هزینه طراحی سایت حرفه ای

هزینه طراحی سایت حرفه ای

با حسابگر هزینه طراحی سایت حرفه ای، قیمت دقیق طراحی وب سایت را برای کسب و کار خود دریافت کنید. فقط آنچه را که شرکت شما به آن نیاز دارد را انتخاب کنید و روی "مشاهده قیمت گذاری" کلیک کنید تا فوراً تخمینی دریافت کنید. سریع، آسان است و دردسر تماس با شرکت‌ها را برای قیمت های طراحی سایت حرفه ای آنها به شما می بخشد.

به عنوان مثال، قیمت های ما برای یک سبک طراحی خاص متغیر است. ما همچنین به شما امکان می دهیم یک ظاهر طراحی صفر را برای یک طراحی جذاب و در عین حال ساده انتخاب کنید. در حالی که شما را ترغیب به تنظیم قیمت خود می کند، سایر شرکت‌ها هزینه یک ظاهر طراحی سایت حرفه ای شما را نیز در قیمت های پایه خود قرار می دهند. در بعضی موارد، این می تواند منجر به افزایش هزینه های طراحی سایت حرفه ای شود.

 

به همین دلیل ارزش دارد که تیم شما درخواست نقل قول از چندین آژانس مختلف کند. با انجام این مرحله پیشگیرانه ، می توانید بدون تجاوز به بودجه خود ، با بهترین آژانس برای شرکت خود شریک شوید.

برای طراحی سایت حرفه ای چقدر باید هزینه کنید؟

بهترین راه برای بررسی قیمت های طراحی سایت حرفه ای به صورت سه طبقه جداگانه است:

  1. طراحی سایت حرفه ای اصلی

طراحی سایت حرفه ای، وب سایت ساده و در عین حال مؤثر را برای تجارت شما فراهم می کند. مانند طراحی وب متوسط ​​و پیشرفته، طراحی سایت اولیه یک وب سایت خاص برای نام تجاری و اهداف شما ایجاد می کند.

اگر یک تجارت کوچک یا یک شرکت نوپا هستید، طراحی سایت اولیه یک گزینه مقرون به صرفه را ارائه می دهد. این سایت برای سایت شما یک سایت معتبر و کاربر پسند فراهم می کند که می تواند خرید، درخواست های نقل قول، تماس تلفنی و موارد دیگر را شروع کند.

 

  1. طراحی سایت متوسط

این وب سایت شما را با یک وب سایت با طراحی مناسب و کارآمدی فراهم می کند. این اغلب شامل ویژگی های اضافی، مانند یک سیستم مدیریت محتوا ( CMS) یا نوشتن کپی، برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد شرکت شما است.

 

اگر یک تجارت کوچک یا متوسط ​​(SMB ) یا شرکت هستید، یک طراحی وب میانه راه حل ایده آل را ارائه می دهد. این شرکت همچنین به پیشبرد راهبردهای دیجیتال مارکتینگ در شرکت شما می دهد. برای مثال، CMS به شما در انتشار مطالبی که از استراتژی بازاریابی محتوا پشتیبانی می کند، کمک می کند.

 

  1. طراحی سایت حرفه ای پیشرفته

طراحی سایت حرفه ای  پیشرفته، سایت سفارشی و وب سایت ویژه را برای شما فراهم می کند. این لایه طراحی سایت  می تواند چندین سرویس افزودنی مانند ادغام بانک اطلاعاتی، قابلیت تجارت الکترونیکی و موارد دیگر را ارائه دهد.

اگر یک شرکت یا شرکتی هستید، طراحی سایت حرفه ای پیشرفته راهکاری را ارائه می دهد که با اندازه شرکت شما مطابقت دارد. همچنین نرخ تبدیل و بازده سرمایه گذاری (ROI  ) شما را که حداکثر در بازار رقابتی شما بسیار مهم است، به حداکثر می رساند. همانطور که می توانید بگویید، اندازه شرکت شما اغلب قیمت های طراحی سایت حرفه ای  شما را تعیین می کند. فقط به این دلیل که یک بسته طراحی سایت اصلی را خریداری می کنید، به این معنی نیست که شما یک وب سایت با عملکرد کم دریافت می کنید. در عوض، سایتی را خریداری می کنید که به اندازه، نیازها و اهداف شما ارتباط دارد، در مقابل پرداخت هزینه هایی که به آنها نیاز ندارید.

 

چه چیزی تعیین کننده قیمت طراحی سایت حرفه ای است؟

 

اندازه وب سایت شما نقش مهمی در قیمت گذاری در طراحی سایت حرفه ای  دارد.

اگر به دنبال ایجاد سایتی بزرگتر هستید، می توانید انتظار پرداخت هزینه های بیشتری برای خدمات طراحی وب داشته باشید. برای توسعه، ساخت و راه اندازی یک وب سایت بزرگ با قابلیت های پیشرفته مانند موارد مورد نیاز برای فروشگاه های تجارت الکترونیکی، به زمان و کار بیشتری نیاز دارد. در بیشتر موارد، شرکت‌ها اندازه وب سایت شما را با تعداد صفحه مشخص می کنند. به عنوان مثال، ما پنج صفحه مختلف داریم. شما می توانید با استفاده از ماشین حساب قیمت طراحی سایت حرفه ای را حساب کنید.

یکی دیگر از عواملی که بر هزینه های طراحی سایت حرفه ای شما تأثیر می گذارد، نوشتن مقاله است.

بسته به استراتژی بازاریابی دیجیتال شما و همچنین بودجه، شرکت شما ممکن است از خدمات نوشتن مقاله شما برای صفحات وب استفاده کند. اگر این کار را داشته باشید، عاقلانه است که با یک شرکت بازاریابی دیجیتال تمام خدمات که بیش از خدمات طراحی وب ارائه می دهد، همکاری کنید.

یک شرکت با خدمات کامل می تواند نسخه بهینه ای را ارائه دهد که از نام تجاری، ویژگی های محصول و نقاط فروش بی نظیر شما بهره می برد. کپی بهینه سازی شده چیست؟ این محتوا است که کلمات کلیدی مربوط به شغل شما و مخاطبان هدف را هدف قرار می دهد. اگر با بهینه سازی محتوا برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO  ). با استفاده از این سرویس، می توانید عملکرد وب سایت خود و همچنین ROI خود را به حداکثر برسانید.

خدمات سئو

 

اگر برای یک طراحی سایت حرفه ای خود با یک شرکت بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل شریک هستید، آن‌ها احتمالاً خدمات سئو را ارائه می دهند، که می توانید با طراحی وب آن را جمع کنید. برخی، نه تنها سئو را شامل می شوند، بلكه یك ضمانت جایگذاری نیز دارند.

ضمانت جایگذاری سئو چقدر است؟

بسته بندی طراحی وب با ضمانت قرار دادن سئو می تواند هزینه های طراحی وب شما را افزایش دهد. قیمت این سرویس به طور کلی از تعداد کلمات کلیدی مورد نظر کم می کند. به عنوان مثال، برای بهینه سازی و رتبه بندی 150 کلمه کلیدی بیشتر از 30 کلمه کلیدی هزینه بیشتری دارد.

 

تأثیر نوشتن کپی چگونه می تواند بر قیمت طراحی سایت حرفه ای شما تأثیر بگذارد؟

در حالی که هزینه نوشتن نسخه های مختلف متفاوت است، صفحات محصول تجارت الکترونیکی به دلیل تعداد کلمات کوتاه تر آن‌ها دارای قیمت پایین تری هستند.

 

 

نظرات خود را ارسال کنید