Showing 1-6 of 6 items.

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل، گوگل ادوردز، تبلیغ در گوگل

advertisement with google

 

 

 

مناسبترین روش و مؤثرترین روش تبلیغات اینترنتی است. به کمک تبلیغات در گوگل آگهی وب سایت شما متناسب با بودجه شما در صفحه نخست نتایج جستجوی گوگل و سایتهای مرتبطبا آن ( در صورت درخواست شما برای نمایش در شبکه نمایشی گوگل) برای کلمه های کلیدی مد نظر شما نمایش داده می شود. ثمین با توجه به زمینه کاری شما، کلمه های کلیدی و متن تبلیغات مورد نظر شما، وضعیت سایت شما و بودجه ای که برای کار تبلیغات در نظر گرفته اید تبلیغات کلیکی شما در گوگل را برایتان راه اندازی و مدیریت می کند. برای مشاوره و برنامه ریزی کمپین تبلیغات در گوگل خود با ما تماس بگیرید.

گوگل ادورز

گوگل-ادوردز

 

گوگل ادوردز

AdWards

 

 

یکی از فاکتورهای مهم و الزامی موفقیت در دنیای امروز تجارت، تبلیغات هدفمند است و با توجه به رشد فزاینده ی استفاده ی کاربران از اینترنت، بهترین و موثرترین روش، گوگل ادوردز و بازاریابی کلمات کلیدی در موتورهای جستجو است. همانطور که می دانید محبوبترین و پرطرفدارترین موتور جستجو در جهان، گوگل بوده و هر ایرانی در روز به طور میانگین 5 بار در گوگل جستجو می‌کند و 40 درصد کلیک کاربران بر روی لینک تبلیغات ظاهر شده در نتایج مرتبط جستجو است. بنابراین ، یکی از بهترین و هدفمند ترین روش های تبلیغات استفاده از تبلیغ گوگل ادوردز  است.

گوگل ادوردز

گوگل ادوردز

 

 

گوگل ادوردز

goole adwards

گوگل ادوردز، سیستمی است که گوگل برای کمک به شما در بازاریابی محصولات یا خدماتتان در موتور جستجوی گوگل و سایت های وابسته به آن توسعه داده است. در روش تبلیغاتی گوگل ادوردز متن تبلیغ در نتایج گوگل برای کوئری های مرتبط نشان داده می شود. این یک سیستم پرداخت به ازای کلیک است. این موضوع بدین معنی است که شما می توانید از طریق سرمایه گذاری و مزایده برای یک سری عبارات جایگاه تبلیغ را مشخص کنید و تنها زمانی هزینه پرداخت می کنید که کاربر بر روی تبلیغتان کلیک کرده باشد.

در گوگل ادوردز تبلیغ به شکل متن کوتاهی ظاهر می شود که در برگیرنده دو عنوان، توضیحات و لینک  یو ار ال به سایت یا صفحه خاصی از سایت است. تبلیغ جایی از صفحه نتایج دیده می شود که شما می خواهید. به عنوان مثال بالا یا پایین صفحه اول نتایج جستجوی گوگل.

 

معمولا تبلیغات در بالا و پایین نتایج جستجوی طبیعی ظاهر خواهد شد. شما می توانید بر اساس مزایده خود، جایگاه تبلیغ را نیز مشخص کنید.

 

تحقیقات انجام شده نشان داده است که 87 درصد از کاربران صفحات بعدی جستجو را بررسی نمی‌کنند. علاوه بر این هر چقدر تبلیغ شما جایگاه بالاتری داشته باشد بازدیدکنندگان بیشتری به خود جذب می کند و کاربران بیشتر از سایر تبلیغ ها بر روی آن کلیک می کنند.

