مرکز طراحی سایت طرح ریزان حامی

مرکز طراحی سایت طرح ریزان حامی

 

Designer Website  Center tarhrizan hami

 

 

مرکز طراحی سایت طرح ریزان حامی از سال 1385 فعالیت خود را در تهران و در زمینه طراحی و برنامه نویسی صفحات وب آغاز نموده است و در سال 1396 با تشکیل کادر برنامه نویسی جدید فعالیت خود در سایر شهرستان ها را از استان ایلام آغاز کرد  با ارائه خدماتی متمایز و درخور مشتریان محترم خود در صنایع و شرکت های تجاری مو فق به کسب سهم عمده ای از تجارت الکترونیک ایران شده  است . تمرکز اصلی فعالیت این مرکز بر سه محور طراحی سایت ، بهینه سازی وب سایت ، برنامه نویسی تحت وب و اندروید است که در یک گروه ، برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی و برنامه نویسی باشد .

این شرکت هم اکنون با ارائه متمایز ترین خدمات و ارائه پشتیبانی و تضمین های لازم آماده ارائه خدمت به همه ایرانیان در سراسر کشور و همه شرکت های و ارگان های داخلی و بین المللی می باشد .

 

اهداف طراحی سایت طرح ریزان حامی

شرکت طرح ریزان حامی در زمینه طراحی سایت با بهره گیری از نیروه های ماهر و حرفه ای توانسته است رشد قابل توجهی در زمینه تجارت و کسب وکار خود داشته باشد . با پیشرفت و گسترش تکنولوژی و فعالیت های روزمره داشتن یک وب سایت برای راه اندازی کسب و کار و فعالیت های شغلی و تجاری ضروری محسوب می شود . برای داشتن یک کسب وکار بهتر و به دست آوردن موفقیت داشتن یک وب سایت و استفاده از خدمات آن مزیت های بیشتری را دارد . خدماتی که در این شرکت ارائه می شود شامل ؛ طراحی اپلیکیشن ، طراحی سایت ، سئو سایت ، بهینه سازی وب سایت .

 

وظایف شرکت طراحی سایت

وظایف شرکت طرح ریزان حامی در زمینه طراحی سایت ، به طور کلی باید جنبه ایجاد وب سایت را پوشش دهد . مدیر شرکت باید بعد از ملاقات و صحبت با مشتریان و ارزیابی نیاز مشتری ، طراحان وب به ایجاد و نگهداری محصول کمک می کنند . وظایف شرکت طراحی سایت شامل موارد زیر می باشد :

طرح بندی صفحات وب

به روز رسانی وب سایت ها

تولید و ویرایش محتوای سایت

ایجاد فایل های پشتیبان

حل مشکلات کد نویسی

تعیین الزامات فنی

 

شرکت طرح ریزان حامی برای طراحی سایت خود از افراد حرفه ای برای طراحی استفاده می کنند . این افراد دوره های آموزشی لازم را گذرانده اند و در زمینه طراحی یک سایت تجربیات زیادی را کسب نموده اند . تیم شرکت طرح ریزان حامی برای طراحی وب سایت آشنایی لازم را با پایه و اساس طراحی وب سایت و جنبه های فنی آن را دارند و بهترین خدمات را به کاربران ارائه می دهند . همچنین شرکت طرح ریزان با به کارگیری کارآوزان در زمینه طراحی وب سایت مهارت های لازم را به آن ها یاد می دهند که به صورت حرفه ای توانایی ها و مهارت های آن شکوفا می شود . موضوعات مشترکی در شرکت طراحی سایت  شامل موارد زیر می باشد :

طراحی سایت

طراحی وب پایه

مدیریت محتوا

تولید محتوا

ویرایش محتوا برای فایل های ویدئویی

برنامه نویسی و استفاده از تکنولوژی های بروز

 

طراحی سایت در طرح ریزان حامی

 

