Showing 1-2 of 2 items.

تعرفه سایت های آماده

تعرفه طراحی سایت

 

تعرفه سایت های آماده

Site tariff

تعرفه سایت های اماده

در بحث تعرفه طراحی سایت آماده نمی توان هزینه ای جهت طراحی گرفت .

شرکت توسعه گروپ در این راستا برای مشتریانی که دارای هاست و دامین هستند با هزینه 20000 تومان هر کدام از سیستم های آماده را لازم باشد بارگزاری خواهد کرد

و در مورد مشتریانی که هاست و دامین ندارند منهای هزینه هاست و دامین هزینه ای برابر 50 هزار تومان جهت بارگزاری آن سایت دریافت خواهد کرد.

هزینه پشتیبانی نیز به ازای هر ساعت 10 هزار تومان می باشد

تعرفه طراحی سایت با کد آماده

تعرفه طراحی سایت با کد آماده

از آنجایی که هر گونه بارگزاری با کد آماده و استفاده از سیستم های رایگان همچون

وردپرس - دروپال -پرستاشاپ و ...هرگونه سیستم مدیریت محتوا و فروشگاهی رایگان

را نمی توان طراحی نامید لذا در این مورد هزینه طراحی رایگان است

و تنها هزینه های مربوط به دامین و هاست دریافت خواهد شد

 

و جهت محتوا گذاری و پشتیبانی و سئو اینگونه سایت ها به صورت ساعتی بابت هر ساعت ده هزار تومان در خدمت کاربران عزیز هستیم

مزیت های طراحی سایت با قالب آماده

برای طراحی سایت استفاده از  قالب های آماده دارای مزایای بسیاری برای مالکان سایت دارد می خواهیم در ادامه مطالب به مزایای آن  بپردازیم.

 

صرفه جویی درهزینه و زمان

استفاده از طرح های  آماده یکی از روش های  طراحی سایت می باشد، از مزایای مهم و اصلی طراحی وب سایت با استفاده از طرح های  آماده صرفه جویی نمودن در قیمت و زمان ایجاد سایت می باشد. اگر در نظر دارید که صاحب یک سایت شوید می توانید در کمتر از چند روز با صرف هزینه کمی دارای یک سایت مطلوب و کارآمد شوید.

تنوع انتخاب قالب

هنگامی که برای طراحی سایت خود از قالب های آماده استفاده می کنید، مجموعه ای از انتخاب ها را جلو روی شما قرار داده می شود و شما نیز می توانید طبق نیاز و هدفی که از طراحی وب سایت خود دارید بهترین انتخاب را داشته باشید و از آن به نخو احسن استفاده کنید.

 

قالب های آماده استاندارد هستند

اکثرا در زمان ایجاد طراحی سایت با استفاده از طرح های آماده برحسب استاندارها ایجاد می کنند، از نظر استاندارد سازی سردرگمی نداشته باشید، در حالی  که طرح ها برای کشورهای متعددی طراحی و ساخته می شوند، باید در زمان ساخت و ایجاد آن دقت کافی داشته تا بتواند در با تمام مرورگر ها سازگاری داشته باشند.

 

نکات مهم در طراحی سایت با قالب آماده

طراحی سایت با استفاده از قالب های آماده می تواند دارای یک مسئله اصلی باشد که یکی از این مسائل اصلی ریسپانسیو بودن قالب های آماده می باشد.  در طراحی سایت ریسپانسیو استفاده از قالب های ریسپانسیو دارای اهمیت بسیاری بوده و نمی توان به هیچ عنوان دارای یک سایت بدون ریسپانسیو باشید.

 

تفاوت طراحی سایت با قالب آماده و قالب های سفارشی

در حالی که قالب های  آماده توسط شرکت های دیگری طراحی و ایجاد می شوند، این امکان وجود ندارد که بخواهید تحولی بنیادی اعمال کنید. در طراحی سایت با استفاده از قالب های سفارشی، این امکان وجود دارد که بخواهید تحولی در سایت ایجاد کنید و یک قالب مخصوص در اختیار شما قرار می گیرد که از نظر شکل ظاهری و ساختار داخلی کاملا یکتا بوده و متناسب با اصول سئو و بهینه سازی سایت می باشد.