 

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟

واضح است که تفاوتی بین نوع بازدیدکنندگان در سایت وجود دارد. بازدید کنندگانی که ممکن است سایت را در نتایج طبیعی گوگل پیدا کرده باشند رفتار متفاوتی با بازدید کنندگانی که از طریق گوگل ادوردز وارد سایت شده اند خواهند داشت. دلیل این امر بسیار ساده است. ترافیکی که از طریق جستجو و گشت و گذار بعبارتی سئو به دست آمده باشد، مربوط به بازدید کنندگانی است که اغلب به دنبال اطلاعات هستند. این در حالیست که بازدید کنندگان تبلیغات پولی به خوبی می دانند که بر روی تبلیغ کلیک می کنند و به دنبال خرید محصول یا خدمات موردنیاز خود هستند. بنابراین شما به میلیون ها بازدیدکننده مروری (از طریق نتایج طبیعی) نیاز ندارید. در عوض به بازدیدکنندگان خاص و هدفمندی نیاز دارید که از طریق ادوردز وارد سایت شده اند.

 

تبلیغات در گوگل به همین سادگی نیست!

متاسفم که این را می گوییم: اما برای اینکه بتوانید جایگاه و ترافیک خوبی به دست آورید باید مزایده زیادی بر روی عبارات داشته باشید. شما می توانید اکانت گوگل ادوردز و کمپین خود را در عرض چند دقیقه تنظیم و راه اندازی کنید، اما بدون مدیریت درست قادر نخواهید بود از بودجه خود به خوبی استفاده کنید و نتایج خوبی به دست آورید. اگر مدیریت خوبی نداشته باشید ممکن است کاربر بعد از ورود به سایت به خاطر نامرتبط بودن متن تبلیغ و محتوای سایت نا امید شود. در چنین شرایطی کاربر به عقب بر می گردد و همین امر باعث می شود بودجه و مشتری احتمالی خود را از دست بدهید. علاوه بر این، از طریق مدیریت موثر گوگل ادودرز نه تنها کمپین شما در به دست آوردن ترافیک هدفمند و مرتبط به سایت خوب عمل خواهد کرد، بلکه مقدار هزینه ای که برای هر عبارات دلخواه پرداخت می‌کنید، کمتر از رقبا خواهد بود.

 

گوگل چگونه تبلیغات را دسته بندی می‌کند؟

گوگل زمانی که در مورد جایگاه تبلیغ و مزایده تصمیم گیری می‌کند، فاکتورهایی در مورد مزایده  بید(یا هزینه‌ای که برای هر کلمه در نظر گرفته‌اید) و تعداد افرادی که از طریق هر تبلیغ بر روی آن کلیک کرده اند را در نظر می‌گیرد. گوگل ادوردز به تبلیغات موثر اولویت بیشتری می دهد. اگر تبلیغ و مقصد آن به عبارت موردنظر مرتبط باشد، بازدیدکنندگان بیشتری از طریق پرداخت به ازای کلیک (تبلیغات گوگل) به سایت شما خواهند آمد. بازدیدکننده خوب می تواند به مشتری خوبی

تبدیل شود.

 

 

 

 

برای تبلیغات در گوگل از کجا شروع کنیم؟

اگر می خواهید از گوگل ادوردز استفاده کنید و نمی دانید از کجا باید کار خود را شروع کنید، همین حالا با بخش تبلیغات ادوردز شرکت جی ادز می توانید تماس بگیرید. در وبلاگ جی ادز می توانید آموزش های گوگل ادوردز را به صورت مقاله، کتاب و فیلم آموزشی مشاهده فرمایید و همچنین از خدمات متنوع تبلیغات در گوگل، از جمله ساخت اکانت اختصاصی، شارژ اکانت ادوردز، مدیریت اکانت ادوردز و همچنین کلیک های تضمینی تبلیغات در گوگل استفاده کنید.

چرا باید از تبلیغات گوگل استفاده کنیم

چرا باید از تبلیغات گوگل استفاده کنیم

چرا باید از تبلیغات گوگل استفاده کنیم ؟

why we should adverse  with help of google 

84 درصد افرادی که در گوگل جستجو می کنند ابتدا روی تبلیغات گوگلی کلیک میکنند.

شما صرفا در ازای کاربرانی که روی تبلیغ شما کلیک کنند هزینه پرداخت می کنید.

بیشترین نرخ بازگشت سرمایه نسبت به تمامی تبلیغات.

فقط مخاطبان شما تبلیغ شما را خواهند دید.

تنظیم بودجه دلخواه بر اساس نیاز شما .

تنظیم زمان تبلیغات بر اساس نیاز شما.

