Showing 1-10 of 21 items.

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

  شرکت طراحی سایت رهگشای فکر برتر غرب با کد ملی ۱۰۳۰۰۰۵۹۵۰۵ و شماره ثبت ۳۵۲۱ در حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت فعالیت دارد.   نام اختصاری این شرکت طرح ریزان حامی است.   سال تاسیس شرکت طراحی سایت طرح ریزان حامی ۱۳۸۵ می باشد.   این شرکت در حوزه برنامه نویسی و انفورماتیک فعالیت دارد.   شرکت رهگشای فکر برترغرب در حوزه طراحی اتوماسیون تحت وب و آفلاین دارای تخصص بالایی بوده و در این حوزه تجارب مناسبی بدست آورده است .   این شرکت در حوزه طراحی وب سایت بیش از ۱۷ سال است در حال فعالیت است و سایت های بسیاری را طراحی کرده است که به صورت کامل کد نویسی شده اند و از هیچ سیستم آماده ای استفاده نمی کند.   شرکت رهگشای فکر برتر غرب در حوزه طراحی اپلیکیشن تحت موبایل نیز از همان ابتدای ورود این نرم افزار به ایران فعالیت کرده است و اپلیکیشن های مناسبی را در این حوزه طراحی و پیاده سازی کرده است.   خدمات این شرکت تنها در حوزه برنامه نویسی می باشد اعم از برنامه نویسی طراحی سایت و اپلیکیشن و غیره

طراحی سایت در عراق

در عصر مدرن در هر کشوری وب سایت ها یا طراحی سایت برای هر شرکت،فروشگاه اینترنتی ،سازمان یک نیاز شناخته شده است .مثلا طراحی سایت یک فروشگاه اینترنتی را در نظر داشته باشید باید فاکتورهای زیر را داشته باشیم نظیر(سبد خرید-محصولات-عکس محصولات-فروش اینترنتی و دیگر ابزارهای پرداخت انلاین)را باید در نظر گرفت.
طراحی سایت در کشور عراق با در نظر گرفتن کاهش ارزش پول کشور بسیار ارزان تر از ایران هزینه می برد.یعنی در قیاس با کشور ما بسیار ارزان و ناچیز خواهد بود.ولی در ایران طراحی وب سایت سه برابر از عراق بیشتر است.
سئو و بهینه سازی ان در کشور عراق:
قیمت سئو در کشور عراق به اندازه ی قیمت طراحی سایت ان می باشد و هزینه زیادی ندارد.
در عصر تکنولوژی امار استفاده از اینترنت روز به روز در حال رشد است.لذا اینترنت به عنوان یک بستر ارتباطی مناسب برای تعامل کاربران و همچنین ارائه خدمت به مشتریان در اسرع وقت است.شرکت سئو در عراق با طراحی سایت خاص و اختصاصی و مشتری پسند ،با رعایت اصول فنی استاندارد،سرعت اپلود و دانلود بالا ،واکنشگرا بودن موفق به شهرت پیدا کردن در زمینه کسب و کار بخصوص در کشور عراق شده است واین یکی از برتری های شرکت سئو نسبت به سایر شرکتها در عراق را بازگو می کند.
خدمات شرکت طراحی سایت کشور عراق در زمینه IT
طراحی سایت که به عنوان یک نیاز محسوب شده که طراحی با ویژ گی های بارگذاری بسیار سریع بهینه سازی شده برای تمامی موتورها ی جست و جو گر در اینترنت است
سئو:بیشتر ورودیInputاز موتورهای جست و جو گر اینترنتی است.طراحی سایت سئو در هر کشوری برای بالا بردن رشد تعداد کاربران و و ترفیع رتبه موتور جست و جو گر است که از طریق پشتیبانی کارشناسانی که در این زمینه تبحر دارند انجام می پذیرد.
تولید اپلیکیشن موبایل:در عصر تکنولوژی جدیدهدف طراحی اپلیکیشن پر کاربرد-با هزینه کم و غیر تکراری است.
طراحی گرافیک :یعنی تبلیغات و ایده های مشتری از طریق کامپیوتر به طرح گرافیکی با نظارت خود مشتری طراحی شود.
اگر از این مسائل بگذریم طراحی یک سایت خود تنها نمی تواند موجب موفقیت بودن یک کسب و کار را تضمین کند عواملی همچون بهینه سازی و پشتیبانی منظم هم لزومه موفقیت کسب و کار است.
شرکت های سئو در کشور عراق با امکاناتی چون پشتیبانی 24 سساعته از طریق تلگرام و دیگر نرم افزارهای ارتباطی اینترنتی در خدمت مشتری و جلب رضایت ان ها می باشد.