 معمولا قالب های مخصوص  به دلیل طراحی از اول و کدنویسی زیاد، به وقت و قیمت بیشتری نسبت به سایر سایت ها دارند. شرکت طرح ریزان حامی، با بهره مندی از آخرین تکنولوژی روز دنیا در طراحی قالب، به همراه مجموعه ای از بهترین قالب های آماده، مناسب ترین گزینه های انتخابی را برای طراحی وب سایت شما ارائه می دهند.

 

 

تفاوت طراحی سایت سفارشی با آماده

طراحی سایت هایی که به شکل آماده هستند، معمولا به صورت بدون حرکت انجام می شود و توانایی انجام تحولی بنیادی در آن نیست، برای بروزرسانی فقط می توانید روی محتوا و عکس های درون سایت تغییرات را اعمال نمود. طراحی وب سایت سفارشی به صورت پویا تغییرات مورد نیاز خود را صورت گرفت، همچنین در چینین سایت هایی که امکان ایجاد تغییرات در سایت وجود دارد در آخر یک قالب مخصوص در اختیار شما قرار می گیرد که هم از نظر شکل و ظاهر و هم از نظر ساختار داخلی و کدنویسی کاملا اختصاصی و بر حسب اصول سئو و بهینه سازی سایت طراحی و آماده می گردد. اما سایت های اختصاصی جهت طراحی آن از پایه و کدنویسی هزینه بر هستند و زمان و هزینه بیشتری را صرف می کنند.

 

 

قیمت طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟

معمولا طراحی سایت به یک عنوان پروژه در نظر گرفته می شود و بر حسب هدف های  کاربران شکل می گیرد در نتیجه نمی توان یک تعرفه ثابت در نظر گرفت. معمولا برای وب سایت هایی که به صورت پیکج ارائه می شوند در بعضی از شرکت ها تعرفه مشخصی را برای این کار در نظر می گیرند.

 

 

تعرفه طراحی سایت اختصاصی به چه صورت است؟

سایت های اختصاصی طبق خواسته کاربران طراحی می شود. در مرحله اول برای ساخت پروژه طراحی سایت اختصاصی بررسی و تحلیل نیازهای مشتری است، پس از این مرحله که نیازهای کاربران توسط کارشناسان شرکت نیاز سنجی می شود و راه حل های مناسب به کاربران ارائه می گردد. در این مرحله برای محاسبه هزینه های پروژه طراحی وب سایت اختصاصی شما باید خواسته های خود را جمع آوری نموده و آن ها را اولویت بندی کنید. سپس اهداف خود را از داشتن یک وب سایت شخصی را مشخص کنید تا مهندسین ما بهترین گزینه برای انجام پروژه شما انتخاب کنند. باید این نکته را در نظر داشت که برای طراحی وب سایت اختصاصی یک کار پروژه ای است و تعرفه ای به صورت ثابت ندارد و طبق خواسته های شما کاربران هزینه آن مشخص می گردد.

می توانید برای طراحی پروژه خود چند ویژگی را در نظر داشته باشید که به صورت زیر می باشد.

در اولین مرحله باید تعیین کنید که اهداف شما از تعریف پروژه چیه؟

می خواهید در سایت خود چه امکاناتی داشته باشید؟

برای بازاریابی اینترنتی سایت خود هدف و طرح مشخص دارید؟

به چه صورت در سایت درآمدزایی صورت می گیرد؟

بهینه سازی سایت خود دارای اهمیت می باشد؟

قرار است چه افرادی از سایت شما استفاده کنند و این افراد باید به چه بخش هایی از سایت دسترسی داشته باشند؟

چه اطلاعاتی را می خواهید در داخل سایت خود قرار دهید؟

می خواهید در پیاده سازی پروژه خود از چه تکنولوژی استفاده کنید؟

آیا می خواهید پروژه خود را در دراز مدت طراحی کنید؟ بعد از طراحی سایت می خواهید تغییرات ساختاری داشته باشید؟