Showing 1-3 of 3 items.

فروش هاست و دامین

فروش هاست و دامین

فروش هاست و دامین

hosting and domain Selling

اگر نیاز به سرویسی دارید که سرعت و کیفیت بالایی داشته باشد این سرویس بهترین انتخاب است. در این سرویس روی سرور به جای میزبانی +500 سایت فقط حدود 10 سایت میزبانی می شود.

سرویس میزبانی وب لینوکس مناسب برای راه اندازی سایت می باشد.
داشتن یک وب سایت خوب و مفید بدون داشتن فضای میزبانی وب مناسب و مطمئن بازدید کننده را نسبت به فعالیت شما را سرد و نسبت به بازدید مجدد باز خواهد داشت.
سرور های سرویس میزبانی وب ما در دیتاسنتر هتزنر آلمان قرار دارد که دارای بالاترین کیفیت از نظر سخت افزاری و نرم افزاری را دارا می باشد.
اگر از سرویس دهنده فعلی خود ناراضی هستید و کیفیت مناسبی ندارید ما می توانیم سایت شما را به صورت رایگان به سرور های پارس وب سرور منتقل نماییم.
آپتایم سرویس میزبانی وب لینوکس ما نزدیک به 100 درصد می باشد و سرعت بارگزاری سایت شما در حد زیادی بالا خواهد بود.

ثبت دامین خود را به ما بسپارید

فروش دامنه

  ثبت دامین  خود را به ما بسپارید

Submit your domain registration

همه چیز از اینجا شروع می شود ؛ ثبت دامین

اولین قدم برای راه اندازی وب سایت، انتخاب نام دامین متناسب با نام موسسه، محصول یا هر نام دلخواه شماست که ازین پس با این نام در دنیای مجازی شناخته خواهید شد.

  • ثبت دامین به نام متقاضی

  • ثبت آنلاین، 24 ساعته در تمامی روز های سال

  • ارائه کنترل پنل تحت وب

همین حالا دامنه مد نظرتان را جستجو و در صورت آزاد بودن، اقدام به ثبت آن کنید.

 

هاستینگ چیست؟

هاستینگ چیست؟

What is hosting?

 هاست با نام های میزبانی وب ، وب هاست ، host و webhost نیز شناخته شده است. هاست به فضایی در اینترنت می گویند که برای میزبانی وب سایت شما استفاده می شود.

در واقع شما برای راه اندازی سایت ابتدا باید یک دامنه ثبت کرده و پس از ثبت دامین خود به خرید سرویس هاست مورد نظر جهت بارگذاری اطلاعات وب سایت خود بر روی آن اقدام نمایید.

توجه داشته باشید با توجه به زبان برنامه نویسی وب سایت خود باید سرویس هاست لینوکس و یا هاست ویندوز انتخاب نمایید.میزبانی وب سرورپارس، به عنوان برترین سرویس دهنده میزبانی وب کشور تمامی خدمات مربوط به دامنه و هاست را با پشتیبانی قوی و 24 ساعته و کیفیت بالا ارائه می دهد.