دلایل اهمیت طراحی یا ساختن اپلیکیشن یا موبایل اختصاصی برای کسب و کارها

 

در دنیای مدرن امروزی و در عصر تکنولوژی تعداد کاربران تلفن های هوشمند در حال افزایش است لذاکاربرانی که قادر به کار با کامپیوتر نیستند یا کاربرانی که pcشخصی ندارند با تلفن های هوشمند تعامل خوبی برقرار کرده اندو به راحتی از صفحات اجتماعی دیدن می کنند.و میتوانند در هر کجا باشندجست و جوی اینترنتی انجام دهند و به راحتی اموزش ببینند و بسیاری از فعالیت ها یا کارهای روزانه خود را بدون معطلی با تکنولوژی(موبایل)انجام دهند.و در حال حاضر بهبود وضعیت اینترنت در کشورمان باعث شده تا کاربران بیشتری در اینترنت اعلام حضور نمایند.به همین دلیل چه در حال حاضر و چه در سال های اخیر بسیاری از مالکان یا صاحبان کسب و کار چه انان که قبلا در دنیای مجازی حضور داشته اند و چه انان به تازگی به تجارت الکترونیک پیوسته اند ازطراحی اپ موبایل استقبال کرده اند و این ارتباط را ارتباطی بهتر برای خدمت رساندن به مشتریان و ارائه کمک بهتر به انان می دادند و توانسته اند کار خود را اسان کنند. چون دیگری نیازی به معطلی در ترافیک و گذاشتن وقت و صرف هزینه ندارند.
هزینه طراحی اپ موبایل:
هزینه طراحی اپ موبایل یک عامل کلیدی می باشد.چون حیطه های طراحی اپ موبایل خیلی وسیع می باشد.در دنیای امروزی هر کسب وکار با توجه به عملکرد یا خدمات خود نیازمند طراح و برنامه نویس در حوزه های متفاوتی است ،هزینه اپ موبایل مبلغ قابل مشخصی ندارد باید برای هر مورد به صورت خاص اعلام هزینه نمود.

با توجه به عصر مدرن استفاده از موبایل و تبلت جهت کار با اینترنت ، داشتن یک اپ موبایل برای هر کسب و کاری ضروری به نظر می رسد.
انواع اپلیکیشن های موبایل را شرح می دهیم؟
اپلیکیشن ها بیشتر شبیه نرم افزارهای کامپیوتری هستند زیرا در طراحی آن ها از انواع مختلف زبان های برنامه نویسی و فریم ورک ها استفاده شده است.
اپلیکیشن محلی:این نوع اپلیکیشن برای یک پلت فرم خاص طراحی شده است .و با استفاده از یک زبان برنامه نویسی نوشته شده است.
اپلیکیشن های HTML5:این نوع تکنولوژی بر پایه ی تکنولوژی ساخته شده و ترکیبی از زبان هایHtmlوjava می باشد.
اپلیکیشن ترکیبی: این نوع اپلیکیشن ها به حالت یک کانتینر محلی هستند. و ترکیبی از مدل های بالاست.
با طراحی اپلیکیشن موبایل:
افزایش دادن راههای ارتباطی وتعامل کردن با دیگران
رقابت کردن با رقبای خود
کیفیت کاری بی نظیر برای مشتریان برقرار کنید
تبلیغ برای برند یا محصولات خود
در فضای خصوصی با دیگران حرف بزنید
راههای ارتباطی خود را افزایش دهید

تفاوت سایت استاتیک و دینامیک

 

می خواهیم در مورد تفاوت سایت های استاتیک و دینامیک را شرح دهیم سایت های استاتیک سایت هایی هستند که نیاز به تغییرات پیوسته ندارند عملیات به روز رسانی در انها خیلی کم صورت می گیرد . تغییرات در ان ها خیلی کم احساس می شود در بروزرسانی این سایت ها هزینه کم خواهد بود . ولی سایت های دینامیک یا پویا نیاز به تغییرات پیوسته دارند و سایت های دینامیک با توجه به نیازمندی ها و کاربرد سایت دینامیک توسعه و طراحی می شوند.هزینه طراحی اینگونه سایت ها خیلی بالاست و طراحی این سایت ها خیلی معقول به نظر نمی رسد.
برای شرکتی که دارای مالا و محصول خاصی است چه نوع وب سایتی کاربرد دارد استاتیک یا دینامیک؟
اگر انگیزه از داشتن این وب سایت ها برای سازمان معرفی کالا و خدمات است سایت استاتیک گزینه مناسب است چون نیاز به تغییرات پیوسته ندارد.اما اگر نیاز به تغییرات پیوسته سایت داریم.مثل نظر سنجی،ارسال خبرنامه،پر کردن فرم های خاص سایت دینامیک بهترین گزینه می باشد.

