنید را در بر خواهد گرفت و در نهایت آن سایتی نمی شود که مد نظر شما بود به صورت خلاصه مثالش این میشه که اگر شما یک نقشه ساختمان داشته باشید آیا طراحی آن روی زمین خالی بهتر است یا اینکه یک ساختمان بزرگ که چند برابر نقشه شماست را در اختیار شما بگذارند و از شما بخواهند که آن را طبق نقشه در آورید حال اگر این طراحی آزمایشی از کیفیت پایه استفاده کنید کافی است که فقط کارایی لازم را داشته باشد و اگر کارتان رشد کرد کم کم دیگر موارد را به آن اضافه کنید ولی اگر از کار خود مطمئن هستید حتمی مهندسی نرم افزار کامل را بخواهید همراه داکیومنت و توضیحات سورس کد.

 

 

 

نوع طراحی

تبلیغاتی

فروشگاهی

اتوماسیون و اختصاصی

سایت ساز های آماده

300 هزار تومان همراه دامین و هاست

300 هزار تومان همراه دامین و هاست

ندارد

سایت ساز های اختصاصی

از یک میلیون به بالا بسته به درخواست مشتری

از یک میلیون پانصد به بالا بسته به درخواست مشتری

از سه میلیون پانصد به بالا بسته به درخواست مشتری

برنامه نویسی شده کیفیت پایه

از دو میلیون به بالا بسته به درخواست مشتری

از سه میلیون به بالا بسته به درخواست مشتری

از شش میلیون به بالا بسته به درخواست مشتری

برنامه نویسی شده کیفیت متوسط

از پنچ میلیون به بالا بسته به درخواست مشتری

از ده میلیون به بالا بسته به درخواست مشتری

از پانزده میلیون به بالا بسته به درخواست مشتری

برنامه نویسی شده کیفیت خوب

از هشت میلیون به بالا بسته به درخواست مشتری

از چهارده میلیون به بالا بسته به درخواست مشتری

از بیست میلیون به بالا بسته به درخواست مشتری