مشاهده نتیجه تبلیغات به صورت آنی .

با مشاوران ما تماس بگیرید

چرا برای تبلیغات گوگل لابراتوار رسانه را انتخاب کنیم ؟

 

 

تنظیم مناسب ترین قیمت به ازای ازای هر کلیک

مشاوره رایگان قبل از آغاز تبلیغات توسط متخصصین رسمی گوگل

8 سال سابقه درخشان در تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ

ده ها مشتری خوشنود از تبلیغات گوگل

تیم تبلیغات متخصص و متعهد

ارائه گزارشات جامع و کامل

ایجاد اکانت اختصاصی.

پشتیبانی 24 ساعته .

بالا امدن سایت در گوگل

بالا امدن سایت در گوگل

بالا امدن سایت در گوگل

increase rank

نتایج نشان داده سایتهایی که رتبه های بالای گوگل را تصاحب می کنند بسیار موفقیت تر از دیگر سایتها هستند. اینکه مشتریها به سایتهای پایین مراجعه کنند به ندرت اتفاق می افتد و

آنها نیاز خود را در همان نتایج ابتدایی گوگل برطرف می کنند. بدین ترتیب روش تبلیغات در گوگل بسیار مفید و هدفمند خواهد بود.

 

 

گوگل محبوبترین سایت ایران است و مردم پاسخ نیازهای خود را در گوگل جستجو می کنند لذا ترافیک زیادی از نیازها روانه صفحه اول گوگل می شود. اگر با تبلیغات در گوگل سایت خود را در مسیر این ترافیک عظیم، یعنی رتبه های ابتدایی گوگل قرار دهیم بخش مهمی از مشتریان اینترنتی سهم ما خواهد بود

 

 

 

 

 

 

چگونه رتبه سایت را بالا ببریم

چگونه رتبه سایت را بالا ببریم

چگونه رتبه سایت  را بالا ببریم

how to increase rank website

در مدت کوتاه اگر میخوای باید پول بدی به گوگل که آدرس سایت تو بذاره جزو پشتیبانی کننده ها که همیشه تو صفحه اول باشه، اما اگر میخوای پول ندی تو کوتاه مدت نمیشه، چندتا راه هست که البته زمان میبره،


اول اینکه باید سعی کنی سایتت کامل باشه تا جایی که میشه آپ باشی دوم یاید سعی کنی با سایت ها یا وبلاگهای پر بیننده تبادل لینک کنی سوم میتونی بری تو انجمن ها و فروم هایی که مربوط به سایتت میشه نظر بدی تا به سوال ها جواب بدی و بجای امضا آدرس سایت تو بدی، همینطور باید سایتت و برای seo بهینه کنی ،

استفاده از کلمات کلیدی در متا تگ ها هم موثره ، بسته به مطلب و نوع فعالیت سایتت میتونی از لینکندونی های پر بیننده هم استفاده کنی.

افزایش ترافیک بیشتر برای وب سایت شما باعث افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو می شود. در این مقاله ما چند راه را برای افزایش ترافیک وب سایت شما ارائه می دهیم.
وب سایت خود را همه روزه بروزرسانی کنید و اطلاعات مورد نیاز برای مخاطبان خود را در آن قرار دهید. وب سایت شما باید اطلاعات با ارزش ارائه کند تا بازدید کنندگان مجدد به وب سایت شما بیایند.
با ارائه مقالات بصورت سریالی و یا قراردادن جایزه در وب سایت خود بازدیدکنندگان را وادار کنید تا مجدد به وب سایت شما مراجعه کنند.
راهی بیابید که پست الکترونیک مخاطبان را جمع آوری کنید مثلاً نظر سنجی راجع به محصول و یا خدمات جدید شما
از بازدیدکنندگان بخواهید وب سایت شما را به دوستان خود معرفی کنند. دلیلی برای اینکار در وب سایت خود بگذارید.

روش های دیگر

 بررسی اختصاصی موتورهای جستجو گر عمده
 بررسی اختصاصی دایرکتوری های عمده
 روش انتخاب واژه های کلیدی در رتبه گوگل
 بهینه سازی سایتهای فریم با استفاده از تکنیک های جاوا اسکریپ