 

• فواید سایت دینامیک را شرح می دهیم:

 

 

• در سایت های دینامیک مجانی و بدون هزینه و به طور خودکار بروزرسانی می شوند.
• دارای حجم پایین داده خصوصا برای سایت های که بزرگ هستند.
• سایت های دینامیک امکان بروزرسانی 24 ساعته را برای کاربر پشتیبانی می کند.
• در سایت های دینامیک با یک کلیک شما می توانید بی نهایت صفحه یا نوشته را در سایت ایجاد نمایید.
• در سایت های دینامیک نیاز به یک کاربربرای تغییرت در پنل مدیریتی دارد.
• سایتی دینامیک از مدیریت قوی سئو برخوردار است.
فواید سایت استاتیک را توضیح میدهیم
• سایت های استاتیک دارای حجم پایین اطلاعات هستند
• سایت های استاتیک دارای امنیت بالا هستند
• سایت ها استاتیک دارای سرعت اپلود بالایی هستند

 

معایب سایت های استاتیک:

 

• وب سایت های استاتیک دارای افزایش هزینه های بروزرسانی هستند
• وب سایت های استاتیک دارای عدم نبود امکانات مدیرتی هستند
• در وب سایت های استاتیک اعمال تغییرات بسیار هزینه بر و وقت گیر است
• دروب سایت های استاتیک برای بروزرسانی باید با طراح سایت در ارتباط باشیم

معایب سایت های دینامیک یا پویا:

 

• سایت های دینامیک یا پویا دارای امنیت بسیار پایینی هستند
• در صورت طراحی غلط این گونه سایت ها امکان سوءاستفاده وجود دارد.
• دروب سایت های دینامیک صورتی که استاندارهای کد نویسی رعایت نشود و هاست مناسب وب سایت نباشد سرعت بارگذاری پایینی دارند

البته استفاده از سایت های استاتیک قدیمی شده امروزه از سایت های دینامیک بیشتر استفاده می شود
سایت های ایستا یا استاتیک Static Websites معمولا وب سایت هایی وجود دارد که در آینده نیازی به تغییر مداوم اطلاعات آنها احساس نمی شود
و به ندرت به بروزرسانی محتویات نیاز دارند ایجاد چنین وب سایت هایی هزینه اولیه پایینی دارد ولی بزرگترین ایراد آنها هزینه بالای تغییرات و به روز رسانی در آینده می باشد زیرا در وب سایت های استاتیک برخلاف وب سایت های داینامیک از استفاده نمی شود

 

طراحی سایت خبری

Website design news

در دنیای امروزی با پیشرفت های خیره کننده ای که در فناوری اطلاعات رخ داده، بسیاری از شیوه های اطلاع رسانی اخبار، حوادث و اطلاعات تغییر کرده مثلا در جوامع امروزی افراد دیگر برای دسترسی به اخبار و اطلاعات جدید از شیوه های سنتی خرید روزنامه یا انتظار برای پخش اخبار در تلویزیون و رادیو فاصله گرفته و باتوجه به دسترسی آسان افراد جامعه به اینترنت به راحتی از جدیدترین اخبار و حوادث سراسر دنیا در لحظه مطلع می شوند. روی آوردن افراد به دریافت جدیدترین اخبار و حوادثی که  در هرگوشه از دنیا رخ می دهد آمار بازدید کنندگان از سایت های خبری را روز به روز بیشتر می کند به شکلی که آمار بازدید از سایت هایی که به پخش اخبار می پردازند جزو پربازدید ترین وب سایت ها در اینترنت می باشد. در کشور ما نیز با توجه به رشد روز افزون دسترسی افراد به اینترنت طراحی سایت خبری قوی که بتواند محتوای مناسبی ارائه دهد بازدید کنندگان زیادی نیز خواهد داشت.

مخاطبین اخبار و حوادث تمایل دارند که از اخبار در لحظه مطلع شوند یا به اصطلاح خبر داغ به دستشان برسد و همین امر از عوامل گرایش بیشتر افراد به سمت سایت های خبری قوی می باشد. طراحی سایت خبری به تنهایی کفایت نمی کند بلکه باید به بهینه سازی سایت خبری و نکات مربوط به سئو نیز در سایت خبری پرداخته شود تا آمار بازدید کنندگان از سایت خبری را افزایش دهد. در دنیای امروزی با همه گیر شدن استفاده از شبکه های اجتماعی ، اهمیت طراحی سایت های خبری مناسب و پر محتوی بیش از پیش شده پس می بایست طراحی سایت خبری به گونه ای انجام شود که مدیران اینگونه سایت های خبری امکانات خوبی در اختیار داشته باشند.