امروزه با پیشرفت فناوری طراحی سایت می تواند نقش مهمی در جذب کاربران و بازاریابی و تبلیغات برای کسب وکار داشته باشد . در حال حاضر کاربران می توانند با کمک یک وب سایت به دنیای اینترنت و پول وارد شود و سهمی کوچیکی را در بازار داشته باشد . طراحی وب سایت بعلاوه محتوای مناسب و گرافیک می توانید این وب سایت را در صفحه اول گوگل مشاهده نمایید ، در این صورت می توانید مخاطب های زیادی را به خود جذب کنید . اگر می خواهید به دنیای بازاریابی اینترنتی وارد شوید اولین قدم راه اندازی  طراحی یک وب سایت می باشد . در حال حاضر همه مردم جهان به اهمیت طراحی سایت و داشتن یک وب سایت در فضاهای مجازی پی برده اند . همچنین با توجه به سرعت استفاده از اینترنت و گستردگی آن بسیاری از افراد برای راه اندازی کسب وکار خود به فکر طراحی سایت افتاده اند که علاوه بر معرفی محصولات خود می توانند محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانند .

 

 

برنامه ریزی قبل از اجرای پروژه طراحی سایت

در تیم برنامه نویسی شرکت طرح ریزان حامی برای طراحی سایت اولین نکته ای که در نظر می گیرند قبل از اجرای پروزه برنامه ریزی های لازم را داشته باشند . می خواهیم برنامه ریزی های قبل از اجرای پروژه را برای شما شرح دهیم :

اولین کاری که برنامه نویس برای اجرای پروژه خود انجام می دهد شناخت هدف و راه اندازی طراحی یک سایت

شناخت مخاطبین وب سایت

وب سایت های رقبا را آنالیز نمایید .

شناخت کلمات کلیدی وب سایت  و آنالیز آن ها

با توجه به کلمات کلیدی انتخاب شده در وب سایت نقشه سایت تهیه شود .

با توجه به کلمات کلیدی سایت باید به صورت مداوم و مفید تولید محتوا صورت گیرد .

برای طراحی وب سایت جدید باید در شبکه های اجتماعی معرفی گردد .

ایجاد بستری هایی در وب جهت درگیرکردن کاربران سایت

 

 

123

 

 

 

 

 

 

مراحل اجرای پروژه طراحی سایت

 

نیاز سنجی و اهداف طراحی سایت باید مشخص گردد .

طراحی گرافیک سایت

پیاده سازی و برنامه نویسی وب اسیت در زمان طراحی یک سایت

تست ، کنرل ، رفع خطاها در زمان طراحی یک سایت

جمع آوری متن و ورود اطلاعات در زمان طراحی یک سایت

آموزش ، پشتیبانی و گارانتی در زمان طراحی یک سایت

وب سایت را بهینه سازی نمایید

توسعه طراحی وب سایت

بازاریابی اینترنتی در یک وب سایت

 

ایده پردازی برای طراحی وب سایت توسط طرح ریزان حامی

برنامه نویسان برای  طراحی وب سایت به صورت مداوم نمی توانند از قالب های آماده در اینترنت در زمان طراحی سایت خود استفاده نمایند . هر شرکتی برای طراحی وب سایت با توجه به هویت سازمانی خود در طراحی یک سایت با توجه به اصول سایت پیشرو باشند .

تیم حرفه ای برنامه نویسی طرح ریزان حامی برای طراحی یک سایت با توجه به ایده ها و استفاده از گرافیک های منحصر به فرد صفحات طراحی سایت ، تکنیک هایی برای کم حجم نمودن صفحات وب ، رعایت نمودن اصول سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد . برنامه نویسان در زمان تمام طراحی های خود با تکیه برایده های عالی و دست نخورده وب سایت های گوناگونی در حد وب سایت های بین الملی با رعایت نمودن استاندارها و الگوهای ارائه شده از سوی گوگل به مشتریان ارائه می دهند .

 

نظرات خود را ارسال کنید