 

 امروزه این تعداد مخاطبین یک سایت خبری است که میزان موفق بودن آن را مشخص می کند پس مدیران یک سایت خبری می بایستی مواردی را که کیفیت اینگونه سایت ها را بالا میبرند رعایت کنند، ما در ادامه به ذکر چند مورد از ویژگی هایی  که در یک سایت خبری خوب می بایستی رعایت شود اشاره می کنیم:

  • بازدید کننده سایت خبری تمایل دارد در کوتاهترین زمان ممکن به خبر مورد علاقه اش دست یابد پس چیدمان سایت خبری باید به شکلی باشد که مراجعه کننده با کمترین کلیک کردن به اخباری که در انتظارش می باشد برسد.
  • طراحی سایت خبری باید با کمترین حجم ممکن انجام گیرد، تا سایت برای بازدید کننده سریع لود شود و بازدید زیاد مراجعه کنندگان به سایت سرعت بالا آمدن آن را کاهش ندهد.
  • همان گونه که در بالا نیز گفته شد بهینه سازی سایت خبری از مهمترین نکاتی است که می تواند آمار مراجعه کنندگان به سایت را افزایش دهد، هرچند یک سایت خبری سریعترین اطلاع رسانی از خبرها و حوادث را داشته باشد ولی به سئو سایت و بالا بردن رتبه آن در موتورهای جستجو اهمیت ندهد کسی آنها را نمی بیند.
  • در سایت های خبری به دلیل ویرایش های زیادی که روی اخبار آن انجام می گیرد قسمت مربوط به مدیریت سایت بایستی به شکلی طراحی شود که مدیر بتواند به راحتی به آنجا دسترسی داشته و ویرایش های لازم را انجام دهد.
  • در طراحی یک سایت خبری موفق بایستی امکان قرار گیری اخبار و حوادث به شکل مالتی مدیا یا اصطلاحا چند رسانه ای اعم از اخبار صوتی، تصویری، کلیپ و به شکل های دیگر علاوه بر متنی فراهم شود.
  • امروزه مدیران سایت های خبری بزرگ با توجه به فراگیر شدن استفاده افراد از گوشی های هوشمند، تبلت و سخت افزارهای اینچنینی در این فکر هستند تا بالا آمدن صفحات وب سایتشان در این ابزارها نیز به سرعت انجام گرفته و به این موضوع اهمیت زیادی نیز می دهند.

 

 

طراحی وب سایت هتل

Hotel website design

در دنیای امروزی که به عصر اینترنت معروف شده افراد برای تهیه اقلام مورد نیاز یا خدماتی که لازم دارند به جای روش های سنتی که وقت زیادی تلف می کرد، با چند کلیک ساده در دنیای اینترنت می توانند به انبوهی از اطلاعات کالاها و یا خدماتی که در نظر دارند دست یافته و در صورت نیاز آنلاین آنها را سفارش دهند.

امروزه تمامی مشاغل برای عرضه محصولات یا خدماتی که ارائه می دهند نیاز به طراحی سایت دارند تا بتوانند رضایت مشتریان را جلب کرده و آنها را برای خرید ترغیب کنند. هتلداران نیز بایستی با طراحی سایت برای هتل خود اطلاعات، تعرفه ها و برتری های هتل خود را در آن قرار دهند تا بتوانند نظر مثبت مشتریان را جلب کنند، تنها طراحی یک سایت هتل به تنهایی کفایت نمی کند بلکه بایستی به رعایت نکات سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو اهمیت داد تا طراحی سایت هتل نتیجه خوبی داشته باشد و وب سایت هتل شما در ردیف بالای جستجو و در معرض دید افراد برای انتخاب قرار بگیرد.  در کشور ما با وجود جاذبه های گردشگری فراوانی که در نقاط مختلف قرار دارند تعداد بسیاری گردشگر چه داخلی و چه خارجی برای دیدن این اماکن می روند که همین عاملی شده تا هتل داری را جزو مشاغل پر درآمد قرار دهد.

هتلداری نیز جزو مشاغلی است که بسیاری از مشتریانش از طریق جستجو در اینترنت آنجا را پیدا کرده و به آنجا می روند ،در عصر حاضر هیچ صنفی را نمی توان یافت که بدون استفاده از فناوری های جدید خصوصا اینترنت و طراحی سایت بتواند با هم صنفانش به رقابت بپردازد. اگر طراحی سایت هتل توسط یک تیم تخصصی و با تجربه صورت گیرد می تواند آمار مراجعه کنندگان به سایت و درنتیجه انتخاب آن را بصورت چشمگیری افزایش دهد.

در طراحی سایت هتل بایستی ویژگی ها و برتری های آن نسبت به سایر رقبا به صورت چشمگیری نمایش داده شود و به ذکر خلاصه ای از تاریخچه هتل و ویژ گی های آن پرداخت، قرار دادن بخش نظر سنجی در سایت هتل می تواند کمک کند تا از نظرات مسافران و بازدید کنندگان هتل در جهت برطرف کردن نقاط ضعف هتل استفاده کرد. قرار دادن عکس های با کیفیت از مناظر مختلف هتل و حتی جاذبه های گردشگری منطقه ای که هتل در آنجا قرار دارد می تواند در جلب نظر کاربران سایت بسیار موثر باشد. رعایت کردن این نکته که بازدید کنندگان از سایت به راحتی بتوانند اتاق مورد نظرشان را رزرو کنند و مبلغ را بصورت آنلاین همان لحظه پرداخت کنند در جلب نظر مساعد مشتریان بسیار تاثیر گذار می باشد. قرار دادن نقشه شهر و منطقه ای که هتل در آنجا واقع شده همچنین مشخص کردن اماکن گردشگری شهر روی نقشه از جمله مواردی است که در طراحی سایت هتل بایستی مد نظر قرار داد.

ویژگی عمده ای که طراحی سایت هتل می بایست دارا باشد معرفی مکان های تفریحی، مذهبی ، تاریخی و گردشگری منطقه با عکس های زیبا و با کیفیت به بازدید کنندگان می باشد تا با معرفی این آثار به مراجعه کنندگان سایت بتواند نظر آنها را برای بازدید از این مناطق و در نتیجه رزرو اتاق از هتل جلب کند، همچنین در زمان  طراحی سایت هتل قرار دادن امکانی تا بازدید کنندگان آن بتوانند بصورت آنلاین با راهنما های گردشگری منطقه ارتباط برقرار کرده و سوالا تشان را بپرسند در جذب گردشگران به این مناطق خیلی موثر بوده و در نتیجه تعداد مسافرانی که از هتل اتاق بگیرند بسیار افزایش پیدا خواهد کرد، معرفی سرویس هایی که هتل به مسافرانش ارائه می دهد نیز از مواردی است که هنگام طراحی سایت هتل باید به آنها اشاره کرد.

طراحی سایت تفریحی

در دنیای امروزی، پیشرفت های فناوری اطلاعات و ارتباطات نه تنها کسب و کارها را تحت تاثیر قرار داده بلکه تفریحات و سرگرمی های مردم نیز تحت تاثیر فناوری های جدید و اینترنت قرار گرفته است. امروزه مشاهده تمام رده های سنی بخصوص کودکان و نوجوانانی که ساعت ها از وقت خود را با تبلت ها به انجام بازی های اینتر نتی می پردازند یک امر عادی شده پس می توان با طراحی سایت تفریحی تعداد زیادی از افراد را به بازدید و استفاده از این سایت ها تشویق کرد.

در طراحی سایت تفریحی برای سرگرم کردن افراد بایستی به این نکته توجه داشت که مطالب طنز، کلیپ های خنده دار، فال و ... که در سایت قرار می گیرد بایستی روزانه بروز رسانی شود تا آمار بازدید کنندگان از سایت روز به روز افزایش یابد، طراحی سایت تفریحی اگر با دقت انجام شود می تواند بازدید کنندگان بسیاری داشته باشد و دارنده سایت تفریحی می تواند با قرار دادن تبلیغات در سایتش درآمد بالایی کسب کند. در هر لحظه تعداد زیادی از افراد جامعه وقت خودشان را در اینترنت به دنبال سایت های تفریحی و سرگرمی می گذرانند تا از محتوی این سایت ها استفاده کنند. بعد از اینکه اقدام به طراحی سایت تفریحی کردید بایستی با سئو سایت و بهینه سازی آن سایت تفریحی خود را در رتبه های اول موتور های جستجو قرار دهید تا بیشتر در معرض دید افرادی که به این سایت ها علاقه دارند قرار بگیرید و آمار بازدید از سایتتان در کوتاهترین زمان به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

 مطالبی که می توانند در سایت تفریحی قرار گیرند علاوه بر لطیفه ها و مطالب طنز، قرار دادن جدول، پازل، بازیهای آنلاین، مطالبی در مورد زندگی هنرمندان، ورزشکاران و مشاهیر ایرانی و خارجی تا بازدیدکنندگان بیشتری به سمت سایت تفریحی خود بکشانید و آمار بازدید از سایتتان سیر صعودی را طی کند. در طراحی سایت تفریحی می بایست قسمتی را به بازی های آنلاین و همینطور معرفی مراکز تفریحی اختصاص دهید چونکه روزانه افراد بسیار زیادی به جستجو در اینترنت برای یافتن اطلاعاتی در مورد مراکز تفریحی و همینطور انجام بازی های آنلاین می پردازند که از این طریق می توانند با سایت شما آشنا شده و به طرفداران سایت تفریحی شما تبدیل شوند. به عنوان دارنده ی یک سایت تفریحی موفق بایستی به تولید محتوی حرفه ای در زمینه طنز و سرگرمی بپردازید و مطالب دسته اولی که در سایت های دیگر وجود ندارند در سایت تفریحی خودتان قرار دهید. بعد از طراحی سایت حرفه ای باید در شبکه های اجتماعی نیز حضور داشت چرا که امروزه شبکه های اجتماعی که به مطالب طنز و سرگرمی می پردازند بسیار مورد استقبال کاربران قرار می گیرند.

طراحی سایت تفریحی می بایست توسط یک تیم حرفه ای و با تجربه انجام بگیرد چرا که در طراحی سایت تفریحی باید از گرافیک جذابی استفاده شود تا بتواند مراجعه کنندگان بیشتری را جذب خود کنند ، وب سایت های تفریحی چون بازدید کنندگان بالایی روزانه دارند ممکن است باعث کاهش سرعت بالا آمدن آنها شوند که این مورد برای مراجعه کنندگان به سایت تفریحی خوشایند نیست و باید فکری برای سرعت لود شدن این سایت ها در زمان طراحی سایت تفریحی بکنند. طراحی سایت تفریحی کاری مهم و خاص می باشد که اگر به شکل حرفه ای انجام بگیرد می تواند افراد زیادی را که ساعت ها در اینترنت به دنبال سایت های تفریحی خلاق و بروز می گردند را به سایت شما آورده وآنها را از طرفداران پر و پا قرص سایت تفریحی شما مبدل کنند معمولا علاوه بر طراحی سایت تفریحی بایستی به نوشتن نرم افزارهای android , IOS برای سایت تفریحی خود نیز اقدام کرد.

طراحی سایت پزشکان

دلایل ضرورت طراحی سایت پزشکی
با طراحی سایت پزشکی پزشکان می توانند به بیماران خود براحتی نوبت ویزیت دهند.و پرونده ی پزشکی بیمار را در این سایت ذخیره کنند و بیماران می توانند در هر جایی از ایران زندگی می کنند به پرونده ی پزشکی خود دسترسی داشته باشند البته برای اینکه اطلاعات بیمار محرمانه بماند هر بیماری باید رمز و پسورد برای ورود به اکانت خود داشته باشد .اگر بیمار پرونده ی پزشکی خود را لازم داشته باشد نیازی نیست به مطب پزشک مجدد مراجعه کند اگر بیماری قصد دارد پرونده ی پزشکی خود را به یک دکتر متخصص نشان دهد می تواند براحتی به پرونده خود دسترسی پیدا کند.
مزایای طراحی وب سایت های پزشکی:
حضور یافتن مکرر بیمار برای دریافت نوبت و پی گیری مراحل بعد از درمان علاوه بر انکه موجب اتلاف انرژی فرد و خستگی او می شود پیامد های منفی دیگری از بعد تبعات اجتماعی و اقتصادی مانند ترافیک شهری ایجاد الودگی هواو موجب ایجاد اثرات منفی در روحیه ی ان ها می شود.با طراحی سایت پزشکی حل کردن این مشکلات سهل خواهد بود وبرای بیمار کارهای پزشکی راحت تر انجام می شود
• از دیگر اهداف مهم طراحی سایت پزشکی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
• پیدا کردن یا نمایش ادرس مستقیم مطب با استفاده از نقشه
• دادن اطلاعات تماس برای بیماران و ثبت ساعات و روزهایی که پزشکان در بیمارستان هستند
• جواب به سوالات کاربران بوسیله واحد پشتیبانی
• اطلاعاتی در مورد پزشکان و خدمات ان ها
• معرفی سرویس‌ها و خدمات جدید به کاربران سایت

در مورد مزایای طراخی وب سایت پزشکی:
یکی دیگر از حسن های طراحی وب سایت پزشکی داشتن بخشی در سایت به نام منوی صفحه تماس با ما است.که بیماران می توانند با واحد پشتیبانی تماس داشته ودر صورت نیاز وقت ویزیت رزرو نمایند .و حق ویزیت خود را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند و حتی در بعضی سایت ها ساعت پذیرش وقت ویزیت تعیین می شود.
یکی دیگر از پارت های سایت شما قسمت پرسش و پاسخ می باشد. شما همچنین می توانید لیستی از سوالات متداول بیماران به همراه جواب در سایت خود قرار دهید و با این کار در وقت خود و بیمارنتان صرفه جویی کنید واعتماد بیماران به سایت خود را از هر نظر جلب کنید علاوه بر این امکان چت انلاین رابرای بیماران خود در سایت قرار دهید حسن این کار این است علاوه بر این که می توانید تجربه ی خودرا در اختیار بیمار قرار دهید انجام این عمل یک تبلیغ برای سایت شما محسوب می شود.


علم پزشکی با پیشرفت تکنولوژی در مرحله پیشرفت روز افزون می باشد.نبود اطلاعات مناسب و درست دراین زمینه خیلی از افراد را به مشکل گرفتار می کند.هرمیلیاردها نفر در موتور های جست و جو به دنبل اطلاعاتی در مورد بیماری اطرافیان خود می باشد در نهایت اطلاعات خود را از وب سایت مورد نظر جست و جو میکنند اگر ان وب سایت از هر نظر دارای اطلاعات جامع باشد در نهایت ان وب سایت معروف شده و به دیگران معریفی میگردد.
اما متاسفانه تعداد خیلی کمی از پزشکان کشور ما وب سایت شخصی مختص به خود را دارند.اما اگر پزشکان وب سایت مخصوص به خود را داشته باشد می توانند مهارت ها و رشته ی پزشکی خود را در ان معرفی می کند تا بازدید کنندگان اطلاعات لازم را کسب کنند.پزشکانی در این زمینه موفق هستند که به علم اینترنت اشنایی داشته و می توانند بدون دردسر به بیماران خود وقت ویزیت دهند

طراحی سایت مشاور املاک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بعضی از افراد جامعه برای انجام برخی از کارها همان روش های سنتی را در پیش می گیرند ،مثلا برای خرید، فروش، رهن یا اجاره ملک خود چندین روز وقت خود را صرف گشتن در مشاور املاک های نزدیک محل زندگی

خودشان به دنبال مورد مناسب می گردند ولی متاسفانه در بیشتر مواقع به نتیجه دلخواهشان نمی رسند. در دنیای امروزی با پیشرفت های گسترده ای که در فناوری اطلاعات و شبکه جهانی اینترنت شده دیگر وقتش رسیده که از روش سنتی رفتن به مشاورین املاک صرفنظر کرده و تنها بایک جستجوی ساده در اینترنت ملک یا زمین مورد نظرتان را به سادگی پیدا کرده یا مشتری خوبی را برای فروش یا اجاره دادن ملکتان پیدا کنید بدون اینکه روزها از وقت خودتان را بیهوده هدر دهید.

با طراحی سایت مشاور املاک کار هم برای افرادی که فروشنده یا خریدار املاک هستند راحت شده و هم خود مشاورین املاک از فواید آن بهره مند می شوند و از اتلاف وقت طرفین نیز جلوگیری می شود. از آنجایی که داشتن منزل مناسب برای افراد جامعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است واضح است که افراد برای پیدا کردن آن حساسیت زیادی داشته باشند وقتی که افراد در سایت مشاور املاک به دنبال منزل خود بگردند دیگر لازم نیست وقت زیادی را صرف بازدید از منازل مختلفی که در مکان های مختلف قرار دارند سپری کنند و با مشاهده ی گالری عکس های منازل، دیدن اطلاعاتی از قبیل مساحت ملک، آدرس آن، قیمت فروش یا اجاره آن به راحتی به اطلاعات املاک زیادی در کمترین زمان دسترسی داشته باشند و حتی از فیلترهای موجود در سایت مشاور املاک برای زودتر به نتیجه مطلوب رسیدن استفاده کنند.

طراحی سایت مشاور املاک می تواند در جهت ارتقا جایگاه مشاورین املاک بسیار سودمند باشد زیرا که با همه گیر شدن دسترسی افراد به اینترنت دیگر روش های سنتی جوابگو نبوده و افراد جامعه برای انجام هر کاری اولین گزینه انتخابشان مراجعه به اینترنت و وب گردی می باشد، حتی افراد مسنی که از اینترنت و وب گردی زیاد تجربه ای ندارند از نزدیکان خود می خواهند تا در اینترنت برایشان جستجو کنند.

وب سایت مشاور املاک باید یک ظاهر خاص داشته باشد تا کاربرانی که ساعت ها از وقت خود را در سایت مشاور املاک به دنبال گزینه مناسبی برای خرید یا اجاره سپری می کنند سریع خسته نشوند و از وب سایت ما زده نشوند. پس از طراحی سایت مشاور املاک افراد می توانند اطلاعات و تصاویری از ملک خودشان را که قصد فروش، رهن یا اجاره دادن آن را دارندارائه دهند که در صورت تایید شدن از طرف مدیر سایت مشاور املاک، اطلاعات برای افراد قابل مشاهده خواهد بود.

به چند مورد از ویژگی هایی که یک سایت مشاور املاک باید داشته باشد اشاره می کنیم: در هنگام طراحی سایت مشاور املاک بایستی به این نکته توجه نمود که جداسازی املاک براساس فروش، رهن، اجاره، مشارکت در ساخت و... می تواند در زمان جستجوی بازدید کنندگان سایت صرفه جویی کند و آنها را راحت تر به هدفی که از مراجعه به سایت مشاور املاک دارند برساند، می بایست از هر ملکی که در سایت قرار می گیرد چند عکس واضح و در نماهای مختلف در سایت قرار داد تا بازدید کنندگان بتوانند به راحتی انتخاب کنند، قراردادن قسمتی در سایت مشاور املاک برای مقایسه املاک موجود گزینه بسیار خوبی برای کمک به مراجعه کنندگان به سایت می باشد، قرار دادن امکان جستجو بر اساس فیلدهای مختلف موقعیت ملک، قیمت، سال ساخت، متراژ و... کمک شایانی به مراجعه کنندگان سایت مشاور املاک برای پیدا کردن مورد مناسبشان می باشد. اختصاص دادن قسمتی از وب سایت مشاور املاک برای مکان یابی ملک مورد نظر روی نقشه نیز از دیگر ویژ گی های خوبی می باشد که سایت مشاور املاک باید داشته باشد.

طراحی سایت کاریابی

در عصر امروزی با توجه به عدم موقعیت های کاری مناسب، موسسات کاریابی از پررونق ترین موسسات هستند با توجه به افزایش نرخ بیکاری ،وافزایش تعداد افراد جویای کار و بد بودن اوضاع اقتصادی از جمله مسائلی هستند که نیاز به بستری مناسب جهت استعداد یابی و یافتن شغل مناسب جهت کشف استعداد و یافتن شغل مناسب برای افراد را روز به روز افزایش می دهد.از این رو طراحی وب سایت های کاریابی ،برای کشف استعداد افراد برتر امکانت مفید هم برای افراد کارجو هم برای موسسات کاریابی فراهم کرده سایت های کاریابی با ویژگی و امکاناتی را که در خود دارند هر روزه تعدادی افراد کارجو به اسانی جذب این موسسات می شوند یک طراحی وب سایت کاریابی حرفه ا ی باید علاوه بر اینکه امنیت داشته باشد باید کاربر پسند هم باشد طراحی وب سایت ما با پشتیبانی همراه بوده علاوه بر این بستر مناسی را در خور مشتریان فراهم کرده هزینه طراحی سایت کاریابی نسبت به امکانات و خدمات در سایت از هر نظر مقرون به صرفه می باشد.
می توان از مزایای سایت های کاریابی به چند مورد زیر اشاره نمود:
• طراحی وب سایت کاریابی دارای امنیت کامل از هر نظر و قابلیت ضد هک است
• رابط کاربری سایت(کاربر پسند باشد)
• پرداخت حق کاریابی به صورت آنلاین(کاربر با اتصال به درگاه اینترنتی پول خود را براحتی پرداخت می کند)
• وب سایت ما دارای اموزش پ واحد پشتیبانی 24 ساعته است

با توجه به مزایایی که برای سایت خود شرح دادیم سایت ما امکانات زیر را برای ثبت نام راحت کارجو فراهم می کند و در صورتی که کارجو با موقیت شغلی موافق نباشد جست و جوی کار بعدی صورت می گیرد
مزایای سایت کاریابی برای کار جویان :
از دیگر ویژگی های طراحی وب سایت کاریابی
• دارای امکاناتی برای افزودن فایل
• امکان مشاهده و دانلود فرم های استخدام
• امنیت بالای وب سایت از هر حیث
• سئو و بهینه سازی سایت
• دارای مدیریت در بخش های مختلف می باشد
با توجه به اینکه امروزه عصر اینترنت و فضای مجازی است.انسان ها به کمک این تکنولوژی بدون اتلاف وقت و درگیر شدن با ترافیک و الودگی هوا به جست و جوی شغل مورد نظر بپردازد.موسسات کاریابی در زمینه شغلی به عنوان واسط یا پل ارتباطی بین کارجو و کارفرما عمل می کنند .وب سایت ما باید دارای بخش های زیر باشد.
• دارای بخش درج نظرات در بخش های شغلی باشد
• قراردادن اگهی های شغلی بر روی وب سایت
• دارای واحد پشتیبانی برای پاسخ به سوالات کاربران باشد
• امکان گفتگو میان کارجویان در قالب فروم های اینترنتی
• دارای محیط گرافیگی مناسب باشد
• امکان ارائه توضیحات کافی در رابطه با شغل، انتظارتی که کارفرما دارد و مدارک و پیشینه کاری که نیاز است

چون امروزه ااشتغال و کاریابی با توجه به نرح بالای بیکاری از معضلات جامع ما محسوب می شود یعنی در هر کشوری بیکاری مشهود بوده اما در کشور در حال توسعه ای مثل ایران در صد بیکاری بالا می باشد علاوه براینکه موضوع اشتغال و کاریابی بر عهده ی دولت می باشد بسیاری از موسسات و سازمان ها این وظیفه را بر عهده گرفته اند که نرخ بیکاری را به حداقل برسانند و ما از طریق طراحی یک وب سایت حرفه ای میتوانیم نرخ بیکاری را به حداقل برسانیم .